0 oy
1,000 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Oğlum 8 bucuk aylik maşallah cabuk yürüyecek heralde bir haftadır biyerlere tutunup kalmaya çalışıyor bugünde ilk kez geldim baktım beşiğe tutunmuş içinde kalkmış göbeğinden yukarısı dışarıdaydı cok korktum. Sızler ne yaptınız bu zamanlarda 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Henüz o evreye geçiş olmadı :) 
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
Yatağını değiştirdim yüksekliği ayarlanabilen yatak aldım boyu uzadıkça matrasını bir bir aşağı indirdim şuan en aşağıda düşme tehlikesi de kalmadı:D
(467 puan) tarafından
Bizim beşik normal asansörünü yukarı kaldırcam biraz tam besikle sifir yapicam da onuda gecmeye çalışırsa bilmiyorum artık
(1,580 puan) tarafından
Resmini atabilirmisin bende beşik arayisindaym 17 aylık ama oğlum hep düşücek gibi
(544 puan) tarafından
Aşağı ekledim aynısı değil benzeri.Bakabilirsin baya uzun süre kullanılabilir
0 oy
(215 puan) tarafından
Kızım kendini bir iki kez beşikten benim yatağa bıraktı kendini. Boyu uzadiğı için beşik yüksekliği azaldı. Korkuluk yaptırcaktım vazgeçtim. İçindeki yatağı alıp yerine annemizin yaptığı döşeği koydum. Üzerine de çarşaf. Şimdilik tehlike yok inşallah. Boyu uzadıkça başka çözüm bulurum inşallah:) 
(467 puan) tarafından
Valla ben korktum belki bir iki aya yer yatağı da yapabilirim
0 oy
(3,898 puan) tarafından
Şuan sadece yatıyoruz 8 den gün aldık canım bizde :)
(467 puan) tarafından
Kalkmıyor mu yani canım seninki
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Park beşik aldım canım inan çok daha güvenli
0 oy
tarafından
Kademesini indir besigin
0 oy
(43 puan) tarafından

Canım bizde sekiz aylık olduk

geçen bi baktım ayağa kalkmaya çalışıyor tutunarak 

Beşiğin ön kısmındaki asansörü yukarı kaldırıcaz inş yükseliği diğer yanlarıyla bir olucak ondan sonrası Allah kerim  atlarsa bizim yatak var:) 

0 oy
tarafından
İnsan gıbı uyuyamadım canım uyurken bile kalkıyordu hamak besıkren Baska yerde de yatmıyırdu sonra uyku egıtımı verip park besıge aldım onun da alt kademesine indirdim ondan da artlıcak duruma gelince monstreo yatak aldım alcak canım 
0 oy
(513 puan) tarafından
Benim oglum 7 aylikken besikten kendini atti
0 oy
(407 puan) tarafından
Çok güzel soru bizimki ayağı kalktı beşikte asıldı düştü yüreğime indirdi CNN:)))))
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Park yataga gectık 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Beşşiğin içindeki yatagı aldım canım yere koydum gündüz o yatakta yerde gece daha alçak Yataktada beşikte yatıyo 
0 oy
tarafından
Kaldirdim ben suan yanimda yatiyo bi kac kez atmisti kendini ona korkuyom
0 oy
(7,441 puan) tarafından
6. Ayında aynı durumu yaşamadım ve direk yer yatağına geçtik canım 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hemen beşiğini yanına tahtadan koruma yaptırdım kendini aşağa atmasın diye :) 
0 oy
tarafından
1 kere dustu oyle ondan snra bidaha yapmadi... cok uzulmustum ama ya dustugunde 
0 oy
(594 puan) tarafından
Benmki 6 aylıkken yaptı onu :) park beşikti benm hemen kademesini indirdim. 9 aylıkken yürüdü. 3 ayda anca yanii kuzum yeni tutunup kalkmaya basladıysa
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Park beşik aldık düşmesin diye
0 oy
(748 puan) tarafından
Yer yatagi en guveniliri ve rahati 2 cocugumuda onla buyuttum kendim yaptim yataginida pamuk alip doldurdum oyle buyuttum 
0 oy
(44,743 puan) tarafından
14 aylık  şükür bişey olmadı ama ıhh dese firliyorum gündüz yere battaniye serip yatırıyorum gece beşiğinde ama

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 288 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
23 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu

380,958 soru

11,405,216 cevap

34,943 kullanıcı

...