0 oy
1,627 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Anlamıyorum onda olan ne varda bende yok sürekli ben bu tartışmayı yapıyorum içten içe eriyorum çok sıkılıyorum zaten bi ara tartıştık artık sinirden mi söyledi gerçek mi bilmiyorum sen onun tırnağı olamazsın dedi bana annesine benim sevdiğim vardı sen gittin bunu benim başıma bela ettin dedi ben ne yapsam kötü oluyorum sadece biraz ilgi istiyorum 2 çocuğum var biri bir buçuk diğeri ise 2 aylik üstelik ev icindeyim ne iş bitiyor hep arkalarını topluyorum artık kaldıramıyorum ben nasıl olacak böyle 

39 Cevaplar

+15 oy
tarafından
Çok üzücü sanırım ben bununla yaşayamazdım 

Sana tavsiyem ya boşan ya da kendini çok değerli yap artık eşine yüz vermez ama çok süslü ol kendine bakım yap tarz değiştir ve onunla plan yapma hayat hakkında plan yaparken onu dahil etme misal eski sevgili konusunu açma artık 

Kendin arkadaşlarınla birkaç kere dışarı çık eşinden izin alma çünkü erkekler için böyle kadınlar değerli oluyor emin ol değerini bilecek eksikliğini iyice hissettir 
(407 puan) tarafından
Haklısın vala kız sen gercektede öyle yapcksn seni takmiyani sen hiç takmiyicn
(1,272 puan) tarafından
Aynen üstüne düştümmü nasıl olsa beni bırakamaz, bensiz nefes alamaz havalarına giriyorlar.
-Reklam-
+8 oy
(508 puan) tarafından
Sence sinirle söylenecek şeyler mi bunlar 
(154 puan) tarafından
Bilmiyorum gerçekten napicagimı
(508 puan) tarafından
Ya al karşına adam akıllı sor sevmiyor musun beni diye ki bence çok acı ama öyle eskinsevgikisinin t8rnagi olamazmış onunla evlenseydin ozaman pis. Ya da susup oturacaksın ki bu bence bir seçenek bile değil ailen arkandaysa da gitceksin bacım gelirse de kabul etmeyeceksin ya da köpek olacak sana
+2 oy
(14,030 puan) tarafından
Sevmediği kadından neden çocuk yapmış hay.van herif 
+1 oy
tarafından
Sinirdende olsa kaldırılacak kelimeler değil 
+1 oy
(2,366 puan) tarafından
ay ben bilirm bi onu benmkılerde biri 2yasına yeni girdi digeride 6.5aylık cok ypruluyorm işten gelnce az o baksın istiyrm oda kaytarma pesınde zpr yanibebeler bide esinin bu ***** davranıslaryla mı ugrasyrsn sen kucuk muydun sevdign varsa onla evlenseydn benim basımı neden yaktın neden benle sevişip iki cocuk yaptın utanmaz adi deseydin annesine senn yanında mı diyor bunu kaldırma küs canm ..eski sevgilisi evli mi tipi nasl .. sen biara 2taktik geliştir ya kavga et rezilet burnundan getir annene at bebekleri ozmn kvga et bosancm senden de yalandan ben sacını süpürge ediyrm sana sana kotu olup arkandan iş cevrilecek ozmn mı deger anlıcaksın de ..yada giyin süslen hiç olmadın kadar bakımlı ol ve catlat onu karssında süzül kıyafet olsn davrans olsn umrunda delmiş hib davran hani eger cok konusup üstüne düşğyorsan beyler ondanda skılr
(154 puan) tarafından
Umursamamaya çalışıyorum ama yapamıyorum
(2,366 puan) tarafından
benmkide bakardı nısanlyken merak ediyrm evlendimş derdi .. hatta tanıstık konusyrz nısanlancz  unutabilmişmiyim die baktm derdi güzel pgretmen gibymişti nelere oldu neler
+1 oy
tarafından
Şakamı bu ya ne biçim erkek senin için çok üzüldüm ama bunu diyen adamdan hic bi poh olmaz 
+1 oy
(12,856 puan) tarafından
Aklı hala ondayken nasıl yatağına alıp ikinci çocuğu yaptın ki bende bunu anlamıyorum işte 
+1 oy
(304 puan) tarafından
Belli ki severek evlenmemişsiniz. Eğer sevseydin eski sevgilisinin profiline baktığı an vururdun yüzüne!!! O lafları ettiği anda çakardın ağzına!!!

Bu ilişkide sevgide kalmamış saygı zaten yok. Böyle bir adamdan neden 2. Çocuk yaparsınız ki anlamıyorum ya. Ondan sonrada çocukların gelecekleri kararıyor böyle anne-babaları gördükçe. Üzülme ama dost acı söyler. Aklı eski sevgilisinde olan erkekten evlilikte ne bekliyorsun? Belli ki sadece açlığını gidermek için sana dokunuyor hayvanlar gibi. 
0 oy
(13,693 puan) tarafından

:(

Çok üzücü ya..

