0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Ayyy ha bire ağlıyorum borcumuz var bi asgari ucrerli ise baslicam gelecek hafta cok korkuyorum kayananam ogluma bakacak oglum uyumlu bir çocuk hareketli ama sosyal bi çocuk yani bana bagimli degil  23 aylik

Mecburum çalışmaya 

Oglumu bırakıp gidecem bu beni cok uzuyor vicdan azabi çekiyorum 

Ayrica bu kosturmacayla basa cikabilecekmiyim cok korkuyorum hem iş hem ev oglum eşim  tabi kaynanamda olacak yanimizda ama ne bileyim cok korkuyorum kızlar 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korkma Rabbim büyük sen başarırsın Allahın izniyle 
(1,699 puan) tarafından
Insallah cnm insallah:((
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Oglum 1 yasindan beri calisiyom bakicimiz var valla mecburen calisicaz devir zor
(1,699 puan) tarafından
Cnm hayatimda hic calismadim
Basa çıkabilirmiyim yaaa. Oglum cokta kucuk degil ama korkuyorum
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ne işine başlicaksın canm?
(1,699 puan) tarafından
Fabrika cnm
(3,156 puan) tarafından
Gönlünü ferah tut ilk başlarda düzene girene kadar zorlanırsın ama sonra alışırsınız cnm merak etme...
(1,699 puan) tarafından
Insallah cnm ama com korkuyorum nedenini bende bilmiyorum sanki yapamayacakmisim gibi hissediyorum
(3,156 puan) tarafından
:)Kız niye yapan nasıl yapıyor illa ki başta tedirgin olman doğal ama zamanla insan nelere alışıyo da buna mı alışamicak güven kendine ilk başta hem ilk maaşını alınca daha tatlı gelmeye başlar :)
(1,699 puan) tarafından
Ahahaha sanirim haklısın:)))
0 oy
(376 puan) tarafından
Yaparsın allahin izniyle rabbim kolaylık versin ihtiyaç olmasa calismazdin canım öyle düşün
(1,699 puan) tarafından
Evet oyle valla:((
0 oy
(73 puan) tarafından
Çalışmak zorundaysan çalışcaksın canım yapcak bi şey yok takma kafana bu kadar. Ciciler alcaksın oğluşuna  :)) çocuğu daha küçükken çalışmak zorunda olan anneler de var böyle düşün sen yine onun bitanecik annesisin birlikte olduğunuz zamanlar kapatırsın ayrı kaldığınız süreyi  :)
(1,699 puan) tarafından
Ayy ne guzel dedin yaa valla hemde nasil zorundayim varya cnm icralik oldum borcum var esiminde borcu var
(73 puan) tarafından
Hayat şartları malesef hiç kimse çocuğunu kim olursa olsun gözünün önünden ayırmak istemez bırakıp gitmek istemez. Ama dönem malum tek maaş zaten çok zor. Üzülme Allah yoluna koyar her şeyi inşallah rahata kavuşursunuz bi an önce
(1,699 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm cok haklisin:((
0 oy
(195 puan) tarafından
Korkma canim bende iş arıyorum  geçen sene 4 ay çalıştım iyiydi ams eşim çok miz mızdi eger eşinin destegi olacaksa zorlanmazsın hemen pes etme güçlü ol bazen çalışırken oğlumun anne diyişini duyardim etrafa bakınırdım;((  çok zor ama genciz yani eşine destek olmak çok güzel azimli ol canim allah kolaylik versin ;))
(1,699 puan) tarafından
Evet cnm esimde destek olacak
BorcLrimiz var insallah bas edebilirim yaaa oglumu xok ozlerim :((
(195 puan) tarafından
Ben ilk haftalar dokunsalar aglicak gibiydim çok zordu ama sabrettim basaracam dedim kendime bulask makinsi aldim bazi borclari kapattim görümcem e borç bile verdim düşün rabbim evinizi bereketlendirsin ilk haftalar cocugunu ozlersin ama güçlü dur sen annesin herseyden once oyle düşün duyduklarini yut iş yerinde işi bilmediğini yardimci olmalarini söyle ilk önce  sen yaparsin canim ;)
(1,699 puan) tarafından
Inşallah inşallah cnm:(((
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Korkma canim sen hem anne hemde çalışan bir bayansın herşeyin üstesinden alnının akiyla gelirsin evelallah ☝
(1,699 puan) tarafından
Ayyy sagolasin cnm hadi insallah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ailene destek olmak istemen ne kadar güzel birşey ne mutlu sana endişe etmen çok normal yeni bir iş ortami. Bakicak insanında var ne mutlu sna. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Sende yapcaksin eminim
0 oy
tarafından
Öncelikle hayırlı olsun hiç korkma korkunun seni ele geçirmesine izin verme sağlam dur hem herşeyi başaracak guctesin rahimde yardim eder sana :)
(1,699 puan) tarafından
Ah cnm insallah ya hep calisacam calisacam diyordum kesinleşince beni acayip bir korku sardı
tarafından
Korkma korkma bişey olmaz :)
0 oy
(304 puan) tarafından

Oğlum 3 aylıkken beri çalışıyorum. Şuan 1 buçuk yaşında ve babannesine dedesine aşırı düşkün. Aslında bir nevi onlar içinde iyi. Büyüklerle durmak herzaman iyidir. Ama sen ilk kez çalışacakmışsın. İlla ki zorluklar yaşarsın ama güçlü olursan 2 3 aya alışırsın. 

(1,699 puan) tarafından
Insallah cnm benim korkum bu kosturmacayla bas edememek:(( panik oldum neden bilmiyorum
(304 puan) tarafından
Hareketli yapın var mı yoksa durağan mısın? Ben hareketli olduğum için 5 yıldır çok rahat hem iş hem ev hemde eşimi çokta güzel başa çıktım. Hatta artık alıştım hareketli yaşama 2 gün tatilim var evde durdukça canım sıkılıyor. :)
(1,699 puan) tarafından
Hareketliyim cnm gucluyum de her isin hakkidan gelirim biliyorum ama ev is cocuk esim panik oldum birden
(304 puan) tarafından
Alışırsın canım hiç merak etme. Ben ilk zamanlar hergün ağlıyordum yapamayacam falan diye ama inancını kaybetme Allah sana o gücü veriyor. Ha ilk zamanlar illaki zorlanırsın ama maaş aldıkça varya kendi paranı kazandıkça helede o parayla yavrunun ihtiyaçlarını giderdikçe kendine öz güvenin artacak.
0 oy
(2,838 puan) tarafından
ben 7 aylık bıraktım başladım o daha zordu.. şimdi 20 aylık oldu bakıcının çocuklarıyla oynuyor aklım evde kalmıyor o da rahat bende..
0 oy
(4,289 puan) tarafından
118 aylikken falan ise başladım bende
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bir kadının isteyip de başaramayacağı hiç bişey olamaz canım 
0 oy
tarafından
Calisan bir anne cocuguyla daha kaliteli vakit gecirirr. Aksam bir araya geldigindee onu ozlemis olur  ve ondan bıkmaz ayruca maddi olarak daha iyi olacaginiz icin bu  da evladin icin faydali olacak daha iyi sartlara sahip olacaktir. Calisan anne candir bak 2 yasinda neredeyse paşa kücük olsa neyse. Sen calis parrani kazan güçlü ve örnek bir anne ol

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 509 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Adaasel1 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.