0 oy
401 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (255 puan) tarafından
Hanimlar her seyin zatenn cok pahalı olmasını geçtim doğuda olduğum için mi her yerde oylemi bilmiyorum 1 kilo domatesi bile 8 liraya alıyoruz gebe de olduğum icin sık sık süt ürünleri meyve sebze.tuketiyorum sanirim bini buluyordur aylık gıdamız abur cubur vs ile bir de iki kisiyiz sizin ne durumda gıda butceniz merak ettim 

28 Cevaplar

0 oy
(3,726 puan) tarafından
Hiç hesaplamadim ama yaklaşık 2000 lira harcıyoruz gıdaya bi 19 aylık kızım birde 5 yaşında oğlum var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Net fiyat vermem imkansız her ay ihtiyaçlar farklı oluyor çünkü 

Ama pazarda 100 den aşağı çıkamıyorum her hafta meyvesi sebzesi peyniri derken
0 oy
(15,951 puan) tarafından
Hiç sorma hicccc
0 oy
(868 puan) tarafından
Aksam eşim hakmara gitti 250 TL vermiş hiç bir şey yok kaşar ucuz sucuk  bir kaç abur cubur ıspanak patlıcan bu kadar yani kahvaltılık alıyorz bir hafta yetmiyor 
0 oy
tarafından
Kuzum biz azar azar cok cesit aliyoruz tencere hesabi degilde tabak hesabi yapıyorum esim yemiyor kalan yemegi ee oyle olunca 2bin tlyi rahat buluyor
0 oy
(14,065 puan) tarafından
Bende doğudayım herşey çok pahalı el yakıyor 
0 oy
(45,017 puan) tarafından
900 lira gidiyo aylık yapıyoruz mutfak alisverisini
0 oy
(5,216 puan) tarafından
sen 8liraya alıyosun biz 14liraya alıyoruz ama küçük olanlardan. bizde de çok fazla 2000e yakıj gidiyodur 2kişiyiz hamileyim gören ordu doyuruyoruz sanır

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 604 göst.
29 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,863 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 628 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Hudam (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
14 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde -srn- (13,029 puan) tarafından soruldu

413,166 soru

12,439,584 cevap

45,930 kullanıcı

Kategoriler

...