0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından

İdrar testi silik çıkıp kan testinde Beta değeri 9.99 olup değeri artan var mı. Test silik çıktı beta 9.99 çıktı bu sonuçu alıp ilerisi için kimler yorum yapabilir 

image

9 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Daktir birşey demedimi

(166 puan) tarafından
Acile gittim pek bisey demediler. Kadın Doğum yoğundu. Eve geldim. 2 gün sonra yine gidip kan vereceğim inşallah canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
5 in ustundeyse var diye biliyorum pozitif yazmıyorum veya veren doktor demedimi
(166 puan) tarafından
Acile gittim pek bisey demediler. Kadın Doğum yoğundu. Eve geldim. 2 gün sonra yine gidip kan vereceğim inşallah canm
0 oy
(673 puan) tarafından
Gebelik var canim iki gun sonra baktırdığında muhakkak yükselmiş olacak
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Gec döllenme olabilir hayırlısı olsun 
0 oy
(5 puan) tarafından
Gebelik testi yaptırt
0 oy
(5 puan) tarafından
Benim bundanda düşüktü gebe deyilsin dediler ama sonra gebeymişim yeni oluşuyomuş
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Adetin kaç gün gecikti
(166 puan) tarafından
4 gün var adetime canm
0 oy
tarafından
canim bugun seni 3. kez goruyorum yanilmiyorsam cok sikinti ettigin belli ama adetten once kan verdin die hatirliyorum yani cok yeni.oldugu icin boyle olabilir. canini sikma 5 uzeri hamilelik var demek
(166 puan) tarafından
Evet canm yaa. Ameliyat oldum bide ilk gebeliğim düşük oldu kimyasal gebelik geçirdim. Laparoskopi ve histeroskopi ameliyatı oldum. Perde olduğu için hep engeldir şimdi alındı ya. Merak ediyorum bebek tutunur mu acaba diye inşallah artar değerler ya
(13,702 puan) tarafından
Bende histeroskopi oldum perde ve rahimde şekil bozukluğu vardı.
Rahim filminde de sol tüpümu açtılar.
Bak şimdi 1 oğlum 2 yaşında
Diğeri 4.5 aylık, karnmda.
Hiiiiiic sıkıntı etme
Allah'ın izniyle hamilesin :)
0 oy
(389 puan) tarafından
Ben seni korkutmak istemiyorum sadece kendi yaşadığım şeyi anlatmak istiyorum belki seninki farklıdır bilmiyorum bundan 18 ay önce evde test yapmıştım çok silik çıkmıştı sonra hastaneye gitmiştim 10.58 çıkmıştı beta 3 gün sonra kanamam olmuştu kimyasal gebelik mis meğer çok geç hamile kaldım kimyasal gebelikten sonra 
(64 puan) tarafından
Yani bende de iki kere oldu iki üç ay old olmuyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 1,008 göst.
0 oy
10 cevap 913 göst.

380,233 soru

11,383,903 cevap

34,883 kullanıcı

...