0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
iki bacagini kaldiriptami temizlionuzz ve yeni bezi altina nasil yerlestiriyonuz

10 Cevaplar

0 oy
(187 puan) tarafından
Canım sende mi acemisin benim gibi :D bacaklarını kaldır temizle bezi geçir hemen belinden 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evet tatlım ben bezini açıyorum yenisini koymadan önce iyice silip kuruluyorum ondan sonra kirli bezi alır almaz temizini ayaklarından tutup popoyu yukarı kaldırıyorum öyle koyorum 

tarafından
bacaklariiina.bsey olcak.die korkom bnde
tarafından
Olmaz kuzum ayakları birleştir öyle kaldır bişeycik olmaz
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Bezini acar açmaz bacaklarına dokunmadan ilk on kısmını temizliyorum sonra bacaklarını kaldırıp poposunu iyice sildikten sonra yeni bezi altına yerlestiriyorum tekrar silip 2   5 dk arası havalandirip  kapatıyorum  canm:)

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Picamasini cikar canim. Eline dikkatini cekecek bir oyuncak bisey ver. Temiz bezi yerlestir . Yani temiz bezi alt acma gibi kullan hizlica sil al altından pis olani temiz zaten altta kaliyor hemen yapıstir. Yine oyalanmazsa degisik sesler cikar dikkatini cekecek  bn boyle bazen de esimle degistiriyorum esim tutuyor ben değiştiriyorum anca beceriyom bazen timasahin avini yemesi gibi donuyor essek sipasi.
tarafından
ajahahah saol cnm
(1,567 puan) tarafından
Insallah birakir bu huyunu seninki de benimki de hayirlisi ile .  Rica ederim canim :)
0 oy
(15,558 puan) tarafından
Ayaklarından tutup hafif yukarı kaldırıyorum kirli bezini altında katlıyorum poposunu silip ıslak mendilleri beze koyup kapatıyorum temiz bezi yerlestiriyorum 
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ah acemilik ben ne kadar bez ziyan ettim :Dtemiz bezi altina yerlestir ac onden arkaya sil kirliyi cek cek temizi bagla canim oynatarak degisirsen biraz daha kolay oluyo

0 oy
(15,370 puan) tarafından
Sana boşuna yorum yapıyoruz kız okuyor bi teşekkür bile etmiyorsun 
tarafından
moralim bzuk korkuom alt almktann
(15,370 puan) tarafından
Neyinden korkuyorsun alt açmak çok zor degilki
0 oy
tarafından
ben kirli bezi acmadan altina temizi koyuyorum iki bacagini kaldirip yapiyorum bide reklam acıyorum yoksa kalkip gidiyo yanima kirliyi koymak icin posrt acıyorum islak mendili hazirliyorum altini oylle alıyorum
tarafından
sqnki bacaklarina bsey olcak.die korkuom kaldrncaa
tarafından
cok asiri kaldirma canim pijamasini cikar dediklerimi oyle yap
0 oy
(74 puan) tarafından
Canım bezini açmadan temiz bezi aynı şekilde kirli bezin altına yerlestir onun üzerinden kirli bexi aç ıslak mendille sil hemen çek altındaki temiz bezi bagla
0 oy
(2,866 puan) tarafından
İki bacağını yukarı doğru tutup çok hafif poposunu havaya kaldırıp siliyorum kremliyorum ve bezini koyuyorum tabi çok hareketli olduğu için eline de kemireceği oyuncağını veriyorum ve sürekli ona konuşuyorum şakalar yapıyırum ve bez değişme seansını rahatlıkla atlatmış oluyoruz :D 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 735 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 293 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.