0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (183 puan) tarafından
Kızlar merhaba  Ben 15 haftalık hamileyim. Anne annnem ilk bebiş haberini aldığında beni rüyasında görmüş  oğlun olmuş adida yusuftu oğlan olursa koy yoksa günah olur diyo ve 4 yaşındaki kızım hamileliğim den beri kardeşim Olcak ve adı Yusuf olsun diyo anne  annemin rüyasından haberi yok tabi kızımın  ve oğlum olcak öğrendim ben Eymen Ege koymayi çok istiyorum  Yusuf'un anlamı inlemek demek mis peygamber efendimizin ismi aynı zaman da koymasam bişey olurmu anne anneme bakarsam Allah tarafından ismi konuldu koymazsan bişey olur diyo siz olsanız napardiniz tşkler şimdiden

6 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yusuf oğlumun adı ne kadar güzel bir isim kuranı Kerim de geciyo peygamber ismi kötü olurmu hic
(5,721 puan) tarafından
Amin birde kizçem var adı Zeynep ikizler bunlar ablası Zeynep ve Yusuf ♥️
(183 puan) tarafından
Maşallah ne güzel Zeynep i mizinde ömrü adı gibi güzel olsun inşallah
(5,721 puan) tarafından
Allah razı olsun güzel duaların için Rabbim gönlüne göre versin kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
(183 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah razı olsun ❤️
(5,721 puan) tarafından
♥️♥️♥️sendende canım
-Reklam-
0 oy
(370 puan) tarafından
Bende rüyamda yagiz ismini gördüm ama mustafa koyacaklar kayinbabamin ismi
(183 puan) tarafından
İsim kısmet cnm belki olur Mustafa yağız olur belki
(370 puan) tarafından
Maalesef tek isim istiyolar
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yusuf ege de çok güzel olur. Eymen isminin sizin için bir anlamı yoksa eğer değiştirebilirsiniz. Eymen artık çok fazla özellikle şu bir kaç senedir. Günahı varmı bilmem ama Yusuf güzel isim belki anneannenizj de kirmamis olursunuz
(183 puan) tarafından
Evet onu üzmek istemiyorum Yusuf Eymen olsun bari dedim ama Yusuf ege daha güzel oldu teşekkür ederim cnm
(6,047 puan) tarafından
Ege daha modern bir isim . Belki oğlusun büyüyünce havalı bir delikanlı olur. Ege çok yakışır.
(183 puan) tarafından
İnşallah cnmm❤️
0 oy
tarafından
canim ruyada isim gorup koyarsinda ismi sen gorursun anneannen dill sonucta cocuk senin.. anneannenden cok kizini kirmamak adina ekleyebilirsin
(183 puan) tarafından
Herkes böyle diyo ) anne nin görmesi lazım diyorlar
0 oy
(241 puan) tarafından
Şahsen yakın akraba da olmasatdı bende erkek ismi Yusuf koyardım cinsiyet belli degil daha bakalım 
(183 puan) tarafından
Ailede yok bizdede ama  çevrede var diğerleri değişik isim bunuda Eymen Ege koyucaktim ama kismet
0 oy
(125 puan) tarafından
Oğlumun ismini bende rüyamda görmüştüm isa aleyhisselam kucağıma bebek bırakıyordu bn sadece eymen koymak istiyordum isa eymen koydum yusuf eymen koyabilirsin canm yusufun anlamı da çok güzel ege isminin bi anlamı yok gibi ama yinede sen bilirsin senin evladın sonucta
(183 puan) tarafından
Yusuf'un anlamını biliyormusun cnm

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 484 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gll01 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 653 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 345 göst.
0 oy