0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (477 puan) tarafından

Ben bir hicim.sanki sabahtan heri onlarla sat kac oldu gelmiuo aradim.sende asa in diyo neden o gelmiyo da ben gidicem.anlamiyorum zaten ayni evde yasiyorus ust kata biz alta onla ne gerek var tum gun orda olmasi :(((

Bana kiziyor sen diyor bas basa kalmamizi istiyorsun diyo biz hep yapniz mi kalalim.diyo kimseye gitmwywlim.mi diyo tm da aksam.olmus insan az karisina da gitmez mi diyorum tm.hersein zamani var o hep anesi gini hep.anesi

10 Cevaplar

0 oy
(505 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Keske anasiyla nikah kiyaydi
(477 puan) tarafından
Vallah haklisin kizz boyleleri analarinla.bale evlenseler  ayni evde yasiyorus her gun 5 dk lina da olsa gorur yetmiyomus saatlerce gorusmwk beyfendi istiyo
(505 puan) tarafından
Evde gul gibi karin var anan yine anan saygini gostr anladikda ne gezion evin dururkn sahsen erkek oluyum rahatm gelmez
(477 puan) tarafından
Evde duramazmis kuzum muhabet yapma istiyormus beyfendi sansan aylarca gormuyo onlari aksam aksam sinirimi bozdu valla
(505 puan) tarafından
Karinla yap muhabbeti aferdersin pislik anasinin dedikodusu iyi geliodur
(477 puan) tarafından
Vallah oyle haklisin kuzum onlarin dedikodulari daha iy geliyo adama ..
-Reklam-
+1 oy
(424 puan) tarafından
Kac yasindasin sen canim cok kucuk duruyosun
(537 puan) tarafından
Aynn bnde onu yazcaktm
(477 puan) tarafından
23 yasindayim canim 4 yildir evliyim
(537 puan) tarafından
Maşallah canm
(477 puan) tarafından
Tsk ederim  canim benim
0 oy
tarafından
Mutlu oluyor ailesinin yanında demekki
(477 puan) tarafından
Oyle de hep onarla olmaya isticekse evlenmicek ti ben nasil ayda 1 kes gidiyorsam o da gunde 5 dk yetmeli ki ..
tarafından
Öyle tabi sende haklısın karşına al konuş canım açık açık bende seninle vakit geçirmek istiyorum seni özlüyorum tamam ailenle vakit geçir ama benimle de vakit geçir baş başa kalalim olmaz mı falan diye konuş
(57 puan) tarafından
Nıye ayda bir Her hafta gıt sende nıye eve tıkılıp kocayı takıyon ki
(477 puan) tarafından
Ehliyetim.olsa giderdim ama yok
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evlenmeseymis 
(477 puan) tarafından
Eh iste bilsem bende evlenmezdim ama insan ne olcagini bilemez ki
0 oy
tarafından
Madem bu kadar anaci babacı nie evlenirki böyleleri otursun anasının dibinde 
(477 puan) tarafından
Brak ya kardws 4 yildir degistiremedim bu dusuncesini bana sira gelincw ayda 1 gorurum ona sira gelince her dk ister hep te beni kabatli cikarir
0 oy
tarafından
Çok abartmış kuzum istersen uygun bir dille konuş 
(477 puan) tarafından
Vallah kuzum bu aksam konusmaya denedim anesinden geldi hadi biraz cikip hava alalim dedim temiz havada konusalim diye adam uzandi uyuma a anana konusursun bana susarsin dedim o da kiziyo sen senle olamam diyo gece yanindayim ya diyo bir kaldi gece de gitsin e ozaman biz ne olurus kii kari koca olmayis ki sadece yata paylasirsak
tarafından
Gerçekten çok abartıyor ya konuşma kız tavır yap gecede gelme git ananın kucağında yat de
(477 puan) tarafından
Keske inatlik tutabilsem tavir yapabilsem ama balik burclari bu konuda malesef beceriksizler
tarafından
Umursama sende canım umrunda olmasın belirli bir süre kafana göre takıl anlasın neyin ne olduğunu hatta süslen püslen söyle ben hava almaya cikacam çık tek başına anlasın
(477 puan) tarafından
Vallah boylesine boyle lazim da 3 aylik bebegim var elerim bagli suanda :((
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Niye evlenmiş ki 
(477 puan) tarafından
B Ir bilsemm
0 oy
tarafından
Bu erkekler madem anlarından ayrılamıcak niye evleniyor ben de bunu anlamıyorum 
(477 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum
0 oy
(399 puan) tarafından
Bence çok güzel keşke benim kaynanamgil yanimda olsaydi ben hep giderdim 
(477 puan) tarafından
Emin ol gotmezdin kuzum 4 yoldir hizmetci gibi calistim yemegini temizligini her sabah ekmegini aldim hamile.kaldim son gune kadar herseyini yine yaptim dogurdum sadece bebege bakma ogreniyordum 1 bebegim 20 gun o bana bakti sadece bana yemek getirdi ekmwgini katii bende ayri ciktim ama anasinin icinden cikmiyor emin ol.onlardan uzak en iy si
0 oy
(121 puan) tarafından

