0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (2,389 puan) tarafından

Bu pzt dgl haftaya pzt kirkim çıkıyo.

Yani ayın 29 nà. Doğum param da yatmış bugün çok şükür. Saçımı boyatmak istiyorum. Ben tam beyaz değilim ama kumral ile beyaz arasında birseyim.

Ombre sordum en kisa saca 350 dedi. :( 

Canım istiyordu da pahalı geldi bana. Daha oğullarıma kıyafet alacağım.

Hadi bana fotolu ya sizin saç rengi yada int den sevdiğiniz bir renk atar misiniz?

.

Dayımın gelini beyaz tenli şarap kizilina boyatmis o da güzel olmuş. 

11 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Ombreler malesef pahalı canım açıcı kullanıldığı için uçuk fiyatları ama düz bi renk boyayabilirsin bende esmerim ama kızıl kullanıyorum 
(2,389 puan) tarafından
Ya zaten kapalıyim. Gorse görse bir eşim görür. De kızıl da çok iddalı değil mi bilemedim valla :( kararsız kaldım. Önceki saç rengin siyah idi. O da çok çok çok zor çıkıyo
(9,626 puan) tarafından
Evet canım siyahtan dönmek çok zor yani sen kendin boyasan da mutlaka acıcı kullanman gerekiyo acıcıdan sonra istediğin renge boyayabilirsin dur ben sana bi kaç renk atayım bunlar fazla göze de batmiyo
(2,389 puan) tarafından
Ay olur kuzum bekliyorum ♡♡♡♡
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Daha çok erken değil mi? 

Süte zararı yok mu
(2,389 puan) tarafından
Kuzu zaten yarı yarıya besliyorum. Yarı mama yarı anne sütü. Bir zararı olmaz bence ya.
tarafından
Ama gene veriyorsun meme. Bende oglanda hem meme hem mama gidiyordum. 6 aydan sonra boyattım. Çok erken geldi bana seninki
+1 oy
tarafından
Emzirirken yasak degilmi saç boyama 
(2,389 puan) tarafından
Değil diye biliyorum :( zaten yarı mama yarı anne sütü veriyorum
tarafından
Bnde doğum dan  sonra boyacagim
+1 oy
(1,740 puan) tarafından

image

bu guzel bak
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben kendi saç rengimi kullanıyorum, boyatmıyorum.. Kendi saç rengim kahverengi ama değişik bir kahverengi :) hatta saçımın tonu için çok kez iltifat almışımdır :) :) 
(2,389 puan) tarafından
Ohh şanslı seni :) :) :).
(1,690 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum :) başka konularda şanslı değilim ama evet saç rengimi seviyorum :)
0 oy
tarafından

Kiz emine 41gune hazırlık mi:D

(2,389 puan) tarafından
YES baby ;) ;) ;)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

image

image

image

image

image

Bunlar canım hem senin ten rengine de çok güzel gider 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Canım ben kızıl yaptım sonra sıkıldım bakır yaptım sonra sıkıldım mavi siyah yaptım sonra tekrar kızıl yaptım derken en çok tarçın bakır sevdim tavsiye ederim 
0 oy
(782 puan) tarafından
Gozlerin ne renk bide ten rengin?
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kızıl çok akıyor turuncuya dönüyor çok tavsiye etmem . Aralara ışıltı arttırabilirsin hem kullanışlı olur hem doğal durur. Bal köpüğü veya karamel tonlarda yakisabilir bence . 
0 oy
tarafından
Rezillik ya açıcı kullanılan saç berbat ne arayabilirsin, ne doğru düzgün duzlestirebilirsin açıcı olmadan boyat bacım tavsiyem sana ben uzundu ombre yaptım sonra dayanamadım kestirdim daha da kestirmem lazım bidaha düşün yani :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 88 göst.
25 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 238 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
0 oy
35 cevap 908 göst.
18 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu

379,428 soru

11,357,627 cevap

34,835 kullanıcı

...