0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Başlığımın saçmalığı... 

Ballikolar can içleri ben sezeryanda belden anestezi istedim ama malesef tutmadı iki kere vurulduğu halde.. 

Yarın diş çekimim var 1 de randevum geçen sefer aynı polikinikte farklı bir doktor çekmişti dişimi ama malesef ki uyuşmuyor. İki iğneden fazla vuramam dedi ben uyuşmadi diye ısrar edince üçüncüyü de vurdu lakin uyuşmadi.. pisikolojik bak çekerken birşey hissetmeyeceksin dedi.. anıta anıta bağıra bağıra çektirdim dişimi.. doktor çektikten sonra gerçekten uyuşmadığını ağız haraketlerimden konuşmamdan anladı dilini çıkart dedi şu an iğne dilinin neresinde dedi ben söyleyince de emin oldu uyusmasigindan ücret almak istemedi lakin suç onun değil di yarın aynı polikinikte farklı doktor a gidicem çok korkuyorum kalbim yerinden çıkacak canlı canlı uyusmadan dış çektiren varsa anlar halimden :( beni biraz rahatlatir misiniz? :( Ve bolca dua istiyorum ❤️ 

9 Cevaplar

0 oy
(119,309 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
allah yardimcin olsun 
tarafından
Kuzeybalım da dua etsin bana sen ona şöyle o içinden eder bana aşkım
baby boyum muuuccckkk diye opuyo senii
(enisyeden gizli muuuucccckkkk) diyo
tarafından
Ulaaa ulaaa kurban olurum onu yaradana Belçika'nın gelecekteki playboy uuuu oyyyy
❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Off çok kötü ya benim de bir keresinde uyusmamisti söylemedim de normal sandım. 20lik dişti acıdan bayılmışım uyandığımda doktor çok kızdı niye söylemedin diye. Mutlaka anlatın doktora zor uyustugunu. Allah yardımcınız olsun
tarafından
Benimde 20 lik çiçeğim :( sezeryanda da öyle oldu uyusmadim belden o kadar korkuyorum ki :(
(1,013 puan) tarafından
Ayy benim de sezeryan olacak sayenizde bu konuya çok dikkat edeceğim
tarafından
Çiçeğim korkma ha sakın belden uyusmayinca komple narkoz verdiler zaten sana iğneden sonra sağ bacağını oynat solu oynat diye birçok soru sorucaklar olmazsa komple narkoz verirler sağ sağlim al kucağına kuzum
(1,013 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benımde sezeryan daha tutmadı ben bunu kesilirken anladım cok gectı canlı canlı oldum masaya bagladılar kalkıcaktım masadan sonra tabı drek sakınlestırıcı verildi bşde epılepsım var bayılcam diye cok korktular 5 kısılık odada 3 anestezi uzmanı falan oldu Bı anda 10 dakika geldı bana 1 saat kızım cıktı tum acıyı unuttum ama ıste ameliyat bıttı bacaklarım ugustu saka gibi ama sonrasında hıc agrı hissetmedim agrı kesıcı bile ol adım kız ama bıda öldürsen belden ugustırma yaptıramam drek bayıltın beni derim erken oldu ıcın kızımı goreyım dıye ama cok pısman oldum 
tarafından
Ah çiçeğim benim canım yandı okurken:( bende tutmayınca komple narkoz verdiler çok şükür bana Allah korusun ya o an nöbet gecirseydin rabbim korumuş :(
(4,061 puan) tarafından
Kızım agladı deım ıstersen oldur sımdı umrumda degıl bir kere kokluyayim tek ıstegım oydu bıde aksilik olacak kist buldular o alındı o ara gercekten unutamıcam bir anı bu yuzden ikinci cocuk yıllarımı alır yapmak :(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Anaa niye uyuşmuyon kız sen 
tarafından
Of bilmiyorum ablam ya :(
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun niye uyuşmuyor ki bnmde bir seferinde uyuşması bir iğne daha yaptı uyuştu 
tarafından
Biliyorum kuzum olmuyor bir türlü üç ignede bile uyuşmuyor sezeryanda da iki tane vurdular tutmadı en son komple uyuttular ağrı kesici konusunda da en ağır etol fort bile zor kesiyor ağrımı :(
tarafından
Allah Allah rabbbim yardimcin olsun yarın cnm
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Off şuan senin adına ben stres oldum he.. acaba uyutsalar olmaz mı ki nasıl şeymiş o öyle 3 iğneyle uyusmama
tarafından
Yok çiçeğim vallahi olmuyor sezeryanda da iki kere belden vurdular olmadı en son komple narkoz verdiler ağrı kesiciler de aynı şekilde etol fort bile zor kesiyor agiriyi :(
(9,651 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum çok zordur he..
0 oy
tarafından
Aaayy cigerim sızladı kiizzz allah allah ya soğutucu sprey falanda mı etki etmez mı acaba en azından ondan sıksa da uyussa şuan ağzımda  ne kadar diş var sizliyo yemin olsun
tarafından
Aşkım vallahi billahi ağrı kesici hap en yükseği etol fort bin lik ağrıyı zor kesiyor üç iğne uyusturmuyor sprey asla işe yaramaz çok denediler sezeryanda da uyusmadim zaten komple uyuttular mecbur :( dua et te sorunsuz geçsin aşkım yarın :(
tarafından
Dişçide uyutup alsın bari ya kıyamam yağmur nasıl dayancan;(
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Aynı dert bendede var canım kestini hissetm çığlık atım anında  oksijen maskesi verdiler 3 2 1 say dedi 3 dedim an gitim dişdede o dert bendede var suan 2 cerahhi çekimim var gidemiyorm uyuşmuyorum canım sezeryan gibi uyutması lazım beni anca 
tarafından
Of kuzum salı gününe erteledim korkudan randevuyu :((
(2,785 puan) tarafından
Canım gitseydin belki bişey yapardı ya bnde valla şubatn 12 siydi iptal etm 1 ayı geçti arada sızlıyor korkym aslında ileri atıkca daha kötüye gidiyor dişlermz bnm kırılıyor ya bu seferde doktr tutulacak yeri yok diyo kesip alcam
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ayy dişi bilmiom ama sezaryen da bana da 2 kez vurdular uyuşmadm kuzum Allah yardımcın olsun :(
tarafından
Ay aşkım ya :( salı gününe erteledim randevuyu korkudan :(((

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pinar23 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 114 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (752 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 397 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,739 soru

11,367,732 cevap

34,850 kullanıcı