0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İkinci sezeryan zor mu kızlar 1 bucuk sene oldu sezeryan olalı ama 2 cisi agrısı acıısı zormu

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bekliyim surda 
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ne kadar da zor olsa fayanilmicak kadar değildir bence. Aklını bunlarla yorma keyfine bak
0 oy
(119,355 puan) tarafından
kiz dogumun her turlusu zor ilk ikinci ucuncu heosi zor kolay dogum yokki canindan can cikiyo
tarafından
Aynen yaaa 1 .cisi acısı hala aklımda ya
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla cnm çevremde 4 .cuyu olcak var bişey olmadı :) 
tarafından
Hadi ya 3 deglmi normali
(2,860 puan) tarafından
Valla 4 .cuyu yapcak

1. Çocuk 7
2.cocuk 5
3.cocik 3
4 .dogcak :);
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Yengem 4 sezeryan yapti valla cnm zor olsa o kadar yapmazdi sanrm:)
tarafından
3 deglmi normal hakkı cnm
(3,901 puan) tarafından
Valla onum doktoru 4 unü de yaptrdi cnm..hatta istersen 5.yi de yaptirirm demis..doktoru bi degsiikti valla..4 tane kiz oldu onun..o hep erkek olsun diye yapti cocuk..obur yengemin oglu var diye kiskaniyodu yani..sacma sapan seyler yani
(13,702 puan) tarafından
Kız alakasiz olacak pat diye atlicam yoruma ama genelde erkek isteyenlere Allah hep kız veriyi :D
(3,901 puan) tarafından
Valla bnm dayimlardan sadece 1 erkek torun var..yengem de bi erkek de ondan olsun diye 4 kiz yapti iste:)) bnce de ole sirf erkek olsun diye olunce ole oluyo
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Bana 2. Sezeryan daha kolay geldi. İlk sezeryan da zor toparlanmıstım. 2. Sezeryanımds ise 1 hafta gectı evlerı bıle kaldırablmıstım. Ama bunyeden bünye ye değişir tabıkı 
0 oy
(874 puan) tarafından
1. Sezeryan üstümden tır geçmis etkisi yaratmıştı 2. Sezeryanim normal doğum olsa bu kadar kolay olur muydu bilmiyorum tarif edemiycegim kadar kolaydi. Doktorum yürü dedikten sonra yatmadım bebeğimle bile ben ilgilendim ertesi gün bağdaş kurup oturuyordum elbette kesi olan bölge zarar görmesin diye hareketlerimi kontrollü yapıyordum ama doktorum hemşireler ağrı hissetmemem için düzenli ağrı kesicilerle devamlı ilgilendiler ama bu işin sırrı ne diye sorarsan kesinlikle sakinliğini korumaktır derim tamamen doktor hemşire kim gelirse güvenmek ve sakinliği korumak 
0 oy
(115 puan) tarafından
Ben ilk sezeryanda çok seçtim 1 ay yattım dayanamıyorum ağrılara ama 2 ci ye hamileyim heralde kaldıramam sezeryan doktoruma normal dogum dedim kabuk etti ama hayırlısı 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ben 20 ay arayla ikinci sezeryanimi oldum daha rahat geçti canım 
0 oy
(196 puan) tarafından
Benim ilkinden daha kolaydı ama bünyeden bünyeye değişebilir tabi 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 204 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,012 göst.