0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (450 puan) tarafından
Arkadaşlar evlendim uzağa geldim ben annemi arasam annnem beni en fazla 1 ay sonra merak ediyo  arafigimdada  kizim iyi misin nasılsın bu kadar siz olsanız ne yapardınız beni hiç merak etmiyo çok zoruma gidiyo bu gurbet elde 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gerçekten çok kırıcı bir durum 
(450 puan) tarafından
Çok kırıcı ve yıpratıcı sadece Allah'a derdimi anlatabiliyorum
-Reklam-
0 oy
(407 puan) tarafından
Bnimde aynen kuzum 
(450 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(407 puan) tarafından
Sağol cnm cümlemizin ama bn kaçarak ewlendm ondan baabm konuşmuyor annemde az knusyrda yine arym ben herzaman anne işte insan dayanamyo:((
0 oy
tarafından
Annenin bunu yapması yanlış hareket
(450 puan) tarafından
Anne olunca anlarsın anneliği diyordu bana bende anneme demek istiyorum anne olunca gerçekten anneliği anladım senin gibi asla yapmam demek istiyorum ama kiramiyiru m
tarafından
Anne oldun mu
(450 puan) tarafından
Evet bir kızım var
tarafından
Olsun annen sonuçta bnm annem iyi bn şuan anemdeyim hamileyim yemek yapıyor bana utanıyorum bn ikinci çocuğu da yap diyor ama  eşim yanımda olmadan yapmam bn
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Benimkide öyle sık sık aramaz mesela 1 hafta oldu aramadı ama 1 ay çok uzun bilemedim 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Günde 6 7 defa araşiyoruz
(450 puan) tarafından
Ne güzel Allah muhabbetimiz artittsjn
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Evlenmeden önce nasıldı yapısını böyle 
(450 puan) tarafından
Evin en küçüğü benim severdi beni uzaklasmmaistim hiç evlendim ben aramasam umrumda değil bende aramıyorum ama vicdanım diyoki ya ölürse sesini duymadan ölürse birşey olursa
(4,665 puan) tarafından
Kırmış olabilir misin sor bence anam 10 kere aramazsa çatlar 2 defa arar açmasam hemen kocamı arar bi bakarım kapı çalıyor meraktan çıldırmış
(450 puan) tarafından
Yok kırmadim asla
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Bizimkiler yakin olmasina rağmen cok aramazlar. Bak sali gunu operasyon geçiricem dun kiz kardesimi çağırmak icin aradimda oyle haberleri oldu. Takma bile bosver yuvana huzuruna bak
(450 puan) tarafından
Çok.gecmis olsunn sizede öyle ama insan dertlesecek birini istiyo oda yok
(2,962 puan) tarafından
Sagol canim. Ben derdimi aileme bile anlatmam yedi düvele duyurcaklarini bildigim için o yuzden pek yokluklarini aramam ama senin için zor bir durum. Soylemesi bile üzücü ama alışırsın zamanla.
0 oy
tarafından

Kuzu valla benimki 10 dakika uzağımda arabayla aylardır aramadı sormadı evime evlendim evleneli zaten sayılı gelmiştir 6 senede :)

(450 puan) tarafından
En azından yakın ben aramasam umrumda degikimm
tarafından
Yakın olsa nolcak ki var yok gibi . Aylardır görmedim sesini duymadım:)
0 oy
(808 puan) tarafından
İnsan en çok sevdiğine kiriliyo ailesine helede anlıyorum seni
(450 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ahahaa benden bitane daha. Ben de bu sorunu çok yaşadım ilk evlendigim yillarda çok üzülüyordum. Kafaya takiuordum hatta annem surekli ablamın evine gidiyor bana gelmiyor diye kıskanıyordum. Ama zamanla şunu farkettim. Onlar benim iyi olduğumu ve her durumda başımın çaresine bakabilecegimi yani onlara ihtiyacım olmadığına o kadar sartlanmislar ki ben de zamanla naz yapmayı bir sorunumu anlatmayi size ihtiyacım var demeyi unutmuşum. Evin en kucuguyum ama ablama abime ben abla gibiyim. Bu yüzden kimsenin aklına gelmemiş benim ihtiyaç duyacağım. Şuanda ben de durumu kabullendim ama eskisi gibi yapmıyorum çok zorda kaldığımda yardım istemeyi ogrendim artık.
(450 puan) tarafından
Çok zor bi durum
0 oy
(181 puan) tarafından
hadi sen uzaktaymissin benim ailem 10 dakikalik yerde dogumuma gelmedi yardim hic yok hamileykende bebegim 5 aylik olunca gelmisti eskiden bende cok uzuluyodum smdi smdi bosverdim bende arayip sormuyrm ararlarsa konusurum o kadr gelip yuk oluyo cunku bi iste yapmaz en iyisi herkes evinde otursun mutlu olsun bendende bisey bekleyemezler hem daha iyi kendime zor yetiyorum zaten
0 oy
(788 puan) tarafından
Seni sevmediğinden yada kötü niyetinden değil de yapısındandir kuzum yada yetistirilmesinden de olabilir bazı ailelerde kız çocukları evlenince artık başka aileden sayiyorlar sanırım. Sen ara bence yarın öbür gün pişman olmamak için sürekli ara sesini duy hatta içini dök anne sende beni ara üzülüyorum de annen o senin anlayacaktır
0 oy
(119,125 puan) tarafından
anaam ben anama haber etmeden markete gitsem basima bisi geldi saniyo
0 oy
(10 puan) tarafından
Yorumlari felan yazinca cok üzüldüm.. Benim annemin ilgisi keske biraz sizin ennelerinizde olsaymis.. Benimkide öğlen olmadan arar mutlaka yada benden haber alamazsa sag solu arar, benden haber alan varmi diye... Sizin olay xok üzücü benimkide cok bunaltici ama.. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 237 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 465 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Asilomm (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeeee66 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Buse255 (29 puan) tarafından soruldu

378,216 soru

11,320,027 cevap

34,765 kullanıcı

...