0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (175 puan) tarafından
Yani tam olarak şöyle soyleyim iç dudaklara yakın yerler deliğe kadar olan yerler. Giden var mı fayda gören var mı bide Alexandrite mıydı başka bişey mi

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben gittim de eskisinden daha iyi 3 sene oldu bekarken yaptırdım şuan gitmiyorum
(175 puan) tarafından
Yani alt taraf tamamen bitti mi
tarafından
Tamamen değil bıraktığım için sonrasında permatik kullandım
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
Üst bitti ama dediğin yerlerde var benim malesef hamile kaldım hatta biraz daha fazlalaştı eskisi gibi değil ama var
(175 puan) tarafından
Dimi.bende öyle duydum alt taraf gitmiyomus tamamen. Lazere gitmeyi düşünüyorum da kısa bi soruşturma yapıyım dedim teşekkür ederim
(454 puan) tarafından
Islak olan bölge ya kolay kolay bitmiyor ben birde 15 seans gttim
0 oy
tarafından
Kliniğe gidersen faydasını görürsün 
tarafından
Hastaneye durumunuz yeterse tabi hastane çok daha iyi
(207 puan) tarafından
Baktım hastaneye bir seyans 450 TL 8 seyansta bitiyor
(207 puan) tarafından
Canım bende altın bozdururum zaten takmıyorum işe yarasın
tarafından
Fiyatı aslında normal birde dışarı gidip 10-12 seans vaad edip aynı parayı gene alıcaklar başta ayda bir sonra aralıklarla saha sonra senede bir veya 6 ayda bir gidersiniz
(207 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşüniyorum
0 oy
(92 puan) tarafından
Gittiğin yerdeki cihazada bağlı ben gidiyorum gayet iyi sonuç aliyorum
0 oy
(1,421 puan) tarafından
Canım alt tarafın tamamen bitmesi çok uzun süre alacaktır çünkü orası sürekli ıslaklık nemli vs olduğu için lazer biraz geç işleyecektir 
0 oy
tarafından
Alex makine gittim tamamen bitti canım hiç bir tarafımda çıkmıyor şuan 
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben 5 yıl oldu yaptırali  alexandrite  ewet makine ama o alt taraflar ozman tüy gbi olanlar kalmıştı şuan ayda 1 bir jilet hamlesi yapıyorum oda bebek teni gbi olsun diye yoksa 2 ayda birde yeterli oluyor  sadece o tüyler çok ince olduğu için görmüyordu benim bacaklarımı da yaptiramadim  oyuzden ama yinede efsane rahat ıyiki yaptırmışim  
0 oy
(1 puan) tarafından
Ben kendimde yaptırdım ve ben lazerde çalışıyordum üstler daha erken biter dudak kismi ıslak olduğu için biraz geç biter ama biter düzenli devam ederseniz eğer etmezseniz bitmezse sadece incelir tüyleriniz 
(863 puan) tarafından
Lazerde çalışıyordum demissiniz bende yaptırmak istiyorum araştırıyorum makinenin önemi varmı gerçekten ve cok hassas tenliyim ağda yapınca bile çoğu zaman yara oluyor onuda bildirmem gerekir mi bir sorun olur mu
0 oy
(73 puan) tarafından
Canım bikini alt kısmı tamamen bitmez nemli bölge olduğu için ama azalma tabiki olur eskisine göre kendi yerimiz olduğu için biliyorum gelen müşterilerimiz söylüyorlar zaten
0 oy
(115 puan) tarafından
Alessandra ama azalma çok az oldu sonra hamile kaldım eskisi gibi oldum  bidahada gitmem2 yılım boşa gitti
0 oy
(18 puan) tarafından
Ben gittim alecandrite yaptırdım etkili oldu ama ölüm gibi birşeydi çok dayanamadım iç bölgelere ama çoğu yer azalmıştı en son, şimdi gebelikte ara verdim kuaföre gidiyorum
0 oy
tarafından
Bn lazere gittim tüm vücut bacaklarım koltuk altim ve bikini bolgemin üzerinde 2 3 yıldır hiç çıkmıyor bikini bolgemin altı zaten demişlerdi azalma olur diye sadece azalma oldu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (333 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 291 göst.
23 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Nehirimm20 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 336 göst.
0 oy
0 cevap 13 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (312 puan) tarafından soruldu

378,133 soru

11,317,574 cevap

34,763 kullanıcı

...