0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne oldu acaba banaa .. uygulamaya mi küstüm ne.

zorla isteksiz yorum.yapiyorum.vallahi .onceden her posta cevap verirdim yaa kizlar beni bi silkeleyin  

8 Cevaplar

+2 oy
(2,678 puan) tarafından
Ama post açasın var demi :)) 
tarafından
Boşanma davası açmama babam.musade etmedi kuzum .. istediğin kadar otur ama davayı açma sen dedi .. bende öyle yapıyorum canım....
(2,678 puan) tarafından
En iyisini sen bilirsin cnm mutlu olda :)
tarafından
Sans kotu olsa ne  yaparsan yap kuzum olmuyor ben kendimi bildim.bileli herşeyle mücadele ediyorum.hem annemin evinde hem.esimin evinde olmayınca olmuyor artık biseylerenkarsi gelmekten sıkıldım bıraktım.herseyi artık nasil.olursa olsum
(2,678 puan) tarafından
Olmayınca olmuyor demi cnm kader işte başta gülmeyince rabbim yar ve yardımcınız olsun cnm çocukların ile güzel bir yuva kurmaya çalış
tarafından
Olmuyor.kuzim ol.ayinca olmuyor.... tek şansın cocuklarim
-Reklam-
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Kek iki cimcik atayım kendine gel

tarafından
Kusum  benim.sen üfle bana senin hiç.modun düşmüyor maşallah sana senin nefesin iyi gelir bana :)
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Sinirli bi bayan oldugun icindir kiz:D

tarafından
Ahahaaa.. evvelden beri sınırlı bayandım.kiz şuan durgun bayanım
(7,402 puan) tarafından
Durgunluktandir ozaman sekerim sikma canini. Bazen banaa oluyor girip asla yorum yapmiyorum yazmaya useniyorum:D
tarafından
Hah aynen öyle valla . Tam yazacak amaaan boşver diyorum ..
0 oy
tarafından
Boşver yatta uyu :))
tarafından
Çok iyi geldin :)) kız uyku yok ki olsa
tarafından
Bence senin canın ne istiyo biliyo musun . Kahve sohbet ve sabaha kadar derlenecek  bi arkadaş :)
tarafından
Ah keşke olsaaa  ..ne iyi gelirdi. Içim boşalırdım.rahatlardim tabi karşımdaki arkadaşım.pes etmese :)
0 oy
tarafından
Hayattan mı bıktın kiiiizzzz
tarafından
Hayattan bikali  çok.oldu kuzum ben bıkmayayım da kim biksin  . Onceden post içinde gezer dururdum.yorum.yaomadigim post yoktu şimdi hiçbiri ilgimi cekmiyor
tarafından
Kıyamam ya Allah büyüktür sabret kafanı topla düşüm
tarafından
Rabbim herzaman büyük... vardır bildiği ama hiçbirşey mutlu etmiyor beni bugün çarşıya çıktım biraz değişiklik olsun diye ama yok.ya eski benden eser kalmamış sanki kendimi bildim.bileli evliyim mücadele ediyorum huzursuzlukla eşle mutsuzlukla herşeyle.. içim de.hicbirseyin hevesi kalmamış..
0 oy
tarafından
Bazı postlar yorum yapılamıcak cinsten ondandır :)
tarafından
Koz ben onlara bile yorum.yapmak isterdim gelecek olan cevabı merak.ederim . içim de hiç birşey kalmamış inan
0 oy
(9,169 puan) tarafından
Oluyor oyle arada:D bende bazen posta giriyorum okumadan çıkıyorim ;D bazen de her posta yazasm geliyor mesela şuan
tarafından
Benim.postlari hortlat  o.zaman :))hazır par.aklarin çalışkanlığı tutmuş..:)
(9,169 puan) tarafından
Aklıma kazıdm seni hortlatcam beklemediğn bi anda :D sinirlenme ama sinirlibayan :Djdj
tarafından
Yok kuzum.sinirlwnmem bu aralar pek mulayimim .. Kimseye hiçbirşeye kızamıyorum.tek düşman kocaaam:)))
(9,169 puan) tarafından
:Dkdk tmm cnm :))
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Kz ben bir bucuk yildir oyleym vallaha nedense 
tarafından
Sadece yaşamak için yaşıyoruz sanki... herşey çok boş

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,071 göst.
0 oy
30 cevap 1,630 göst.