0 oy
297 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,740 puan) tarafından
Kizlar oglum 5 aylik pazartesi gunu sunnet olacak ama merak icindeyim endiseliyim cocuk cerrahi bolgesel uyusturacagini soyledi onden muayene etti bi engel yok dedi ama insan evladini dusunmeden edemiyor bizi nasil bi surec bekliyor desteginize ihtiyacm var:(

6 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bizimki dikişli değildi uyuşuk geçince 2 saat mizirdandi sonrası çok rahattı 2 hafta Dr verdiği kremleri sürdük sadece çabuk atlattık kolaydı yani şimdiden hayırlı olsun☺️
(1,740 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canm Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından
İlk gün zor olucak ama ikinci günden itibaren gayet iyi olacak merak etme iyiki yaptırdım diyceksin biz saat gündüz 1 30 da yaptık gece saat 12 ye kadar zorlandı biraz ama 12 den sonra gece uykusuna geçince sadece emmek için uyandı 
(1,740 puan) tarafından
Oy masallah darisi basimiza o zaman cnm aslinda daha erken yaptrcaktim ama 40 ckmadan sarilik oldu yavrum cok kilo kaybi oldu toparlasin diye yaptrmadim onunla da yipransin istemedim sonra da pandemi girdi nasip bu zamanaymis demekki
(181 puan) tarafından
Aynen canım bnde o zaman yptıracaaktım yaptırmadım birbirimize alışma sürecimiz gazdı uykusuzluktu derken geçti ama tam zamanı dedi 5 aylık ken yaptırdık şimdi bile hareketli ilerde düşünemiyorum sürünmeden yaptırdık valla
(1,740 puan) tarafından
Valla bnm oglum da aninda donuyor emekleme hareketleri yapiyor çok dikkat etmem lazim iyilesene kadar
(181 puan) tarafından
Aynen canım çok dikkat et hep yanında ol zaten
(1,740 puan) tarafından
Evet cnm düzelene kadar donmemesine gayret edcm
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Daha küçük çok çok kolay iyileşiyor anlamazsın bile bezin içind e 
(1,740 puan) tarafından
Insallah canim saol
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Oğlum 15 gün önce falan oldu 8 aylık ama merak etme çabuk atlatıyor ilk gün sadece çiş kaka yaparken yanıyor rahatsız oluyor diğer günleri hafifliyor içini rahat tut tedirgin olma zor bı süreç değil bezli oldukları için çok çabuk iyilesiyolar doktor krem yazicak onu bolca sureceksin yapman gereken o ve ağrı kesici şurup vericek onu vericeksin 
(1,740 puan) tarafından
Tamam canim birde soyle tedirgin oldum kayinpederim daha cok kucuk iste bi hata olursa sinirlere zarar flan olursa dedi korkuttu bizi ama 2.6 yas arasi da önerilmiyor ve ben kucukken unutsun atlatsin istiyorum
(1,845 puan) tarafından
Küçükken yapması daha saglikliymiş doktorumuz öyle dedi zaten sağlıklı olmasa doktorlar yapmazdı daha 40 çıkmadan yapalım diyor Doktorlar
(1,740 puan) tarafından
Evet cnm dogru diyorsun cok saol aksi bi durum olsa soylerdi zaten yuregime su serptin tek korkum aksi birsey olup dillerine dusmem omur boyu soylenir artik
0 oy
tarafından
Kucukken yaptirman cok iyi olacak cnm. Ben 7 aylikken yaptirdim buyudugu icin cok agladi. 2. Yi yaparlarsa 2 aylikken yaptircam ins
(1,740 puan) tarafından
Insallah cnm bizim icin hayirli olur evlatlarımız  en az aciyla atlatsin insallah
tarafından
Amin ins
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Eski konu ama nasıl geçti acaba bizimde yarın olacak 5 aylık 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 150 göst.
+1 oy
13 cevap 375 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miraeymen (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
0 oy
5 cevap 231 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...