0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlarım gelmişti ben yorulmiyim diye bulaşıkları yikadilar ne yaptimsa vazgeciremedim yok biz yıkarız ederiz diye baktım bulaşıkları sudan geçirmeden kopukleyiverdi deli oldum onlar gitti baktım hepsi yağ içinde kokuyo tekrar kendim yıkadım bol köpükle rahatladım sizde boylemisiniz :D

5 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Elimde yikamam makinede yikarim misafirim gelse de makineye artiririm 
(12,777 puan) tarafından
O zaman doğru cnm yagli pis olsa bende ellw yikarim el makine gore  dah guzel
tarafından
Makine olsa atardım valla insan bazen yoruluyor yika yıka nere kadar
(12,777 puan) tarafından
Kiz elle yikainca tas ocak vs tertemiz oluyo makine bazen hic yıkamiyor  ha iyi bazen de
tarafından
Evet oda var :D
(12,777 puan) tarafından
Hele o makine den yikanmadan ciksin sinir oluyo inaan
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Eger begenmediysem yaparm begendiysem gerk duymam ama bnde evime gelen misafire is yaptirmayi hic sevmem cok israr ederm yapma bn sonra yaparm vs die son care coknisrarcilarsa yaparlar yoksa sevmiorm kndimi rahatsz hisdediorm onlar is yapinca . 
tarafından
Evlenecek kuzum bende onu düşündüm adam napcak böyle dedim yağı geçirmeden aldı yikadi köprukle hep kaldı üstünde yağlar yüzüne demedim zoruna gider diye ama valla adamın işi zor :D
(2,351 puan) tarafından
Bn samimi bi arkadsm sa kirmadan uyarmaya calisirdm ya tatlim once sudan gecirseydn yagli kalio ole  die ne bilm :) arkdsini sen tanir bilrsn ona gore davranmissindr zaten :)
tarafından
Söyledim kız sudan gecirmedin ben sudan geçiriyorum dedim böylede temiz oluyo kanka dedi pırıl pırıl yapcam dedi iyi peki dedim içim yana yana :D
(2,351 puan) tarafından
Icim yanar icim kanardaaaa isssyyaaaann :))
tarafından
Hahahahah :D
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Misafir gelince genelde bulasikta çok çıkar makineye atarım geçen yardım etiler makineye dizmisler sözde hepsi yapışık e o nerden su gcecekte öyle yikicak temiz olacak onlar gidince hepsini cinandım yeniden dizdim 3 makine oldu nasıl sigdirmislardi hayret ettim
tarafından
Benim makine yok keşke olsa
0 oy
(80 puan) tarafından

Bazen temizlige gelir kaynanam heryeri temizler ama ben arkasından  bastan temizlik yaparim benim başkasının  yaptigi temizlik gözüme  temiz gelmiyor benimde boyle bi huyum var:)

tarafından
Evet malesef öyle oluyor
(80 puan) tarafından
Ama cok kötü  bisey evden gidene kadar icim icimi yer heryer pis gibi geliyor gözüme  :-)
0 oy
(197 puan) tarafından
Evet bende oyleyim bir hafta olucak dogum yapali kuznm geldi 4 gun kaldi bizde dun evine gitigi gibi evi dip köşe  yaptim eltimde geldi yapicam falan yalandn bi bahane buldm gonderdm kendim yaptim biri yapinca icim rahat olmuyor 
tarafından
Çünkü gerisinden biz gene temizliyoruz gerek yok :D
(197 puan) tarafından
Ya insanin ici rahat etmiyor

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 376 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ruyam98 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,023 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 101 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,104 puan) tarafından soruldu

381,310 soru

11,415,135 cevap

34,966 kullanıcı

...