0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Kizlar neden ya yegenimin  bezini avdık şimdi 3 günlük kan var bezinde  bilgisi  olann

17 Cevaplar

+1 oy
(916 puan) tarafından
Kan kakada mi yoksa ciste mi var . Çiş yerinde kiremit rengi bir kırmızılık varsa ilk gunker bebek yeterli beslenemedigi için oluyor o kırmızılık daha sık emzirsin. Eğer kakada varsa kan o sıkıntı olabilir. Bezin resmini atsaydiniz keşke 
(1,466 puan) tarafından
Yorumlara  attım bakarmsn  canm
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Göbek bagından falan gelmiştir daha cok küçük oluyor başlarda öyle şeyler
0 oy
tarafından
Makat çatlağı olabilir bı bakın
0 oy
tarafından
Kız bebek se genelde oluyor o içi temizleniyor diyor doktorlar ama siz yinede doktora bi sorun 
0 oy
tarafından

Bence bir çocuk doktoruna götürün , 

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Enfeksiyon falan mı var acaba bi doktora götürün
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Poposunda catlak olabilir kuzum
0 oy
(9,132 puan) tarafından
Çişinde enfeksiyon olabilir fazla mı peki
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Normal diye okumuştum bi yerde. İlk doğduğunda benim kızımın da olmuştu
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Bezinin neresinde ne kadar? 
(1,466 puan) tarafından
Yorumlara bakarmisin  canim resmini  attm
(10,775 puan) tarafından
Bacım bunu Dr soyleyim bebek yeterince sıvı alamazsa oluyor bu bizim oglanda da minnacık ama mınnacık oldu hemen ek mamya baslattı sizin birde fazla
0 oy
tarafından
Bebek kizsa eger normal annenin hormonlarindan kaynakli bnm kizimdada kan gelmisti hatta bizlerdeki gbi akinti bile oluyodu geçti.Ama erkekse bebek bi doktora götürün
0 oy
(1,466 puan) tarafından

image

12 kelimeee hanimlar

(1,046 puan) tarafından
Tas olunca çişte kan oluyo ama daha çok küçük doktora gotrn yarın
(916 puan) tarafından
Canım ciste bu. İlk gunler bu normal annenin sütü artıp bebek beslendikce geçiyor bu. Kırmızılık sebebi kan değil susuzluk nedeniyle ıdrar ürik asit kristali şeklinde atılıyor. O nedenle kırmızı oluyor. Birkaç güne geçmez ise ve bez sayısı günde 4 5 taneden az olursa bebek yeterli beslenemiyor olabilir mutlaka bir doktora gitsin o zaman
(158 puan) tarafından
Korkma daha yeni doğmuş anne bu süreçte normal bebeğimde daha fazlası vardı. Bol bol emzirsin geçecek
(7,174 puan) tarafından
Çok normal eğer kız bebeği ise bize doktor anneden doğarken fazla östrojen hormonu almış bu sebeple bir nevi adet gibi bir şey oluyor yenidoğan izi bebekleri demişti
(516 puan) tarafından
Bu normal benim oglumunda olmuştu üçüncü gunde mi ne ,doktora goturduk normal dedu
0 oy
tarafından
Kuzu çişte hafif pembeli turunculuk ilk zamanlar olabilir 
0 oy
(130 puan) tarafından
Vala benim kizimdanda gelmisti kucuken kabiz olunca zorlaniyolar ondn oluyo bnm kizim kabizdi zorladi ondn oldu
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Aynı bu şekilde bizimde olmuştu susuzluktan yada yetersiz beslenmeden olur demişti de. Bebeğinin beslenmesi yetmemiş büyük ihtimal. Daha sık bol bol besle. Korkulacam birşey değil cankm.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bizde de oldu 15 günlükken Dr susuz kalmış dedi.

Ee ana sütünde hani su vardı nasıl kalmış dedim azarladiydim.su ver cnm susuz kalmış
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Canım normal gozukmuyo bı doktora goturun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 330 göst.
31 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gülnurknd (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,016 soru

11,314,468 cevap

34,754 kullanıcı

...