Doğum yaptığımda benim eşim de aynıydı. Ben yemek yapmakla uğraşmıyım çocuk var diye annesinde yiyordu 11-12 lerde geliyordu eve başlarda iyi geliyordu bana da yemekle uğraşmam diyordum sonra Bi baktım ben kendi karnımı bile doyuramıyorum fırsat bulamıyorum o evi otel gibi kullanıyor. Yemeklerimi yapmaya başladım Bi şekilde her akşam geleceksin yemeğe dedim sonra eve gelip yemek yememeğe başladı aklınca bana ders vermek için. Özellikle her gün yemek yaptım şu yemek var istersen ye istemezsen yeme dedim sonra kilo vercem ondan yemiyorum VS dedi arada bir yiyordu hiç karışmadım baktı karışmıyorum şimdi annesigilde yemek yemeğe gideceğinde açıklama yapıyor şu sebeple gitcem VS diyor :D bende artık cidden umursamıyorum. Yani demek istediğim umursama Bi süre sonra o da fark ediyor umursamadığını ve ne oluyor diyor 

(477 puan) tarafından
Umursamamaya denedim.ama farkina varmiyo ki kuzum bende yenindogum yaptim.3 ay olcakncuma gunu yemegini yaparim temizligini yaparim iliskiyi eksiltmem bebegime yalniz bakarim herseyi yaparim ama o hep gezmek istedigimi onla valit disarlarda gecirmek istesigimi yuzume vurur beni disari getirmwk tek kalmak istemiyo nede yapsam bos aklim karisti iy ce
 Ben ayagimi cekim diyorum o ozaman sokuluyo ne yapacagimi bilmiyorum
(121 puan) tarafından
Valla canım ben kaynanamgili çok severdim 5 tane görümcem 4 tane kaynım var hepsiyle iyi anlaşırım ama benim kaynana ve 1 kızı çok fena başta melek gibiydi bana karşı çocuk olunca değişti. Aynı şehirde olmamıza rağmen sabah akşam her gün arar eşimi ne yedin diye sorar sanki aç bırakacam oğlunu. Benim de yüzüme gülüp arkamdan sallıyormuş yeni farkettim 2 gün aramasam küsüyor bende eşime dedim bida küserrse gönlünü almam bu ne çocul gibi dedim. Benimki çok samimi olma diyor ama kendisi de duramaz uğrar arar hep. Ama gitme olayına artık karışıyorım senin ailen biziz artık diyorum başlarda hayır onlar da ailem diyordu bende öncelik biz olmalıyız artık diyordum böyle diye diye farketmesini sğlamaya çalışıyorum bende. Bir şeyi 40 kez dersen olur derler ya sende dene pes etme elbet düzelirler
(477 puan) tarafından
Insallah kuzum inshallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 747 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,624 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,478 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu