0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Kizlar devlette bebeğime 17 haftalıkken erkek dedi..

Özelde  27 haftadayken kız gbi duruyor dedi  şuan 29 haftaligim ve hastaneye tekrar gidcm ama sizce erkek sağ kasikta olur erkek cirkinlestirmez yüzde leke çıkarmaz kızda kusma daha fazla olur göbek sivriyse erkektir . Top gbiyse yukardaysa kızdır .gibi şeyler doğrumu sizce . :) 

5 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bilemem hep sagdaydi sivri bı karnım vardı  hiç midem bulanmadi oğlum var 
(389 puan) tarafından
Allah bağışlasın :))
(6,919 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemizin bebislerini korusun seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim
(389 puan) tarafından
İnslh :))
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Hurafeleri boşver de kesin konuşmadı mı 17 haftalıkken doktorun
(389 puan) tarafından
Devlette Kesin konuştu . Özelde tekrar gelmem ve para almak için mi kesin bişe demedi anlamadım. Ve erkek bebek yanılma olmaz diye biliyorum 17 hafta da az değil bence cinsiyet icin
(2,479 puan) tarafından
Tabi az değil kuzum organ taramasına girmedin mi sen orda ne dediler
0 oy
(16 puan) tarafından
Hep sağ tarafımda oynadı yüzümde hiç leke oluşturmadı ve kusturmadı sonuç olarak kızım var elhamdülillah :) hee bi tek şu söz bende yerini buldu ye ekşiyi doğur ayşeyi derler ya çikolata kavanozunun dibine düşen ben hep ekşi istedim :) bide kız çocukları kendini çok sonradan gösterebiliyomuş canım bana doktorum 3 kere kızın olcak dedi bende evet söylemiştiniz dediğimde de "hiç değişmedi mi" diye takılırdı :) yani kız çocukları cinsiyetlerini sonradan sonradan gösterebiliyo Rabbim hayırlı evlat versin canım benim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(389 puan) tarafından
İnslah canım seninde Allah bağışlasın Allah acısını gostermesin :)
(16 puan) tarafından
Amiiin cümlemizee :)
0 oy
(780 puan) tarafından
Karnım sivri sağ tarafta bebek hep ama 8 haftalıkken mide bulantısı başladı 16  haftaya kadar sürdü ve mide yanması asla geçmedi şurup içiyorum şuan 33 haftalık oldum ve oğlum olacak 
(389 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım benmde mide yanma oldu şurup fayda etmiyorsa 1 çay kaşığının yarısı karbonati yarım çay bardağı suya köy karistr iç anında kesiyor . :)
(780 puan) tarafından
Gerçekten faydası oluyormu yarın ilk isim karbonat almak olacak beni maf ediyor hep akşamları başlıyor mide yanmam aksam olmasını istemiyorum artık geceleri sabaha kadar dolanirim evin içinde ((amin canım Allahım hepimizin bebeğini hayırlı sagliklica bagislasin bizlere inşallah
(389 puan) tarafından
Valla bana süt iç dedilr yoğurt ye maden suyu iç muz ye dediler hiçbiri kesmedi bı gün öyle bı midem yanıyo ki kayniyo resmen eşimin aklına geldi yaptık içtim yarım saat sürdü sürmedi geçti . O gündür bu gündür de çok yanmiyo . Bana iyi geldi inslh sanada iyi gelir . Karıştır karbonat dibine çökmeden iç . Yarım çay kaşığı karbonat yarım çay bardağı su unutma inslh geçer.  Geçip geçmediğini de bu postun altına yaz inslh geçer :))
0 oy
(195 puan) tarafından
Iki oglum sol kasiktaydi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
19 cevap 761 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensess17 (27 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 96 göst.
0 oy