0 oy
543 göst.
Aile kategorisinde (723 puan) tarafından
Babam annemi aşırı derecede üzüyor kızlar bazen.lafını hiç sakınmıyor pat diye soyluyo azalıyor.gecdnlerde annemlerde kaldım. Annem sofraya plastik bardak koymuş onu koydu diye başka bardak yok mu bu ev de diye bi başladı sana yedirp icirdiklerim haram olsun bi lafımı dinlemedin allah kanser derdi versin bilmem ne çocuğu diye bende sahit oldum hatrim için susun artık diyom neden böyle diyon baba diyom yok yani babam sınır oldu mu bize şeytanmsz gibi muamele ediyor.annemin burnndan getirdi yemekleri.annem bi daha koyarım tamam diyo susmuyo. O günden beri annemle konusmuyoms.annem cidden çok sabırlı anne sen böyle yaptikca elinde sanıyo seni her istediğini yapiyo gel kal bizde diyom şimdi sizi sogutuyo benden sanar diyo gelmiyo ben üzülmesin diye bi hafta kal bizde diyom.evde oğlan kardeşim var 21 yaşında onu dsnyo falan ben napacagimi şaşırdım kızlar sizce babamın nu davranışını nasıl buluyorsnz siz olsanız napardiniz. 

8 Cevaplar

0 oy
(14,017 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Artık iş işten geçmiş vaktinde annen de ona aynı şekilde davransaydi belki biraz düzelirdi baban :(
(14,017 puan) tarafından
Babam da böyleydi annem daha fazla cekemedi boşandı 10 seneden fazla oldu şimdi huzurla yaşıyor kendi kazanıyor kendi harcıyor Allah annene sabır babana da akıl versin ne diyim
(723 puan) tarafından
53 yaşında babam annemde 50 bu yaştan sonra nereye gitcem ben diyo . Bizde kal diyom ne  kadar kalcam diyo hem gelmiyo hem çekiyo kendi bilir
(14,017 puan) tarafından
Haklı ama canım o yaştan sonra bir yere sığamaz ki benim annem 29 yaşında boşandı çalışıyor şimdi 40 yaşında dedemden kalma evi var ben evlenmeden önce evin içini de guzelce dizdik annen bu saatten sonra çalışsa çok zor sana gelse yine zor
(723 puan) tarafından
Ayaklarından rahatsız zaten çok yuruyemiyo ondan çalışamaz kuzum bize de kalamam kaç gün kalcam diye kalmak istemiyo pek .doncegim yer yine burasi diyo.gonlu de el vermiyo bırakıp gelmeye ole iste ya
(14,017 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum annen gözünün önünde çekiyor ve sen bir şey yapamıyorsun insanın yuregi parçalanıyor
-Reklam-
0 oy
(344 puan) tarafından
Ayni benim babam ve suç annelerimizde her dediklerini yapıyorlar ve tepkileri yok seslerini çıkarmıyorlar annelerimiz o yüzden hep eziliyor hep öyle olacak duzeleceklerini hiç düşünmüyorum 
(723 puan) tarafından
Kesinlikle kuzum bende öle dsnyom annem kimsesiz arkasinda kimse durmuyo sustukca babam bu baba muhtaç nasılsa evden gitmicek diye bildiğini bulduğunu yapiyo.kole gibi kullanıyorlar.buraya gel diyorum daha kötü olur diye korkudan gelmiyo bile cesaretleri yok
(344 puan) tarafından
Cnm benim erkek kardeşlerim müsade etmiyor birde cazgır bir ablam var babamin hakkindan geliyorlar ama artık hepsi ya çalışıyor ya evli yine aynı oluyor onlar gelince sesi çıkmıyor onlar yokken herşeyi yapıyor cnm
0 oy
tarafından
Ben annemi babamdan boşadim gül gibi mutlu yasiyor simdi. Boyle adam cekilmez cidden. Anlar annenin kiymetini ama gec olur
(723 puan) tarafından
Aynen öyle. Babam şeker annem tansiyon hastasi durduk yere yiyo annemi ömrünü çürüttü kapaniyo hep nereye gideyim 50 yaşındayım diye.iyiyken iyi kötü oldu mu kadının burnundan indiriyo .kaşıkla yedirip sapıyla çıkarıyo hep annem onun istediğin yapmak zorunda o evde kendi fikri bile yok
tarafından
Ah ya en kotusude kadin hala bunlara sizler icin katlaniyir annesi babaai bisanmis demesinler falan diye
0 oy
tarafından
Benim annem ile babam ben 7 yaşındayken ayrıldı. Baban bu saatten sonra değişmez belli bir yaşa gelmiş anneciginin de yerime ellerinden op sende kalsın bir süre kafa dinlesin kadincağız 
(723 puan) tarafından
Saol kuzum öperim.kal diyorum kalmiyo gelcem bi ara diyo hem babama bisi olur ac kalmasın diye kim yemek hazirlicak diyo hem onun eziywtini cekiyo
0 oy
tarafından
Annen de ona lafını söylesin susmasın sustukça beter olur baban 
0 oy
tarafından
Deli oluyorum böylelerine deli 

Anneni ikna et biraz sizde kalsin ve ezdirmesin kendini

Kardeşin ne diyor bu duruma destek olmuyor mu annene ?
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kadin olmak çok zor ya ALLAH daha da sabir versin cidden bazen susuyor annelerimiz sırf kötü şeyler olmasın diye can çıkar huy çıkmaz böyle bisey var benimde babam annemi hep azarlar garibim hep tm deyip susuyor ☹
0 oy
tarafından
Ben sadece annenin ANNE'liğini ayakta alkışlarım.

Babana Allah merhamet vicdan duygusu versin.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
0 oy
61 cevap 689 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 786 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sinirlibiri (3 puan) tarafından soruldu