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Oha ya dengesiz herif  Allah sabır versin sana 

0 oy
(7,410 puan) tarafından
Vay adi vayy. Acayp sinir oldum. Tırnağı olamazmissinda niye evlenmis. Bide çocuk yapmis. Rabbim islah etsin. Boyle adamlari. Cok uzuldum senin adina canim yaa. Ama taviz verme bu konuda aldatmakdan farki yok bence. 
0 oy
tarafından
Ne *** yemeye girmiş senin kanına o zaman 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Sana şuan şiddet uyguluyor canım eşin demek ki şiddet sadece vurma ile olmaz insana yapılan hertürlü zulüm şiddettir.seninki pisikolojik şiddet sende istemez din bir başka kadını unutamamış biri ile evlenmek niye senin başını yaktı o zaman oturup sakin bir şekilde konuşsanız güzel olur canım bu konuyu onu unutamadı isen beni niye mağdur ettin diye
(154 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki anlamıyor bende hemem herşeye ağlıyorum kime ne anlatıcam bilmiyorum dertlesmek istesem onunla güler umursamaz ilgi yok zaten yedi formu dört saat hayvanlarla uğraşıyor
(1,298 puan) tarafından
İnan içime bir sıkıntı oturdu senin postunu okuyunca ne bileyim her kavgada seni onunla kıyas mı edecek bu adam sürekli seni değersiz mı hissettirecek yada günün birinde o kadına mı ulaşmaya çalışacak çok zor bir durum keşke senin başını yakmamış olsaydı ona üzülüyorum çünkü
(154 puan) tarafından
Ona ulaşamaz kız heralde evlenmiş kendisi kaynima söyledi birşey diyemiyorum sanki ses etsem rezil gözüyle bakacaklar bana ama kaldıramıyorum sürekli aklımda degersızım gözünde yanında ağlasam umrunda olmaz takmıyor ben nasıl böyle bir belaya düştüm
(1,298 puan) tarafından
Diyorum ya buda bir psikolojik şiddet oluyor sen mutsuz iken o yavrular nasıl mutlu büyücek o evde inan bilmiyorum boşan diyemem ama eşinin acil kendine gelmesi lazım
0 oy
(424 puan) tarafından
Bunlar hiç sinirle söylenen şeyler değil basım evlendiniz bilmiyorum ama bazı anneler gidip oğullarına kız beğenşyo ya oğullarının eski sevgilisini beğenmiyo ya oğulları ayrılmış olduğu için hemen başını bağlamak istiyo ve sonuç evlenen çocuk böyle geçmişte kaldığı için karısını çocuklarını üzüyor yazık mı değil sana ya bilmiyorum ama sinirle olduğunu sanmıyorum 
0 oy
(569 puan) tarafından
Madem sevdigi vardı neden evlendi hadi evlendi ne diye çocuk yapti senden? Ve ayrica bu laflar sinirle bile soylenmeyecek laflar. Ben olsam o lafi kaldiramazdim ve o lafi duydugumda s... Git o zaman onun yanina der cikar giderdim. Allah'ım sana sabir versin gece gece nasil sinirlendim. 
0 oy
tarafından
Bacı  snki  beni  anlttin  :( 
(154 puan) tarafından
Senin demi öyle
tarafından
He ki z . Allah yardım etsin bize
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Kendini sakın onla kıyaslama onda ne var bende yok diye, kendini bu psikolojiye sokma,bu tamamen onun karaktersizligi
0 oy
(10,503 puan) tarafından
Bu adamdan ilgi falan bekleme belli de etme ilgi beklediğini iyice saçmalamış
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sevmiyor başına belasin da arkanızdan atlı mi geliyodu 

O bebekler nasıl yaş farkı öyle durulmams.resmen..bni konusturmasn kendine dikkat et de bari körün bacım bir daha olmasın büyüsünler bari
0 oy
(678 puan) tarafından
Bu durum çok zor belliki hala onu düşünüyor ama sen ona o konuyu hiç sorma esra ezmecinin  kitaplarını al oku kendine çekmeye çalış ama aşırı ilgiyle değil çok zor allah yardimcin olsun kendine alan yarat arkadaşların olsun dışarıya çık vs.bakimli ve kibar ol bunları dene inşallah aranız çok çok iyi olur 
(154 puan) tarafından
Dışarı ya çıkmama izin vermez tek bir yere gitmeme izin vermez yakın olmadığı sürece arkadaşlarla gorusturmez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 457 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 636 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 3,874 göst.
0 oy
22 cevap 1,493 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu