0 oy
839 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oğlumun çok gazı var ağlayınca mosmor oluyor ne kullandıysam fayda etmedi gece ve  gündümüz ağlamakla geçiyor çok üzülüyorum çok ağlıyor kimse bizle görüşmek istemiyor oğlum ağladığı için görüşmesinler zoruma giden sanki bulaşıcı bişey miş gibi davranıyorlar bebek o daha   

kendimi kötü hissediyorum sanki hiç ağlayan bebe görmemişler psikolojim  bozulmuş bide görüşmek istemiyorlar oğlumu bahane ediyorlar 

4 ayına girmek üzere hep ağlıyor bir günüm böyle 2 3 saat kesintisiz uyumakla geçmemiş 

34 Cevaplar

0 oy
(399 puan) tarafından
Benm de oğlum çok gazliydi bizde 4 aylık olduk hersey denedim masaj damla en pahalıları ise yaramadı  metsil denedik o iyi geldi umarım iyi geldi   
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Ayyy canım benim yaa okurken içimi yaktın çok üzüldüm aman görüşmesinler görgüsüz insanlar sen hiç kafana takma canım belki oğlunun bi hocaya görünmesi lazım inancın var mı bilmem ama bizde çocuklara belli bir yaşa kadar muska takarlar böyle ağlayan çocuğa inan sende götürsen rahatlarsın 
0 oy
tarafından
Her hangi bi gaz damlası kullaniyo musun cnm.O gazin zorluğunu en cok ben cektim.Sabah öğlen aksam masajla gecerdi günüm. Gece uykusu nedir unutmustum.Bnm kızım bide kolikti zorlayiciydi.You tube de I Love you masaji var onu deneyebilirsin cnm bnm en çok işime yarayan oydu.Banyo yaptiriyodum arada.Ayaklarinin altina masaj yap bebe yagiyla.Takviye olarak bn prebiyotik kullandım keşke daha önce kullansaydim.Bi doktora gittim Allah razı olsun bana bunu onerdi adi symbiosy bifidrop.Tabi biraz pahali biz 100 liraya aliyoduk.Ek olarakta destekleyici gaz damlasi sab simplex kullaniyodum.O kadar rahat etmistim ki bunlari kullandıktan sonra.Simdi şükür kendi yapabiluyo ve ne gaz damlasi nede prebiyotik kullaniyorm.Eger alabilme imkanin varsa almani oneririrm.İnsallah senin bebeğine de faydasi olur.O aglamalari gazdan kivranmalari çok zor.
0 oy
tarafından
Ek olarak lütfen bebeğine bse icirme.Benim kizim iki hafta sonra beş aylik olck bn su bile vermiyorm.Doktor verme dedi.Birinin aklina uyup kimyonlu su vermistim çocuğu oldurecektik az daha.
0 oy
(471 puan) tarafından
kiz sen görüşme zaten bi durumdayken çocuğun eminmisin sadece gazi olduğuna doktora götürdün mü belki kulağı flnda agriyodur. benim oğlumda cok aglardi kolik bi bebekti ben 4 ay ne dışarı çıktım ne evime kimseyi aldim zaten yorgunluktan uykusuzluktan firsat bulsam dinlenip işimi gücümü yapacaktim. yatirirken kundak yap süpürge sesi ac öyle uyut dinlet. kimyon çayı ver. sürekli zeytinyağıyla çörek otu yagiyla masaj yap rahatlatiyor Allah yardımcın olsun tek düşüneceğin evladin olsun cok ağlamaktan fıtık bile olur . aglatmamaya çalış milleti de takma 
0 oy
(84 puan) tarafından
Kimyon demle ver benim de aynıydı  mosmor oluyordu  susmak bilmiyordu nöbetleşe bakıyorduk  kayinvalidemle 2 saat uyuyordum her gece sadece ama kimyon bayağı iyi geldi benim oğluma 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Cok ağlayan cocugun alerjisi vardr artık cocuklarin çoğunda var cocuk doktorları anlamiyo bizede hep gazi var dedi 
0 oy
(73 puan) tarafından
Annenin çocuğu olunca önceliği o oluyo zaten boşver diğer insanları kimse lazım değil sıkma canını herkes bi tuhaf olmuş zaten 

Canım gaz sorunu biz de yaşamıştık bi gün hatta ağlarken morardı çıplak ayak sokağa koştum ölüyo diye. Önce bi doktora götür o sana damla yazar eğer bebeğini mama ile besliyosan biberonu asla çalkalama kaşıkla karıştır köpük olmuyo bu şekilde bebegini dik besle emziriyosan kimyon kaynat iç bebeğine de bi çay kaşığı verebilirsin. Ayaklarini sıcak tut topuklarina masaj yap bu çok iyi geliyo. Karnına saat yönünün tersinde masaj yap. İnternetten bakabilirsin gaz masajı tarif ediyo. Onun dışında çok ağladığı zaman ya da uykuya dalarken zorlanıyosa beyaz gürültüden faydalanabilirsin. Benim kızım onunla uyuyodu. Ağrı kesici gaza fayda etmiyo boşuna içirme. Gaz damlaları da yüzde yüz işe yarar diyemiyolar bazı bebeklerde işe yaramıyo dedi doktorum bana ama şunu unutma bugünler geçcek sabırlı sakin ol. Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bu zamanda görüşmek istememelerii isabet olmuş ama sizden dolayı değil onlar hastalık dolayı...tedavisi olmayan bir hastalık.. teşhisi cahillik kuzum.. 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Günde 3 öğün zeytin yağı içir sabahböğle akşam 1.5 çay kaşığı ben oğlum 25 aylıkken veriyordum 3 ayda bitti gazı 
0 oy
tarafından
Seni cok iyi anliyorum benim oğlumda 5 ay boyunca sadece uyurken ağlamazdı cok zordu hemde cok surekli acillerdeydim 10 gun buyuk abdestini yapamadığını bilirim lagman yaptirirdim hep 5 6 . Ayda düzeliyor INŞAALLAH az daha sabir et hepsi gececek 
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Zinconun gaz damlasını kime onerdiysem dua etti dene isterse
tarafından
Cnm denedim ama işe yaramıyor
0 oy
tarafından
Bağırsak düzenleyici birseyler kullanmalısın. Biogaia gibı mama yiyorsa probiyotik katkılı olmasına dikkat etmem gerekiyor. Birde ara ara kimyon çayı yap ver. Hatta hazır çaylardan alıp biberonla ara ara verebilirsin. Zinco gaz damlası da kullan içinde kimyon yağı var. Ayaklarını sıcak tutmaya özen göster. Emziriyormuşsun Send iç kimyon çayı. 
tarafından
Cnm zincoyu verdim ama işe yaramadı
tarafından
Tek başına işe yaramayabiliyor biogaia ile deneyin biogaia yi sadece gaz içinde değil bağırsak gelişimi için de kullanın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 431 göst.