0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
37+6 yiz makat geliş sonradan ters dönmüş dedi doktor biraz iri bir bebek olduğu için hemen sezaryene gün verdi 29 Mart sezaryen olucam işte o zmna kadar döner mi kendimi çok sezaryene hazırladım videolar izledim normalden korkuyorum yaa

9 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
Postum yukarı ciksin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Her iki bebeğim de makattı

(389 puan) tarafından
Düzelmedi dimi
tarafından
Yok cnm ilkim ebe olan bi akrabam düzeltı doktorum sezeryna alacaktı izin vermedim normal doğum yaptım
2. Yıne makat gelişti son haftada düzelip yıne normal doğum yaptım
0 oy
(90 puan) tarafından
Benim bebegimde makat gelişti ama 40.haftamda döndü. Hatta doktor doğum zamaninda bile dönebilir demişti. Ama ben sezeryan oldum mecburi
(389 puan) tarafından
Ben devlete gittiğime rağmen hiç demedi bekleyelim hemen gün verdi acaba neden
(90 puan) tarafından
Normalde özel hastaneler yapar oyle ama anlamadim ki. Belki iri bebek olduğu için sezeryan demiştir.
0 oy
(2,011 puan) tarafından
benim kızım 37 makat gelişi döndü 39 da baş aşağı döndü hiç umudum yoktu ama 39 da döndü 39+4 normal doğum yaptım
(389 puan) tarafından
Çok.sukur adınıza sevindim ama ben normal.doguma hazır değilim çok korkuyorum
(2,011 puan) tarafından
emin ol mi sezeryandan kork normal doğum zor değil bak ben üçüncüye hamileyim
0 oy
tarafından
Kilolu diye yapmicakmis ya dönse bile yapmaz. Benimkindönmrdi ilk cocugunsa zor döner 
tarafından
ZMan geçtikçe dönmesi zorlasiyor
(389 puan) tarafından
Ama tam tersi benim oğlan bu son 3 gündür kıpır kıpır başı aşağıdan hariç heryerde o kadar hareketli ki acaba dönmek mi istiyor bide biraz iri
tarafından
Canim bende yasadim aynisini karnimdan firlicakti sanki kafasi cok harekrtliydi ama donmuyir merak etme ilk dogumda cok zor ha 32 haftada falan olsan döner belki derdim ama srtik çok zor
(389 puan) tarafından
Tamam kuzum çok sağol Allah senden razı olsun hakkını helal et
tarafından
Helal olsun canim Allah sağlıkla  kucagina almayi nasip etsin  :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Dönmedi Sezeryan oldum
(389 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum darısı başıma
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Benimkide 30 haftadan sonra makat gelişe döndü merdiven çıktım gırgır yaptım dönmedi sezeryan oldum sonuç olarak :D
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim oğlum son haftalarda sürekli bi ters bir düz dönüp dönüp durdu. Her hafta farklıydı. 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Duşa her girdiğinde sabunla karnını aşağıdan yukarıya doğru ovala döner kuzum ben öyle yaptım  yengemde öyle yaptı döndü çocuklarımız

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 153 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 231 göst.
2 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 175 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Edibeevin (65 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...