0 oy
359 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (643 puan) tarafından
Kızlar 64.5 kiloyum mayısın 10 gibi memlekete gitmem lazım ve bi 56  57 kilo olmak istiyorum  2 aydan az bi süre kaldı neler yapmam lazım hızlı kilo vermek için öneride bulunurmusunuz

11 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından

Bende şurda bekliyim :D

(643 puan) tarafından
Bekle bakayim
-Reklam-
0 oy
(10,073 puan) tarafından

Niye kız memlekete giderken fit gorsunler diyemi :D

(643 puan) tarafından
Kız ablamin sözü var ondan
(10,073 puan) tarafından
Valla canım sana diyim. Kızartma hamurisi ekmek makarna pilav paketli gıda asla yemeyeceksin. Gunde en az 2.5 3 litre au iceceksin. Sekerde tuketmeyeceksin. Yemeklerine çok az tuz yada tamamen tuzsuz. Ve spor yapacaksin. Bu sayede verirsin tabiki
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ekmek yemicen canım şekeri azaltacan hamur işi falan yemeyecen porsiyonlarını küçültecen bide bol su ve egzersiz 
(643 puan) tarafından
Kepekli ekmek yesen kahvaltıda akşam yemegindede 1 dilim yesem olurmu
Bide dediklerini yaparak verebilirmiyim  7 8 kilo
(3,823 puan) tarafından
Olur tam buğday yada kepekli ekmek ama az Yemen lazım mesela kahvaltıda 2 dilim akşam yemeğinde 1 dilim gibi bide ara öğün oluştur kendine meyve veya yoğurt ye o zaman akşam yemeğine çok acıkmazsın gazlı içecekler tüketme bir süre
Azmedersen neden vermiyesin daha 2 ay var aylık 3 4 kilo versen verirsin ama dikkat etmen lazım tatlı falan çikolata hiç bişey yemek yok sadece sağlıklı besinler bol su ve egzersiz evde de olsa 20 30 dk yap ki yardımı olsun
(643 puan) tarafından
Yarından itibaren leisleye başlayacağım cnm bide kahvaltıdan önce tarçınlı kahve icecegim uyandigim cnm ılık limonlu şu içeceğim akşam yatmadan önce yoğurt pulbiber limon yersem faydası olur demi
(3,823 puan) tarafından
Olur canım inşallah istediğin kiloya inersin
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kız daha veremedin mi sen hala :-) 
(643 puan) tarafından
Kız hep verdim sonra anamgile gidince aldım ya
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kahvaltıda yumurta zeytin peynir sebze ekmeksiz doymam dersen 1 dilim tam buğday ekmeği 

Ara öğünlerde şekersiz çay, kahve yada yoğurt eşliğinde meyve az kuru yemiş veya iki küçük parça çikolata 

