0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (835 puan) tarafından
İlk hamilelik belirtinizi nasıl anladınız erken olarak vücudunuzda neler değişmişti?

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben hic bse hssetmedim sadece adet olcakmisim gbi agrilarim oluodu adet olcm kesin dedm baktim adetim gelmesi gereken gunde gelmedi hopp o gun kan testi tabi oncesnde gebelik testlerii ve hamileyim..
(835 puan) tarafından
Aaa ne güzel canimm
tarafından
:))) snrasnda  basladi belirtiler
-Reklam-
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Midem bulaniyodu yemek kokularina hassastim oruc tutuyodum ondan sandim hamileymisim :/
(835 puan) tarafından
Mucizeye bak
0 oy
tarafından
Hiç birşey hissetmedim. Hatta öğrenmeden bir gün önce dip köşe ev temizledim. Sigaranın dibine vurdum. Olacağı varmış. 
0 oy
(287 puan) tarafından
Bas dönmesi vardı cok
0 oy
(854 puan) tarafından

Benim ilk belirtim idrarin aşırı koyulasmasi oldu. Daha 1 hafta vardi adetime goguslerim herzamanki gibi hassasti. Idrardan suphelendim ve test yaptim pozitifti :)

0 oy
(50 puan) tarafından
Benim kasık agrım cok olmustu ve asiri göğüs hassasiyeti halsizlik adet olacagim icin oluyor sanmistim ama adet olmadim bi baktim bebis gelmis :))) ♡♡♡ 
0 oy
tarafından
Aşırı kasık ağrısı vardı hep adet olucam saniyordm bir gun dayanamadm kasık agrisina gece  2 acile gittik kan verdm tedbir amacli gebelikte bkldi hamileymisim doktor ondandr dedi ve daha adetime de 10 gun vardi :)))
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Gögüslerimde herzamankinden cok hassasiyet ve agri olmustu 
0 oy
tarafından
çok kötü bel ağrım olmuştu 1 hafta geceleri yatamamıştım
0 oy
tarafından
idrara cikma ihtiyaci asiri koku hassasiyeti istah kaybi psikolojik olarak da sürekli aglamakli olmuştum herseyi kafama takar olmustum 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu da hamilelik belirtisi olabiliyor bazı kisilerde bende öyle olmustu sol tarafım agrıyor diyr gittim kan ile idrarı aynı anda vermiştim 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Göğsüm normalden fazla büyüdü ve sarımsı akıntım vardı arada gelen zaten yerleşme lekelenmem de oldu
0 oy
tarafından

asiri mide bulantimm vardi hic bisey yiyemedimm goguslerimm adet olacak gibi agriodu canimmm ve bel ve karin agrimm.vardi ve adetim 13 gun gecikmesine ragmen teste cikmamisti :D

0 oy
(68 puan) tarafından
Aşırı kasık ağrım vardı ve gögsüm şişmişti çok halsizdm 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Goguslerim hasaslasmisti atesim cikmisti ve kusuyordum 
0 oy
tarafından
goguslermden anladm cnm hemde adetime 5gun kala.. 3.gebeligim bu tecrubeliyim artk bu konuda :) normlde adet zamaninda bile hiç sismeyen goguslerim bi anda sert sert beze olustu dokununca hissedebiliyodm. sol kasıgımda batma ağrı ve kelebek kanat cırpması gibi hissettm. adet gunumde de yerlesme kanaması yasadm  
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Bende göğüs hassasiyeti oldu oradan anladım zaten hemen
0 oy
(187 puan) tarafından

Adet gecikmesi sadece zaten planliydi haftada 1 test yaptigim icin cok bir belirtim olmadi :) sonradan tabi ki bulanti ve koku hassaiyeti basladi

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Adet olacakmışım gibi kasık ağrım vardı 5 gün geciktim olmadım hastaneye gittim 5 haftalık gebelik var dedi doktor canım göğüslerde hassasiyet, bide çenemde hiç bir zaman sivilce çıkmazdı ilk o zaman kocaman bir sivilce çıktı canım 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Felaket bi kasik agrisi vardi bende canim adetim gecikti ondan herhalde die dusunmustum birde gogus hassasiyetim olmustu 6 haftalikken ogrendim sonrada mide bulantilarm basladi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde poyraz3307 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 295 göst.
23 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemgozeee (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 491 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Gamzeli00022 (289 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,179 cevap

34,835 kullanıcı

...