0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

38+5 

Hareket azlığı devam ediyor onun yani sıra sabah karnım bildiğiniz taş kesildi .

Efsane bir bel ağrım var

Ayrıca rahmimde ağrıyor dünkü çatı muayenesinin agrisi mı bilmiyorum 

Dün bir kez sümüksü akintim oldu arkası gelmedi 

Ama şu anda bile sanki şakır şakır akintim varmış gibi hissediyorum ama birsey yok 

Valla anlamadım:(

1-2saat daha hareket takibinde kalıp hareket etmezse kliniğe gidicem :ermm:

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Sümüksü akinti yine geldi kızlar ya :( 

Ben şimdi doktorumu arıyorum hemen
(5,721 puan) tarafından
Canım hayırlı haberler alirsin inşallah doğum başlıyor olabilir kuzum
tarafından
Amin canım inşallah ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sümüksü akıntı nişan olabilir canım sen yine git doktora doğum geldi inşallah sağ salim kolayca doğurursun 
tarafından
Nişandan şüphe ediyorum bende canım ama ilk gebelik olunca tecrübe yok bisey yok eminde olamadim
Amin inşallah ❤
tarafından
Eğer baya yoğun balgam gibiydiyse büyük ihtimal nisan gelmiş canım
0 oy
(272 puan) tarafından
Benim kızım 38 hafta hiç hareket yoktu dediğin gibi birde bel ve karnım taş gibi olmuştu acile gittim kalp atışı zayıftı hemen aldılar inşallah bişey çıkmaz sağlıcakla kucağına alırsın 
tarafından
Dün gittim zaten canım kalp atışı normaldi nst de. Doktor 2 gün daha takipte kalmamı hareket hissetmezem gelip nst çektirmemi söyledi zaten . Pazartesiye kadar bu şekilde devam ederse hemen suni ile doğumu baslaticak
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Karnın tas gibi oluyor sa kasılma vR canım sen doktora git 
tarafından
1 kere oldu geçti canım arkası gelmedi . Sürekli olması gerekmez mi hiç bilmiyorum ay kafam allak bullak:(
(4,061 puan) tarafından
O kasılmalar arda oluyor benim suyum geldi ben fark etmedim suyum gelsıgınden itibaren kasılmalarım oldu sureklı kızım kasıldı sabh dedım doktra gideyim suyum bıtmıs ti yarım saat ıcınde dogum oldu canim kasılma sureklı olursa bir problem ama ara ara gunde bir iki sorun olmz diye bılıyorm
0 oy
tarafından
Canim bebeğin yeri daraldı hareket azlığı normal bide iyice çatıya yerleşmiş demiştikn rahmimin ağrısı o yüzden Allah'ım hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah
tarafından
Hareket azlığını ciddiye almamız gerektiğini söyledi ama canım doktorum hatta pzt ye kadar bu şekilde devam ederse pzt başlatırım doğumu dedi :(
tarafından
Tamam canım için rahat etsin git bakalım
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Doğumun yaklaşmış canım ondan o sertlik ama ihmale gelmez git Allah korusun bişey olursa mudahele edilir
tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım yüzdüm yüzdüm sonuna geldim riske atmak istemiyorum:(
tarafından
Sürekli mı geliyordu sümüksü akinti bir keremi oldu ?
(1,466 puan) tarafından
Sürekli gelmiyordu çok az leke gibi iyiki kontrole gittim gittiğimde açılma oluyormuş dediler 2cm açıklık olmuştu yatış yaptılar bı belirti yokken o günkü o akıntı dan sonra akşamına doğum yaptim
tarafından
1 cm açıklık var bendede canım.  Ben en iyisi kalkıp gideyim birazdan
(1,466 puan) tarafından
Ayy bir santim açıklık varmış bide canım hurma yee bulursan .hastane mesafesini birazını araçtan in yürü yürü ki acilman hızlansin insallh sağlıklı kolay doğum haberini Aliriz
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Nişanın gelmesi iyi bi şey inşallah sabaha kalmadan doğurursun karnının taş gibi olmasına bi şry diyemecem normaldir inşalah..
tarafından
Işte gelen nişan miydi acaba canım emin olamıyorum ki :(
(3,895 puan) tarafından
Açık pembe ve sümksüyse nişandır bn çatı muayenesi olurken nişanım geldi o zaman gördüm.Rengi çok açık pembe.Boyu avuç içi kadar sümüksü.
0 oy
(10,478 puan) tarafından
Naptın cnm benim oğlum da öyle oldu ertesi gün gittim sıkıntı yoktu daha 1 gün geçmedi hareket azlığından gittim acilen aldı doğuma 
tarafından
Şimdi geldim canım kontrolden . 1.5 santim olmuş açılmam pzt kadar kendi gelmezse pzt başlatıcak doğumu
(10,478 puan) tarafından
Sağ salim al kucağına cnm Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah bir avazda kurtarsın Buket inşallah 
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Canim kesin git 38 + 1 de kontrolüm vardi ama bn degisik hissetmiştim dediklerinin aynisini kordon dolanmis acil sezeryana aldilar haraket azalması karinda sertlik akıntı hissi ayni seyler git canim duşunu al fazla haraket etme cantani da hazirla evde birak git 
tarafından
Kordonu tek degil cift kat dolanmış hemde sezeryana aldilar
tarafından
Gittim geldim canım.  Yarin yeniden nst istedi pzt de hazırlıklı ol doğuma alabilirim dedi
tarafından
Ooh iyi cok şükür canım bisi yokmuş bak hayırlısıyla doğum olur insaallah hazirla kendini sen ben oğlumun cantasini hazirlamistim ama kendime hic bisi hazirlayamamistim dus filan al mutlaka canim ama ilik suyla sicak suyla alma kuzum hayirla gelsin dünyaya insaallah sezeryan mi normal mi
tarafından
Suni sanci ile baslaticak canım önce normal deniyceeek

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 476 göst.
0 oy
16 cevap 338 göst.
0 oy
8 cevap 454 göst.
12 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hyryegns1. (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 303 göst.

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...