0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
Günaydın arkadaşlar 18 aylık bebeğim meme emmiyor halen mama yiyor biraktiramiyorum gecede mama yemeye 2-3 kere uyanıyor şu son 1 haftadır çok daha fazla uyanıyor ve uyandığında hiç susmuyor öyle çok ağlıyor ki susturamiyorim artık dayanamıyorum çok ağlıyor inatlasiyor zor dalıyor diş jeli sürüyorum ağrı kesici veriyorum artık psikolojimi bozdu bu kadar çok aglamazdi napacam bilmiyorum uyku yok uykusuzluktan ölecem artık tek başıma bakiyorum destekcim yok

4 Cevaplar

0 oy
(1,573 puan) tarafından
Mama verme alıskanlık halıne getırdıgı ıcın uyanıyor aranıyor sureklı gece beslenmesine ıhtıyacı yok artık ac kalmaz merak etme uyumadan yarım saat 1 saat once yese kâfi bak verme bır ıkı gune alısır delıksız uyumaya baslayacak
-Reklam-
0 oy
tarafından

Uyumadan önce çorba icirmeye çalış canım yoğurt çorbası olabilir ben hep öyle yaptım mama vermedim kabız olabilir su vermeyi ihmal etme bide ağrı kesicinin dozaci az gelebilir ben oğluma 1.5 kaşık calpol yada dolven verirdim 

Mamayı birak bence tamamen gece beslenmeyi de kesmelisin ek gıdadan devam ettir yemek yedirirsen hem daha çok doyar hem de kabız veya gaz  olmaz  
0 oy
(260 puan) tarafından
Valla canım bende tekim ve küçücük bı bebeğe bakıyorum. En tatlı uyku zamanlarında uyanıyor. Bak şimdi bile sallıyorum ama boş sanki. Seninki biraz daha buyuse tamamdır inşaallah üzme kendini. 

Herşey yoluna girecek sen yeterki sabret 
0 oy
tarafından
18 aylık ve hala gece mamaya mı kalkıyor korktum bak benimki de mama içiyor korktum valla 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 201 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 485 göst.
0 oy
4 cevap 222 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 521 göst.
1 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu

380,001 soru

11,375,304 cevap

34,859 kullanıcı

...