Akşam yemeği de ağırlıklı olarak çorba sebze yoğurt tabi et balık baklagillerı de ihmal etme bu şekilde beslenirsne birde sporunu yaparsan çok rahat verirsin 
(643 puan) tarafından
Yumurta yiyemiyorum ya  misal 1 dilim ekmekle melemen catalla yesem olurmu
(2,039 puan) tarafından
Olur tabi canım sebze az yağlı olduğu sürece sınır yok doyana kadar yiyebilirsin birde özellikle gece yatmadan önce yapılan spor sabaha kadar yağ yakimini kolaylastiriyormus aklında bulunsun ;)
(643 puan) tarafından
Tamam cnm saol inşallah veririm
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Ben 2 ayda 22 kg verdim canım yemedim kısacası bu bir günde sadece bir popkek bir süt le gün geçirirdim yada bir meyve düşün bol bol uyudum açlığı unutmak için boğazını tut herşey den kıs 
(643 puan) tarafından
Kız 22 kilo ne geri aldinmi peki
(1,571 puan) tarafından
Almadım 4 sene kadar sonra evlenince aldım tabi zamanla ama 2 yılda  toplam 6 yılda kilo aldım tabi ama ben bitkisel bişey kullanmadım sadece o zaman aldatilmistim üzüntü de vardı iştah gitmişti sonra baktım kilo veriyorum yemedim canım bence herşey boğazimizda bitiyor
0 oy
(477 puan) tarafından
Canm hamur isi kızartmadan uzak dur ara ara detoks yap mesela yesil cay sut detoksu var bünyeye gore en.az 1 kilo en fazla 2.kilo verdiriyo  bide insegramda fit33 diye bir hesap.var orda kürler var ida kilo verdiriyo ve zayıflama günlüğüm var insegram da.orda  ayran diyeti var çorba olan oda verdiriyo ben onlara bakarak 98 den 80.e kadar düştüm bu şekilde 
(643 puan) tarafından
Yeşil çay süt mu cnm denedinmi sen
(477 puan) tarafından
Evet canm.ayda 2.kere yapiyodum ben  1.500 kilo  veriyodum 1 gun de ama ondan sonra yemene dikkat etmezsen alirsin ben yesil cay sut detoksu 1 gün yapiyodum ertesi gun hafif besleniyodum kilo olarak donmuyodu bana
0 oy
tarafından
Aç kalman lazim baska turlu verilmiyo
(643 puan) tarafından
Alissam açlığa devamı gelir ama işte 3 4 gün bi sıkıntı cekecegim
tarafından
Cok zor biliyorum bende emziriyorum cocuga bakiyorum o yuzden yapamiyorum
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ekmegi hamurisini tamamen kes. Bulgur pilav makarna en minimuma indir haftada iki kez 6 kaşık mesela. Ara öğünleri atlama mutlaka bi yesil elma yada yoğurt ye. Yoğurdun icine pul biber karıştırabilirsn metabolizmayi daha iyi çalıştırıyomus. Yesil cay kayısı cayi gbi ödem atıcı metabolizmayi hizlandirici caylar kullsn. Suyunun içine bi çubuk tarçın bi kac dal nane koy. En önemlisi Kararlı olman
(643 puan) tarafından
Makarna yemiyorum cnm yarından itibarende pilav son tarcini unutmuştum iyi aklıma getirdin cnm saol yarın başlıyorum
0 oy
tarafından
Emziriyor musun kac yasindasin
(643 puan) tarafından
Yok cnm emzirmiyorum 19 yasindayim1.57 boy
tarafından
Gençsin verirsin diyetisyene başvur vucuduna metabilizmana gore liste yazsin sana
0 oy
(388 puan) tarafından
Sabah 6 buçuk gibi kalkıyorduk kardeşimle 7 buçuğa kadar tempolu yürüyüş yapıyorduk eve gelip, sabah kahvaltı yapıyorduk, yumurta maydanoz dereotu, yeşil çay az peynir 4 tane falan zeytin ekmek yok hiç bi şekilde bu arada ekmeği çok seven biri olarak zorlandım ama alıştım sonra. Öğlen acıkırsam yoğurt yiyordum ergin kırbaç var youtube de onunla beraber egzersiz 15 dk. Yatmadan önce mekik 50yle başlayıp yükselttim bol su içtim akşam yemeği olarak çorba içiyordum, birde salata yada sebze yemeği kabak Brüksel lahanası falan oda haşlama gibi tabi biz baya zorladık kendimizi kilo vericez diye :) verdikte 1 haftada 65 dim 61 oldum ama ödemde vardı bence bide bişey yememeye alışınca canın yemek istemiyor mesela ekmeksiz yapamam diyordum gayette yaptım kepek ekmeği bile yemedim, şekerli şeyler zaten çıkarmıştım patates havuç bunlarda kilo yapıyor ama herkesin bünyesi farklı kendine nasıl rahat hissedersen o şekilde yap kadın isterse başarır merak etme yaparsın zor bişey değil kendini zorla ve kararlı ol 
(643 puan) tarafından
Her sabah yumurta yiyememki cnm
Bu sefer karalı olmak zorundayım ablamla iddaya girdim veremezsem zararlı cikacagim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 190 göst.
0 oy
13 cevap 481 göst.
0 oy
20 cevap 746 göst.
28 Şubat 2019 Diğer kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu

380,937 soru

11,404,881 cevap

34,942 kullanıcı

...