0 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oğlumun çok gazı var ağlayınca mosmor oluyor ne kullandıysam fayda etmedi gece ve  gündümüz ağlamakla geçiyor çok üzülüyorum çok ağlıyor kimse bizle görüşmek istemiyor oğlum ağladığı için görüşmesinler zoruma giden sanki bulaşıcı bişey miş gibi davranıyorlar bebek o daha   

kendimi kötü hissediyorum sanki hiç ağlayan bebe görmemişler psikolojim  bozulmuş bide görüşmek istemiyorlar oğlumu bahane ediyorlar 

4 ayına girmek üzere hep ağlıyor bir günüm böyle 2 3 saat kesintisiz uyumakla geçmemiş 

34 Cevaplar

+3 oy
(5,949 puan) tarafından
Görüşmelerse görüşmesinler  hiç  umursama bile  sen  ewladinla ilgilen 

Doktora  götürdün mü canım belki  başka  sıkıntısı  wardır  gaz  sancısını  masaj ve duş  aldırmak  çok  işe  yarıyor  
-Reklam-
+2 oy
(17,649 puan) tarafından
Görüşmezlerse görüşmesinler boşver sen oğlunla ilgilen kimseyide umursama sakın 
tarafından
Umursamak değil sanki bulaşıcı hastalığı varmış gibi davranıyorlar
+2 oy
(6,919 puan) tarafından
Badem yağı kullan  iyi gelir  
tarafından
Karnınamı
(6,919 puan) tarafından
Evet. Çay kaşığı ile içir karnından kasık bölgesini mesaj yap  ayaklarını yukarı aşağı hareket ettir  inşallah rahatlar bebiş
0 oy
tarafından
Masaj yap karnına . Ayaklar ini yukarı kaldır indir karnına doğru. . 
tarafından
Yapıyorum cnm inanki artık onun o halini görünce bende ağlıyorum
tarafından
Benim de öyleydi ilac   v
tarafından
Benim de öyleydi ilac   verdi geçti c
0 oy
(798 puan) tarafından
Kimyon cayi icir bir iki kasik 
tarafından
Nasıl yapayım cnm
(798 puan) tarafından
Uarim cay bardagi suyu cezveye koy bir cay kasigi kimyon at karistikmbir iki kaynar gelsin suz sogusun icir iki cay kasigi
tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Görmek istemeyen istemesinnnn gelip bahane bulacaklarna gelmesinler. 

Cnm ben tatlı badem yağı kullanmıştım gaz için iyi gelmişti 
tarafından
Nerde satılıyor
(2,678 puan) tarafından
Aktar eczane her yerde var canm ağzına da kat 4 5 damla
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kuzum instagramda mucizemarılar sayfası var önder beye sor ne önerecek sana satış sayfası değil araştırma yapıyolar bilkent üniversitesi benim oğlum kronik kabız kendileri ile görüştüm bir kaç ürüne başladım şimdilik iyi gidiyor annelerin yorumlarıda var bir görüş

Birde bebeğin mama yiyorsa en büyük sebep mama o görüşmeyenler aslında iyi yapıyor sana yalan dostluklarını görme fırsatı vermişler
tarafından
Emziriyorum cnm
(7,768 puan) tarafından
Bi oraya sor canım ne kaybedersin ki bide facede apiterapi aileleri var orda anne babalar var oraya sor canım daha çok cevap bulursun
tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
(451 puan) tarafından
Canim bence gazi azaliyor bu aylarda bebegin adoymuyorda olabilir yaa
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Canım öncelikle şu yöntemi dene ben hep bunu yapıyorum patır patır çıkıyor bebeğin karnına hafif ovalar gibi bir sekiz dokuz kere yap sonra bir elini sağ karın kenarına bir elini sol kenar yanına koyup yanlardan ortaya sanki gazı topluyorsun gibi yap birkaç kez tabi .

SONRA kaburga altından iki elinle sert olmiycak şekilde o gazı sanki aşağıya ittiriyon gibi yap

Son olarak poposunu kaldır sağ popo kalça altını ovala ovala sonra aynı şekil sol kalça popo altını ovala en sonda popo tam ortasını iki parmaginla yavaşça masaj yapar şekilde ovuştur çıkar inşallah bende anca bu şekil cikartabiliyorum kızımda faydasını görürsün yazarsin ilk denemede çıkmayabilir pes etmeden yap bunu biraz :)
0 oy
tarafından
Hangi ilaçları kullandin
0 oy
(791 puan) tarafından
Canm öncelikle milleti boşwer önemli olan evladın bnmde nefesi kesilene kadr ağlyo nefesi bazn gdyo bnmde 1 aylık gece gndz ağlyo kendisi 10 dk yatmaz kaynanmla otryoz bataniye de salyozz tavana asılan beşik yaptk beşiği var yok anam drmyo hepmz yorulduk öyle böyle değl kzmda böyleydi 4 ayda biti biogia kulnyom yine aynı geçer inşallah bugünler hergün her 2 saate bir zeytin yağı masaj ypyorum acile gtk gece 4 de kadr dedı çok aşırı gazlı bu bebk yapck bişy yok sende merk etme gecer vala insan çok yorulyo ama geçer 
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Valla canım sana ver yada verme diyemem ama ben 40 i çıktıktan sonra hergun rezene veriyodum ve verdim an pit pit atıyor du ağızdan olanı gazi da kucakta cikariyoduk 4 çay kaşığı veriyodum ayına göre çıkardım 6 dan sonra vermedim kendi hallediyodu
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım mama mı veriyorsun bebeğe? Belki mama dan oluyordur. Bizde öyleydik mama dan olduğunu sonradan anladık. Ayrıca bu kadar gaz sancısı karın ağrısı varsa belki alerjisi vardır bir şeye. Doktora git istersen canım, gaz damlaları bir işe yaramadıysa zeytinyağı en doğalı. Bir de karnına sıcak su torbası koy biraz rahatlatır canım. İnşallah atlatırsınız en kısa sürede 
0 oy
(725 puan) tarafından
4 aylık artık yavaş yavaş gazını yapmayı öğrenmesi gerekiyor yani bağırsak sistemi yavaş yavaş düzeliyor hiç gastroenteroloji bölümüne gittiniz mi
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Üzülme sen boş ver gelmesinler daha iyi ben kızıma biogaia kullanmıştım faydası oldu inşallah sizede faydası olur 
0 oy
(407 puan) tarafından
Şekerli su hemen gazı cikaryor ama burda kizlar onermiyo ama ben oğluma veryodum cnm mecbur kalinca
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Canım tek gaz sıkıntısı mı var? Idrar tahlil falan yaptırdınız mı?
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Doktora gittiniz mi  alerjisi falan var demekki
0 oy
(7,659 puan) tarafından

Adaçayı yağı çok faydalı canım. Ondan Bir damla karnına sırtına sür.

Bir de adaçayı yapıp beş çay kaşığı kadar verebilirsin bebeğine. Biz öyle atlattık gazı. Çok faydası var. 
0 oy
(129 puan) tarafından
Gazdan olduğuna emin misin
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Dün bu konuyla ilgili post açmıştım canım onu mutlaka oku. Hemen hemen kullanan herkesin memnun kaldığı gaz sorunun dermanı.  yine sorun olursa buyur Sor yardımcı olurum. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 431 göst.