0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (169 puan) tarafından
Kızlar saçma gelebilir belki size ama merak ediyorum. Biraz tez aceleci bı ypim var . Eşimde öyle. Sanki bbbk sağlıklı dogck ama birz erkn dogck gibi hissediyorum hep . Böyle hissedip erkn dogurn (35 hfta gbi ) yada geç doğuran varmı merak ediorm

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erken doğururum ben diyordum 38+4 um hala doğmadi:D
(2,180 puan) tarafından
Bir hevesle bekliyorum seni :D
tarafından
Bende kendimi balım:D
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben hiç hissetmiyodum aslında çok hareketliydi ama bir belirtim yokken bir sabah suyum patladi 37+6 da geldi oğlum :))
0 oy
tarafından
Şuan kaç haftalık sun
(169 puan) tarafından
26 :D
tarafından
Bnm 36haftalik bnde esim de dusunuyirum erken gelebilir gibi
0 oy
(60 puan) tarafından
Ben 7 aylık doğuracam düşündüm 39+4  oldu
0 oy
tarafından

38. Haftamda artık gelmeyecek herhalde demeye başladım. 39.haftamın gecesi suyum boşaldı.

Ben hiç erken gelecek gibi hissetmedim zaman hiç geçmiyor gibi hatta gelmeye niyeti yok gibiydi :) 

0 oy
(415 puan) tarafından
Ben hep dedım  40 haftaları gormem bzm sulqlede kırkı goren yok dye oylede oldu 37haftalık dogdu kızım :) 
0 oy
(108 puan) tarafından
Ben hep erken doğururum diyordum 41. Haftada artık suni sancı verelim dedi doktor zorla çıkardık hanımefendiyi :-D
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Büyük kızım da eşim alışveriş için acele ediyordu 7 ayliktim herşeyi tamamlandı ben acele etme hemen gelmiycek bu bebek dedim öyle de oldu bebis dönmedi 40+3 de sezeryanla aldılar..ikincide eşim ağırdan alıyordu bu çocuk erken gelecek durmaz içerde dedim çantayı hazirladigimin ertesi günü 36+3 de doğum yaptım :)
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben de hep erken gelecek diye hissediyorum. (Riskim oldugu için) o yüzden hazırlıklarımı da biraz erken yapmışım. Şimdi (34+3) vakit geçmiyor. İnşallah hepimiz sağlıkla vaktinde kavuşuruz bebelere
0 oy
tarafından
Tam 40 da dogurdum cnm
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben erken dogurcagimi dusunuyordum oyle de oldu 36. haftada dogurdum cok sukur bir sıkıntı da olmadi 3350 kilo dogdu kizim :) hayirla al kucagina
0 oy
(841 puan) tarafından
Banada hep erken gelcek gibi geliyor vaktinde gelir inşallah hayırlısıyla komşum da erken gelcek hissediyordu 41 hafta oldu gelmeyince sezaryan yaptılar psikolojik galiba her hamilede oluyor hemen hemen 
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Hep 37. Haftada dogurucakmisim gibi hissedip sonrasinda ha simdi dogururum diye diye 40+2de dogurdum :D rabbim hayirli zamanda saglikla dogum nasip etsin insallah canim 

0 oy
(392 puan) tarafından
Aceleci olduğun belli harf çalıyorsun klavyeden o derece acelecisin yani. Byle yzı mı yzlr ya. 
(169 puan) tarafından
Hahahaha :))) haklısın ve dikkkatli
0 oy
(59 puan) tarafından
Bebek ne kadar anne karnında kalırsa o kadar gelişir ben 37 haftada doğdu zayıf Zap zayıf 2 kilo 400 gram anne karnında gelismeyen bebek dışarda gelişmez şu an 7 aylık giren 3 aylık sanıyor
(392 puan) tarafından
Arkadaşımın bebeği prematüre doğdu 1 kilo 700 gram. Şuan yaşıtlarından önde. Bence o biraz yapısal biraz da beslenmeyle alakalı. Anne sütü alırsa hemen toparlıyor
0 oy
tarafından
Aynısını hissettim öyle de oldu. Hem de hamileliğimi öğrendiğim an bunu hissettim. Ya bir aksilik olup doğacak, ya da erkenden gelmek isteyecek diye. 37. Haftamda suyumun bitmesi ile doğuma girdim. Üstelik ne sancım ne kasılmam ne ağrım sızım maşallahım vardı hiçbir şeyim yoktu 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
35 hastalıktan selam
0 oy
(272 puan) tarafından
O kadar çok doğmasını istedimki bayramdan 3 gün önce doğdu 38 haftalık sezeryan 
0 oy
(615 puan) tarafından
Ay Allah korusun 35de falan doğmasın tabi. Böyle düşünmeyin vaktinde sağlıklı bir şekilde doğsun inşallah. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 225 göst.
26 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
29 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 196 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...