0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Kizlar size sorularım var 

14 aylık kızım hâlâ yürümüyor 

Kalça testine götürmüştüm bir sıkıntısı yoktu çok şükür tamam bazı bebekler 2 yaşına kadar yürüyebilir ama benim kızım çok esnek yani bacağını kafasına getiriyor 

Sadece emekliyor canı isterse koltuğa kalkar 

Bazen dakikalarca sırt üstü aynı yerde elindeki oyuncakla oynar yani aslında biraz miskin mi desem tembel mi desem anlamadım hareketli değil çok 

Mutfağa giderim ağlar peşimden gelmez ister ki ben dönüp onu alayım 

Bazı bebekler gibi oda oda gezmez sürekli emeklemez 

Aşırı esnek başı kafası aynı yere gelir her gören bu plastik bebek der 

İnternete bakıyorum esneklik SMA hastalığınin belirtisi yazıyor korktrum bir an beni tecrübeleriniz ile aydınlatın lütfen 

Ayrıca 77 cm 

10 kg 

İştahsız bir bebek 

8 diş patlattık 

Anne sütü icemedi mamayla büyüdü 

11 Cevaplar

0 oy
(119,456 puan) tarafından
baby boyum 13 aylik 1 disi var 10 aylikken yurudu ama dis sayimiz az her bebis dedihin gibi farkli bi iki aya yurur senin fistikda
(402 puan) tarafından
İnşallah canım ama çok esnek her gören plastik diyor dalga geçiyorlar resmen
ay sasirmis millet yaa yerim ben onu dalga gecmek nedirillet esnek olsun diye bale egitimi aldiriyo
(402 puan) tarafından
İnşallah bir sıkıntısı yoktur gerekirse geç yürüsün acelemiz yok ama milletin ağzı torba değil ki büzeyim
takma hic kimseyi birden yurur annesi
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Yürür annesi çok kafaya takma onun da bi zamanı var ama eğer istersen bi dr a gösterebilirsin
(402 puan) tarafından
İnşallah canım ya ama böyle herkes platik esnek diyor kafaya takıyorum
(1,186 puan) tarafından
E desin ne varmış esnekliğinde yani insanlar ne kulp takacağımı şaşırıyor
0 oy
(260 puan) tarafından
Kilosu boyu gayet iyi benim kızım 24 aylıkken o kilodaydi sma hastası olsa şimdiye kadar farkederdin bazisi geç yürür ayağı basiyormus  o zaman tembel demekki benim kızımda aşırı güçlü kemikleri var maşallah yeni doğduğunda bile hemşireler tutmakta ZORLANIYOR du şimdi 3 yaşında güçlü eli ayağı var masallah belki seninkide esnek vücutlu dur var oyle bir sürü insan ama yinede için rahat olsun randevu al götür baksinlar ben götürmüştüm çünkü herşeyin bir sebebi olmaya bilir belki yapısı öyledir yada Allah korusun birşey varsa bilir tedavi ettirsin ben olsam bu esnekliği ilk farkettigimde götürurdum
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Benim kızım 14 basında yürüdü ben 18 ayı bitirip 19 girerken yürümüşüm şimdi bi kızım var 15 aya kadar normal sayıyor doktorlar hatta 15 den sonrada sorun olmuyor çocukla alakalı o oda benim gibi tembel demmeki minnoş ☺❤ bide sma olsa çoktan belli ederdi diye düşünüyorum internet bine bin katar benim kızım 15 aylık 7 tane dişi var 
0 oy
(33 puan) tarafından
Üzülme canım her bebek farklı olur benim oğlum 16 aylıkken yürüdü ben de çok üzülüyordum ama yürüdü çok şükür boşuna kendini üzme yani zamanı gelince herşey olur
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benim.kizimda aşırı esnek bacağını rahatlikla kafasına getiriyor 10 aylıkken siralamaya başladı 11 aylıkken heryere tırmanıyordu ama 15 aylıkken yürümeye başladı 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Oglum 14 bucuk aylik yurudu 9 bucuk aylik emeklemisti inan bi anda yuruyorlar hic korkma 
0 oy
(402 puan) tarafından
Merak ediyorum cevaplarınızı
0 oy
(48,713 puan) tarafından
internette neye bakarsan kötü gosteriyo yürür canim kollarından tutunca yuruyo mu
(402 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ay bizimki 13 aylık her yere emeklıyo ayakta da duruyo 3 aydır bacım 3 koca ay ya sıralıyor ama asla yürümüyor sağlıklı ise yürür takma kafana kimi çocuk emeklemeyi sevıyo Dişi daha yeni çıktı 1 tanecik senin kızın diş de maşallah güzel çıkmış ayağa da tutunup kalkıyosa sıkma canını
(402 puan) tarafından
İnşallah ya böyle güzel teselliler duyunca içim Rahatladı gerçekten çok sağol
0 oy
(782 puan) tarafından
Canim bebeğinizin esnek olmasi bir sorun degil aksine bir yetenek yürüme olayi dediginiz gibi 18 aya kadar normal ayriyeten ellerinden tutun yürütün canim baska supheleriniz varsada doktora götürün anlarlar
(402 puan) tarafından
İnşallah ya böyle güzel teselliler duyunca içim Rahatladı gerçekten çok sağol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 153 göst.
18 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
+13 oy
28 cevap 520 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde T&RT&LM (11 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...