0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde tarafından
O olmadan  tam 50 gun geçmiş. Gittiginde oğlum 45 günlüktü. Sanki babasız bebek büyütür gibiyim. O evladımızın aglama sesini dinliyor ordan evladımız daha babasının sesini bilmiyor.

Gece çalışıyordu eşim. Sabah gelirdi kahvaltımızı yapardık yatmaya giderdi benide çağırırdı yanına başını koyardı omzuma ben saçlarını okşardım o uyurdu. Bu hallerimizi çok özledim. Tv izlerken ki hallerimizi hatta kavgalarımızı bile. Şunu anladım baba evinden çıktıktan sonra esin varsa evin var yuvan var. Esin yoksa yok. Evimizi kapattık 2 aydır hic gitmedim bile. Kaynana kayınbaba gitti bizi götürmediler ev soğuktur çocuk üşür.  Yollarda sefil olmasın diye.

Nolur dua edin su günler çabuk geçsin.  Eşime yuvama kavuşayım 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah en kısa zamanda kavuşursunuz canm
tarafından
Inşaallah canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(83 puan) tarafından
Nerdeki eşin. 
tarafından
Askerde canım
(83 puan) tarafından
Allah kavustursun
(83 puan) tarafından
O halde kuzucuğum ..
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canım babası vatan görevini yapıyor kötü Bi yerde değil bide böyle düşün gurur duy asker eşisin peygamber ocağında eşin öyle güzel yerde ki elbette zor tabi senin için hem başka evdesin hem bebeğin daha küçük ama hepsi gelip geçecek 
tarafından
Öyle ama o kadar zor geliyor ki. Burda hapis gibi kalmak birilerine muhtaç olmak
tarafından
Kendi ailen yok mu gitsen az kafan dağılır
tarafından
Şuan burda diyetisyene gidiyorum ara vermek istemiyorum. Ama onlar gelecekler pazar günü
tarafından
Allah kavuştursun canım benim üzme kendini bebeğinle zaman geçir bolbol sev öp kokla eşin kötü Bi yerde değil zor tabi ama rabbim dayanma gücü versin
tarafından
Amin canım inşaallah
0 oy
tarafından
Allah taz vakitte kavuşmayı nasip etsin eşim de gekmsedyi onun da öyle olacaktı com zor beklemek zaman geçmek bilmiyor resmen
tarafından
Inşaallah canım benim eşim gelirsem geri dönmek zor olur diye gelmek istemiyor görüntülü telefonu gitse belki bir nebze rahat oluruz ama
tarafından
Benim esim temelli geldi canım gelmesin sakin sonraki gitmesi cidden zor olur
tarafından
Nasıl temelli geldi anlamadım askerliği bitti mi
tarafından
Eşimin 3 tane sağda 1 tane solda platin vardı can im doktor muayenesinden geçmiş doktor sen askerlik yapamazsın demiş
tarafından
Anladım canım geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Insallah hic anlamadan gecer gunler cabuck
tarafından
Inşaallah canım ınşaallah
0 oy
tarafından
Allah kavustırsun canım 
tarafından
Amun inşaallah canım
0 oy
tarafından

Oh beee sonunda esini seven ozleyen bir post sahibi gordum Allah kavustursun tez zamanda insallah <3

tarafından
Amin inşaallah
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Atarsa 6 başka yok bende bekliyorum inşallah teskeresini alıp geliyor 5 buçuk  aylıkken gitti kızımın çoğu şeyini göremedi bitiyor şükür darısı başına inşallah amin
tarafından
Amin inşaallah rabbim buzede gosterir inşaallah o günleri
0 oy
(2,838 puan) tarafından

Benim eşim de polis keşke o da gitse:ermm: bıktım dağınıklığından bencilliğinden

tarafından
Deme öyle gidince çok ararsın
(2,838 puan) tarafından
Gitsin de bakarız :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 241 göst.
24 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doga_DVM (4,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hamis123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 599 göst.
10 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tombikanne (28 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı

...