0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
3 aylik haftaya sünnet olacak :( canı acıyacak benimde canım yanacak biliyorum ama cabuk iyileşmesi için tavsiyeniz var mı? Şöyle yap iyileşir dediginiz tavsiyelere ihtiyacim var.Çok heyecanlıyım???

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hic korkma cnm sadece bakımını yap zaten cocugun cisi ona iyi gelcektir

-Reklam-
0 oy
(263 puan) tarafından
Özel de mi yapıyorsun canım 
(3,895 puan) tarafından
Evet özel:)
(3,895 puan) tarafından
Devlet pandemiden dolayı yapmiyormuş.
(263 puan) tarafından
Evet bende geçen hafta götürdüm altı ay olsun öyle gel dedi benimki de 3 buçuk aylık. Peki ücreti ne kadar canım
(3,895 puan) tarafından
Sormadik gidince öğreniriz.400 civari vardir.
(9,626 puan) tarafından
Canim hangi hastanede yaptiricaksiniz
0 oy
(945 puan) tarafından
Korkma canım, bende pinpirikliyim ama inan 3 gün de geçiyo. Kanama olması normal, öyle ahım şahım olmaz bir sıkıntı olmazsa. Doktor bilgi verir zaten ilk kan geliyo bu normal yani korkutma kendini
0 oy
(930 puan) tarafından
Hiç bir şey olmaz canım bilmez bile 1 hafta sürmüyor biz evde yaptırdık 2 yaşında geç kaldık bile yürümeden en iyisi her bez degişimi sargı bezi krem koy 
0 oy
(2 puan) tarafından
Benim bebeğim de 4 aylıkken oldu şuan 5. Ayımıza giriyoruz açıkçası ağlayarak gittim hastaneye canının acıyacağını düşünerek çok şükür hiç koktuğum gibi olmadı acısı bir kaç saat sürdü sadece ilaçları çok düzenli kullanmalısın bide benimkisi klips sünnet yöntemiyle oldu Ben memnun kaldım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 213 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
9 cevap 235 göst.

380,952 soru

11,405,129 cevap

34,943 kullanıcı

...