0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Canlarim.  Benim kizim mayis dogumli.. kocam asgeri gorev yapiyor. Bu gun eve  geldi..  2 gunluk kizim ayda bir kez babasini anca gorur.  Eskiden aglardi.  Simdi  kizim babasini gorunce  gulumsuyor.. bu gun kizim anca det  det  nen nen. Edibdi.  Bebek dilinde  surekli konusub ciglik atib gulumsuyordu.   Babasini gorunce  yapdi bunlari cok mutlu oldum ya.  Kocamm.   24 saat  uykisuz  nobetden eve gelib.  Uyki uyumayib ama  gelenden kiziyla oynuyor. Cok mutli olsum.. boyle  mukemmel baba  kiz olmalarina.

7 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Maşallah Allah mutluluğunuzu  daim etsin,nice mutlu kahkahalı günleriniz olsun
(52 puan) tarafından
Amin canimm  Rabbim her kese  mutlu aile nasib etsin.. rabbim aielerde huzur nasib etsin..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin tabiki anne baba sevgi ortamı çok önemli 
(52 puan) tarafından
Evet  ya.. annmgilde  kaliyrum.. ama  bebeyi bu kada.neseli olmamisdi.. ilk kez  kizim bu kadar mutluydu bizle  beraberken.n  hep  konusdu.. bizle.n kendi cocuk dilinde.      O kadr.cok sevindimki keski hep babasi yaninda olsa  keski
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Maşallah daha güzel günleriniz olsun 
(52 puan) tarafından
Rabbim her yuvaya cocuk nasib etsin hep mutluluk versin
0 oy
tarafından

Maşallah kuzum Rabbim daim etsin mutluluğunuzu. Yaa melek işte bilmez mi babasini kan kanı çekiyor cnm. Gözünü korkutmak gibi olmasın ama  Kuman olacak gibi:D çünkü bilirim bende de var iki tane kız. Kuma gibiler bana sadece çiçek alamaz illa ki üç tane almalı:D

(52 puan) tarafından
Evet   ya. Kocam kizina duskin asiri derecede.   Bana  almazsa  bile  ona alir zatm he geldiyinde  bir seylerm  cok mutlu oluyorum.. onlri oyle gorunce. Bir  kizin ilk aski kahramani babasidir.     Kizim babasi tarafisan cok sevilsin hep.  Hayatda  tek dileyim bu.   Baba sevgisi gormeyen birisi  olarak kizimidan  boyle  olmasini istememm  asla.
tarafından
İnşallah cnm inşallah. Sen merak etme vicdanlı ilan bı insan asla değişmez
0 oy
tarafından
Maşallah Allah sizi birbirinizden ayırmasin . Daha güzel neşeli günleriniz olsun 
(52 puan) tarafından
Amin. Ben evlendiyimden kocami ayda bir kez  goruyorum zatemm  isine gore hep ayriyiz.  Kiziminda   babasiz olmasi cok  uzuyr  beni
tarafından
Yaaaa kıyamammm kuzuya :( hayat şartları be bacım napicaksin Allah can sağlığı mutluluk versin gerisi hallolur
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Masallah Allah daim etsin insallah canım.:):)
(52 puan) tarafından
Rabbim tum evlerde huzur mutluluk nasib etsin
(1,238 puan) tarafından
Amin cumlemizin canım.
0 oy
tarafından
 Allah mutluluğunuzu daim et sin bnm babam dan görevden gelince ben ona hemen sarilirdim  çok iyi oluyor  baba kız arasındaki bag

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 213 göst.
+2 oy
27 cevap 811 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 375 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 03 alihan (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 351 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...