0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Karışan cok oluyor?? Siz karışır mısınız??

14 Cevaplar

0 oy
(407 puan) tarafından
Ben asla yapmam herkes 9aylk 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnsan sevinir kardeşim eşine evine bağlı diye 

Fesatlik içlerine işlemiş ya 
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Kiskanmislardie eşinin yardım etmesini.
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Onlara laf düşmez saçmalamışlar 

0 oy
(119,577 puan) tarafından
duymazdan gel umursama
0 oy
tarafından
Ben kimseye karismam herkesin kendi evi kendi duzeni banada sunu soyle yapsan daha iyi derler tamam derim bildigimi okurum . Sende umursama benim esim beni cok seviyo de gec
(3,895 puan) tarafından
Bnde kimseye karışmam kimseyle dedikodu etmem arkamdan çok dedikodu ediyorlar çekemiyorlar mı nedir bnmde nasibim böyle eşim yapıyor diye adama kızayım mı ne yapayım?
tarafından
Aksine karisanlara esim beni cok seviyo ondan yardim ediyo de catlasinlar
(3,895 puan) tarafından
Evet şükür eşim düşünür birde hamileyim falan daha çok üstüme düştü adam ama hiç başkalarının yanında bununla övünmedim yine de dedikodumu yapmışlar.
tarafından
Ovun sende tika laflarini agizlarina
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Umursamamaya devam et bence olay cikartma bosver degmez inan
0 oy
tarafından
Onların yaptığı gibi gülerek laf sok sende. Sağ olsun kocam 9 ay taşıdı karnında doğurdu bana hediye etti de , ne o kız sizinkiler size yardım etmiyor diye benimki de etmesin de , onlarla aynı ortama girince kocani anlatıp övmeye başla Allah bin kere razı olsun heriflik değil yoldaşlık ediyor de , nasıl yardım eder bana evin içinde canım kocam kıyamaz hiç de , kudursunlar kız :Dd valla ben susamam. Eltinin çocuğuna da verecektin cevabı sen küçüksün canım büyüyünce inşallah benimki gibi bir esin olur o zaman konuşuruz diye. Sonra da anasına dönüp kız evde bizim lafimizi mi ediyorsunuz bu çocuk ne biliyor da böyle konuşuyor diyecektin. Azıcık yırtık olmak gerekiyor. Benim bir tane eltim var o da zaten 9 aylık kızı var onunla uğraşıyor sürekli. Hayattan koptu gece uyku yok gündüz rahat yok. Ha gördüğü şeyi yetiştirir eşimin kuzenlerine ama her şeyin farkında olduğumu da biliyor. Çekinir yani. 
(3,895 puan) tarafından
Yok kız bn hiç laf sokmayı beceremem dolup taşarsam belki birkaç şey derim birde bdn onlara hiç eşimi övmedim belki de kayınvalidem oğlunu övdü böyle iş yapıyor diye anlattı.Eltimin kızı da küçük değil çocuk denemez 20 yaşında ne diyim konuşsunlar sonra pişman olurlarsa affetmem ama zor affeden biriyim.
tarafından
20 yaşında kazık kadar kız olmuş yani verilen terbiye sıfır valla canım hiç kusura bakma da cevap verip verip geçeceksin onların yarasına basacaksın tuzu niye susuyorsun ki ne gerek var yani sen susunca anlayacak tipler değil işte belli boz geç kendini uzdugune degmez
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kocalariniz iş yapmiyor diye kıskanmayin derdim yani ben olsam  
0 oy
(748 puan) tarafından
Kiskaniyorlar kendi eslerinin da yapmasibj istiyorlar iste ozentilik napcaksin hayat esit yapacak tabi 
0 oy
(782 puan) tarafından
Canim bence içini sıkmış olanlar dogal olarak o yüzden cevabını ver ve eltinin kızı ergen heralde evde sizin hakkinizda konusulmus belli oda direk sana demis ben senin yerinde olsam o kizin agzinin payini verirdim altı üstü bir eltinin kizi bi bk da diyemez edemezde eltinede lafını yapistirirdim  saygi sevgi karsilikli olur tek tarafli degil saf olma 
(3,895 puan) tarafından
Ne deyim cnm ergen kıza.Evde konuşulmuş belli aynen ama annesinden saygı öğrenmeyen kıza ben ne diyebilirim.Birşey desem eşime farklı söylerler bu sefer eşimle aram bozulur.
(782 puan) tarafından
Sen bilirsin canim hakkinda hayırlısı olsun canim
0 oy
tarafından
Başkalarının ne dediğini umursmaa
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Niye demiyor sun de hayat müşterek sorun sizin esleriniz de benim eşim de değil şükür benle ev le çocukla ilgilenir ilgisiz baba değildir diyeceksin
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Kaynana tarafından asla arkadaş çıkmaz 
(3,895 puan) tarafından
İyi biri aslında ama bazen laf söylemeleri var tabii..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 207 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 760 göst.
0 oy
30 cevap 658 göst.
+1 oy
13 cevap 387 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Eymennisa (32 puan) tarafından soruldu

381,691 soru