0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Bizim 7.ci ewlilik yil donumumuz yaklasiyor esimde bu yeni yilimizi 3 cu cocugunuzla taclandiralim dedu yani 2 cocugumuz var ztn 3 cuye ne gerek var niye boyle bsy soylesi blnyrn esim korunuyor bu arada o dediginden snra korkar oldum ya afedersin birlikteligu istemiyrm bsy olcak diye:( olurda 3 cu olursa cok mu zor olur tecrubeli annler yazabkrmi

14 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
Çocukların kaç yaşında canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuklar kac yasinda
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Ay ay pek tatlı oluyor ama pekte yoruyooo benimmm 8 sene aradan sonra olduu evin şenliği ama rahata alışmışım demekki bide kızlarım çok sakindi oğlum öyle değil yinede çok şükür varlığına❤️❤️❤️❤️❤️
(383 puan) tarafından
Allah uzun omurler versin cnm
(359 puan) tarafından
Son çocuklar hep daha çok yoruyor neden se :D belkide rahata alıştığımızdan Allahım sağlık versin zaman çabuk geçiyor zaten bir bakıyoruz büyümüşler tadını çıkarmak lazım :)
(383 puan) tarafından
Kac yasinda 3 cuyu dogurdun peki
(15,827 puan) tarafından
Aynen öyle anı yaşayıp tadını çıkarıyoruz Rabbimmm esirgesinn insallahh evlatlarımızı❤️❤️❤️❤️❤️
(15,827 puan) tarafından
Canim 33 yasindayimm 4 aylık oğlum ❤️ büyük kızım 12 yaşında küçük kızım 8 yaşında ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Maddiyatin güçlüyse 

Diğer çocuklarına gun içinde yetebiliryorsan kolay olur 
(383 puan) tarafından
Maddiyat iyi cok şükür  kucuk kizim 2 yasinda daha cok erken buyuzden istemiyrm
0 oy
(359 puan) tarafından
Kolay olur diyecek biri varmı bilmem canım tabiki zor olur 2.sinde ne kadar zorlandıysan o kadar fazlası olmaz :) çocuk evin şenliği eşin de istiyorsa düşünebilirsin tabiki maddi manevi hazırsan
(383 puan) tarafından
2 kizim da hic zorluk gormedim cok uysal çocuklardı  maddiyat ta var sukir ama küçüğüm  2 yasinda oldugu ucin istemyrm
(359 puan) tarafından
Doğana kadar 3 olcak kuzum birlikte oynarlar 1 sene zorlanırsın yürüyüp oyun oynamaya başladımı ikisi oynar birlikte
0 oy
(2,911 puan) tarafından
Çocuk sayısı fazla oldukça bakımı, ihtiyaçları herşeyi daha da artıyor haliyle,maddi manevi düşünmek gerek öncelikle,üç tane çocuğumuz var üç ayrı parçaya bölünüyorum resmen,iki kızım okula gidiyor onlarda ayrı ayrı ilgilen dersleri, yemekleri, kıyafetleri, sorunları vs vs,oğlum 17 aylık daha bebek zaten anlatmaya gerek bile yok :) 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Maddi manevi hazırsanız bence harika olur 3 kardeş çok güzel ya bende isterim ama işte 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic blmiyom canim 1ine zor bakiom halim kalmadi 2.cisi olsa naparim diom kendi kendjme
0 oy
tarafından
Benim 3. 11 sene sonra oldu bayaa zorlandık ama iyiki var evimizin neşesi ❤❤
(2,911 puan) tarafından
Ay dimi yıllar sonra gelen bebek çok başka oluyor,evin neşesi pozitif enerjisi oluyor:)
tarafından
Tabiki canm  ablalarıda büyük  elden ele dolanıyor böcüğüm
Rabbim herkesin evladını bağışlasın bizimkileride bize bağışlasın insallah
(2,911 puan) tarafından
Amin canım inşallah,benim kızım da 14 yaşında, oğlum da 17 aylık, küçüğüm bambaşka bisey oldu bizim için :)
tarafından
Benim büyük 15 ortanca 12 kücüğüm 21 aylık ☺☺
(2,911 puan) tarafından
Maşallah canım♥️
0 oy
(38 puan) tarafından
benım sürpriz oldu.çocuklarım büyüdü. ıkı cocuk ısterdım hep.rabbımde verdi. 40tan sonra tam 41bucukta bir oğlum oldu.11 aylık olacak 8 gun sonra.ıyıkıde olmuş.18 yaşında kızım.unıversıteye gıttı bu yıl.15 yaşında da oglum var.10.sınıf..dvt geçirdim. oğlum baktı bıze.ama hiç sızlamadım .o kadar çok sevımlıkı.20lı yaşlarda anlamadan büyümüş diğer ılısu.anneligi bunda anladım. şükür veren rabbime. 
(38 puan) tarafından
tabiki yaş aralığıda cok önemli. bizimkisi emekli çocuğu oldu bıraz.
(383 puan) tarafından
Ne guzel demissiniz:) 41 yasinda mi dogurdunuz 3 cuyu
(38 puan) tarafından
bucuguda var
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben bunları düşünürken düşünürken yaptım kurtuldum sende yaşın gencse yap
(383 puan) tarafından
30 yasindayim
(1,862 puan) tarafından
E yap işte 36 yaşındayken 6 yaşında çocuğun olmuş olur
0 oy
tarafından
Allah kolaylık veriyor 2sinin arasında 3yas vae diğerin 6 yaş var şimdi evin neşesi iyiki olmuş kuzum 3yil sonra bir daha inşallah:)
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Maddi durumunuz iyiyse ev hanımı olana 2 çocuk az bence.. ben olsam 3.cocugu arayı ayıp yapardım bebek özlemi olabilir çünkü :)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 417 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 414 göst.
0 oy
17 cevap 423 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu