0 oy
889 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sırf meraktan soruyorum sizin kaynananızda eşinize düşkünmü herşeyine karışırmı ve esiniz karıştırırmı birde esiniz annesine düşkünmü şimdi diyenler olcak annesi o evet anne ama evlenince hersey farkli olmali bence 

38 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Senin için anneni bırakan insan başkası için de seni bırakır.  25 -30 senelik annesini yok saymasını beklememeliyiz
tarafından
Yazımda belirttim biraksin vs bisey demedim zaten sadece soru amacli sordum
tarafından
Annesini biraksin die bisey goremedim ben :)
tarafından
Beyza ben seni savunuyom sen beni gömuyon hakediyon bacim ne diyim
tarafından
Aaa valla özürr aynı kişi yazdı sandım valla özür :D
-Reklam-
+1 oy
(1,042 puan) tarafından
Şükür düşkün değil.cok kaynanam da karışmaz oda karıştırmaz 
tarafından
Ne guzel
0 oy
tarafından
Eşim karistirmiyor annesi karışmak istiyordu ilk zamanlar eşim teoki verince çekildi
tarafından
En dogrusuu
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bencede evlenice herkes yerini bilmeli annesi cok duşkun babasida öylee bi gun görmeseler kiymat kopar herhalde herseyimize karisirlar ve ben bu evlilikte hic mutlu deglm
tarafından
Aynı benn
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşim annesine düşkün normal oladak annesi de eşime bize. Ama bişeyimize karışmazz kendi halinde
tarafından
Hmm en güzeli
0 oy
(21 puan) tarafından
Benim eşim annesine çok düşkün ama asla ikimizde üzmez.    

Kaynanamda Allah var çok iyi iki yıldır evliyim hiç birşeyimize karışmaz çok şükür onuda çok seviyorum 
tarafından
Yaa ne guzel bu devirde zor duyulan birsey
0 oy
(21 puan) tarafından
Benim eşim annesine çok düşkün ama asla ikimizde üzmez.
Kaynanamda Allah var çok iyi iki yıldır evliyim hiç birşeyimize karışmaz çok şükür onuda çok seviyorum 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Kaynanam yok Rahmetli olmuş olsaydı da nasıl olurdu bilemem valla  düşündüm de çok düşkün olurdu dengeyi kuramazdi sanki8-)

tarafından
Hayat size güzel
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Annesine düşkün ama herseyini yapicak kadar değil kayinvalidem de eşime düşkün oda herşeye karışacak kadar degil yani kaynanamın larıyla hareket etmez gaza gelmez beni heryerde savunur edilemez 
tarafından
Hmm anladımm:)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben eşimden ve ailesinden razıyım rabbimde razı olsun onlardan 
tarafından
Insallah
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Kaynanam karısmak ısder eşim karıstırmaz. Hiç düşkün değil annesine gecmıs de olanlardan dolayı imiş. Değişik birisi kaynanam. Ben yıne de esıme hamıle kaldı dogurdu baktı bu zamana kadar getirdi seni. Onca kahrını iyide olsa kotu de olsa cektı annene bıraz daha iyi davran diyorum hep ılımlı davranmasını söyluyor um ama nafile :ermm:

tarafından
Anladım herkesin yaşantısı farklı sonucta:))
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Kaynanamın çocukları çok kıymetlidir muhteşemdir bu dünyada bitek onun çocukları var. hele kocam paşası aslanı :) eşim de annesine ailesine düşkündür tabi. Ama biz minnak ailesiyiz hepimizin yeri farklı beni kimseye ezdirmez hep arkamdadir olması gerektiği gibi
tarafından
En güzeli ve en doğrusuu
0 oy
tarafından
Malesef canım düşkün her haltada da karışır kaynanam kocamda ana kuzusu huzur kalmıyo böyle oluncada
tarafından
Aynı ben valla bak bende esime cook duskunum iste ondan dolayi degerimiz yok dedigin gbi
tarafından
Aramaz adam beni gündüz hiç bende b.k var gibi ararım niye arıyosn *****. Ah bacım ah vallahi kaçan kovalanıyo sevgimizden kaybediyoruz
tarafından
Valla cok iyi anliyorum seni inan bak bende diyorum ilerde o bana duskun olur ama bilemiyorum kii
tarafından
Ben cok şahit oldum gün gelecek tam tersi olcak bu sefer
tarafından
Insallahh❤❤
0 oy
(48,683 puan) tarafından
is este bitiyo kayınvalidem karışmaz karisacak oldu mu da esim izin vermez mesela esimin kuzeninin yarın nikahi var gidip takı verir döneriz dedim . dün akşam kaynanam aradi iste bu akssm kina varmis yarın sabahtan gidermisiz gelin almada olurmus falan filan esimde kizdi kafandan plan yapma diye
tarafından
Ahahahah ne guzell keske benimkide oyle olsa:))
0 oy
tarafından
Annesine duskun deil olmasi gerektigi kadar ama hic bi zamanda bana laf soyletmedi saolsun... evimizede ikimizden baskasida karisamaz ve esim benim evim kimse karisamaz dedigi icin kavga ettiler :)
tarafından
Tekrardan ozür valla en iyisi olmus olmasi gereken gibi
0 oy
(9,222 puan) tarafından
Hayır annesi eşime asla duşkun değil hatta eşim yok gibi davranıyorlar. Bu yuzden de eşim hepsinden soğudu artk
tarafından
Uzakta olmak her zaman iyi bu yuzden
0 oy
tarafından

Annesi karismaz, esim zaten  kiimseyi karistirmaz :D

Ama soruyu goruncee siskoo demeye gelmistim ;D

tarafından
Kime diyosunuz amac ne anlamadim :))
tarafından
Esiniz nasıl ya başlık:D cvp ta esim sisko diyecektim:D
tarafından
Haaa bu cok iyiydii :D
0 oy
tarafından
Annesi eşimi cok sever esomde annesini sever ama ne biz onlara ne onlar bize asla mudahale etmez. Gideriz geliriz maddi manevi destek oluruz ama isimize karisamazlar bizde onlara karismayiz
tarafından
En guzeli valla
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İkisi de birbirine düşkün ama işlerine karismazlar. Eşimde karistirmaz. Birde biz başka sehirdeyiz ben sürekli görüyorum ama eşim ailesini işi dolayısıyla görmüyor pek anca bayramdan bayrama. Böyle olunca daha da düşkün oldu çok özlüyor. Ama herşeyin yeri ayri
tarafından
Keske bizde uzak olsak nerdee
(6,047 puan) tarafından
Bende 2bucuk sene bir oturdum ama kaynanamı çok severim hiç kızı yoktu çocuğundan ayırmadi beni. 3 senedir de başka sehirdeyiz.
tarafından
Vay bee ne guzell
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Eşim ailesine hiç düşkün değil bana göre anneside ona pek düşkün değil aylarca gitmesek arayıp bı gelin özledik sizi cocuklari diye demez bunuda eşim artik farkettigi için ne arar ne sorar annesigil kimse gelsin gitsin hiç sevmez bu bizde olsak eşim o yüzden karım ve çocuklarım der  her zaman
tarafından
Hayalini kurdugum tek sey en guzeli ♥️

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 659 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Fadimee.k (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Yasmin65 (337 puan) tarafından soruldu