0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sabah bir uyanıyorum bütün odalarda oyuncaklar eşim kıyafet değişmiş yerlerde kahvaltı etmiş Ocak tezgah batmış ve hergün aynı görüntü sizde de böyle mi yalnız değilim inşallah :))

22 Cevaplar

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Gece kızım uyuduktan sonra oyuncakları oyun odasına topluyorum ama sabah uyandığımızda yine dağıtmaya başlıyor. Mutfaktaki kap kaçaklar oyun odasına gider. Oyun odasındakiler mutfağa salona falan gelir :)) 
tarafından
Aynı bizde :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla aksami birak gece 12 de 1 de heryeri tertemiz bal dok yala yapiyorum sabah bir bakiyorum ki mutfakta sanki yemek yiylp cay icilmis berbst meyve kabuklari etrafta otutma odasinda battaniye yastik meyve tabagi cerez tabagi ilaclar yere dağılmış kirli kiyafet camasir corap sepetin icinde degil sepetin onunde veya kapaginda yerde kaynim ise giderken kiyafetleri dolabi dagitmis gitmis sanki yatakla savasmis sekilde yatagi... dah ane sayayim ki gece 12,1den sonra bunlar ne ara yapiliyo ne ara uyuyolar anlamiyom :D  Birtek esim duzenli toplu temiz cikardigin sepetin icine atar kiyafetlerini guzelce alir giyer guzunu sildigi havluyu atmaz etrafa takar geri. O duzenli bitek

tarafından
Birlik mi yaşıyorsnz cnm
tarafından
Aynen oyle evde cocuk yokkende sanki 10 tane cocuk var gibiydi smdi oglum 7 aylik daha buyuyunce hic dusunemiyorm ama insallah ayrilcaz

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 498 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 531 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 2Melek annesi.27 (1,328 puan) tarafından soruldu

396,477 soru

11,859,673 cevap

35,957 kullanıcı

...