0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Arkadaşlar yine kan verdim çarşamba günü 84.01 idi bugün 193,41 çıktı. Değerler nasıl iyi artıyor mu katına çıkmış mı. Ya kanama hala görüyorum kimse bisey yapmıyor doktor bekle şimdi görünmez diyo. Yükselince gel diyor iğne vurmadı yada progestan vermedi. Arkadaşlar dış gebelikte değerler yükselip kanama olmaz dimi. Ya dış gebelik olmasın :((

image

6 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
insaallah saglikli gebeliktir
(166 puan) tarafından
Inşallah canm benm yaa :((
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Başka doktora git canım yaa kanama varsa onlem almalı tabiki
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Evt 193 te gorunmez 1500 lerde olmasi lazim en düşük ama illaki düşük tehlikesine karsi bir ilaç vermesi lazim di baska doktora mi gitsen acaba 
(166 puan) tarafından
Anca pazartesi gidebilirim canm. Doktorma tahlil attm ama bakalm ne diyecek peki bisey soracağım
(166 puan) tarafından
pazartesi kan yine verecem pazartesi 400 civarı mi olması lazım iyi artış olması için. O zaman da yükselse doktor gel der. Ortalama kaç olmalı bu değerler üstünde
(1,383 puan) tarafından
Pazartesi günü 650 lerde falan olmasi lazim Perşembe yada cuma günü çağırir sni
(1,383 puan) tarafından
Sen sormadin mi bu kanama neyin nesi niye oluyor falan diye ?hamileligin hangi donemi olur sa olsun kanama ve lekelenme sıkıntılı diye biliyorum
0 oy
(175 puan) tarafından
Baska doktora gıt hemen ne kadar sorumsuz doktorlar var. Doktor olmus ama ınsan olamamıs. Progestan ve ıgne vermesı lazım neyı beklıyo kı
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Kuzu benim de ilk zamanlar çoknaz minicik bir kanama olmasında bile doktorum progesteron verdi hemen bu nasıl doktor seni o şekilde bırakmış öyle git hemen başka bi doktora ihmale gelmez....
0 oy
tarafından
Bekleyecez tutunursa tutunacak diye diye bebeğimi düşürdü doktorun biri . Ne ilaç ne iğne verdi hemde senin gibi yükselmişken betam başka doktora git . 

İlgili sorular

380,253 soru

11,384,759 cevap

34,884 kullanıcı

...