0 oy
633 göst.
Moda kategorisinde (190 puan) tarafından

Kızlar ben kimi şöyle anlatım 79 kiloyum 155 falan boyum basen var sizce bu etek bana yakışır mı basenli olduğum için kararsız kaldım yaz için almak istiyorum da fikrinize ihtiyacım var

image

image

16 Cevaplar

+4 oy
(5,406 puan) tarafından
Hiç yanaşma derim boyun kısa kilonda baya var. Trendyoldan alıyorsan bi dene olmazsa iade edersin ama ben sanmıyorum. Ben 175 boy 80 kilo ile bunu giymem çünkü kilolu gösteren bir etek
-Reklam-
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Etek benim fikrim ce insanı oldugundan daha kilolu gösteriyor kuzum hele böyle diz kizasinda olan etekler tam teker  tombalak gösteriyor
+1 oy
(1,690 puan) tarafından
Canım bana yakışmaz gibi geldi.. Boyun kısa, kilon da var olmaz bence.. 
0 oy
(9,225 puan) tarafından
Bi arkadaşm aynı sen olçulerinde, kilosunun yarısı basende nerdeyse :) ve hiç etek giyemiyor . Olmaz gbi sanada. Ama yaza kdar bi 10 kilo verip alabilirsin ☺
(190 puan) tarafından
Hemen almiyacam yazın almayı düşünüyorum kilo verip inşallah kaç aydır beceremiyorum kilo vermeye
(9,225 puan) tarafından
Kilo verebilrsen guzel durur cnm ☺arkadasm da veremiyor bugun diyete başlayp yarn bozuyor :D
(190 puan) tarafından
Bende öyleyim cnm ya
0 oy
(27,352 puan) tarafından

bance olmaz :angel:

0 oy
(298 puan) tarafından
Etegin boyu uzun biraz kisa olsa yakışır canimm
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Sakın almak gibi bir hataya düşme daha kilolu gösterir
0 oy
tarafından
Tam ara boy zayif uzun boylu insani bile cirkin gosterir ya daha uzun olacak yada daha kisa canim etek tercihin yanlis yoksa baska modellere bakabilirsin 
(190 puan) tarafından
Nasıl modeller mesela
0 oy
tarafından
Boyun biraz kısa ve kilolsun hiç yakışmaz. Kusura bakma biraz açık sözlü oldum ama gözümden canlandırdığım zaman güzel görüntü olmadı 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kırmızı olan güzel biraz da kilon var sanırım seni daha kilolu gösterir 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bu tarz etekler daha kısa ve daha kilolu gösterir o yüzden pek yakışmaz diye düşünüyorum 
0 oy
(2,532 puan) tarafından
Canım bence olmaz daha kilolu gösterir 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Güzel etek kız tatlı olur ama bilemedim boyun kısa kilon da var gibi
0 oy
tarafından
Olmaz canim bu bide pahali bu dandik heryerde olan etek burda pahaliya koymuslar. Daha genis acilan bak 
0 oy
(1,013 puan) tarafından

Bu tarz etek çok denedim beli bu şekilde büzgülü olabalr kilolu gösteriyor ama beli düz olanlar olduğumdan zayıf gösteriyor. Foto ekliyorum bakın bunlar beli incecik gosteriyor

image

0 oy
tarafından
Başkalarının yakistirip yakistirmamasini boşver içinde mutlu olacaksan al giy canım 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 560 göst.
28 Mart 2021 Moda kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 250 göst.
12 Şubat 2024 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.
12 Mayıs 2023 Moda kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 243 göst.