+1 oy
291 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (16 puan) tarafından
Yaptıranlar varmı?

12 Cevaplar

+1 oy
(1,054 puan) tarafından
Ay evet ha bende bunu cok merak ediyorhm bekliyim bakalim
(73 puan) tarafından
Evet canım ben yapıyorum Kendi güzellik salonumuz var yaptıranlara hepsi memnun
(7,441 puan) tarafından
Hangi cihazı kullanıyorsunuz ben yıllar önce gitmiştim  tüm vücut ama hamilelik sonrasında yüzümde bı kaç tane çıktı tekrar
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Canım ben6 seansta kurtuldum ama hamile kalınca tektuk çıkmaya başladı 
(16 puan) tarafından
Evet hamile kalınca çıktığını duymuştum aciyormu peki ?
(2,278 puan) tarafından
Canım fiyat ne kadar acaba
(9,247 puan) tarafından
Yaptırırken acı oluyor tabi buz koydurtuyordum ben buzla uyusuyordu.1200tl yedi benim 10sean.ama tamamıyle seanslarim bitmedi doğumdan sonra da geri kalanını kullanirim
0 oy
(2,581 puan) tarafından
3 bölge için gittim hamile kalınca iki bölge çıktı 1 bölge çıkmadı 3 seneden fazla oluyor çıkmadı 
(16 puan) tarafından
Ne güzel yaa büyük rahatlık çıkmaması
(2,581 puan) tarafından
2 bölge çıktı tekrar ama
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Valla bana etki etmedi cnkü baştan savma yaptılar 7 seans gittim 10 seanstı baktm hic bi etki yok sadece azalma var. Söyledim bi sefer cok detaylı ilgilendiler. Anladmki her seans böyle olması gerekiyor param boşa gitit bnm tüm vucuttu. Gidicekseniz bölge bölge gidin uzun sürdügü icün hızlı hızlı yapıyolr. 
(44,603 puan) tarafından
Sen nerde yaşıyorsun canim
(1,175 puan) tarafından
İstanbul cnm
(73 puan) tarafından
İstanbul canım
(16 puan) tarafından
Parasını pesinmi verdin peki değiştireyim keşke olurmu öyle şey baştan sağma
(1,175 puan) tarafından
Alahtn peişn vermedm taksit taksit eniysi cnm bosver baktn olmuyo kesersin
0 oy
(404 puan) tarafından
Canım ben gittim tamamen bitme diye bişey yok ama şuan 3 ayda bir alıyorum onda da epilasyon aileti işimi görüyor koltuk altı.tamammen bitti kollarda seyrek bacak seyrek gental üstte hiç yok altta var alt ıslak bölge asla tamamen bitmez. Bittirir diyen sizi kandırır. %80 azalma oluyor 
(73 puan) tarafından
Permatik ucunu kesmeden kisalatabilirsin ama kısaltma makinası olsa daha iyi senin için
(404 puan) tarafından
Permatik olmaz jilet normalde de kıl koklerini güçlendiriyor açıkçası ben jilete karşıyım kendim teknosadan 50 liraya aldım tras makinasını çok kaliteli değil ama iş görür öyle bişi alabilirsin bence
tarafından
Ya kizlar pilipsh evde lazer epilasyon aleti nasıl acaba o da azaltirmiki
(1,790 puan) tarafından
Hepsiburada da 35 liralık bir tras makinesi de iş görüyor iki ay önce almıştım
(44,603 puan) tarafından
Tamam sağolun☺️
0 oy
(167 puan) tarafından
Ben yaptırdım bacaklar ve genital bölge olarak. Tamamen bitmiyor ama tüylerin bebek tüyü gibi çıkıyor çok ince ve seyrek seyrek. Yani asla eskisi gibi gür çıkma falan yok. Çıkan tek tük tüyleri de jileti bi kere vuruom tertemiz oluyo. Çok büyük rahatlık epilasyon her kadının yapması gereken bişey. Acısı da abartıldığı gibi değil inanki. 
(16 puan) tarafından
Jiletle aldığinda yine eskisi gibi çıkmıyormu peki ?
(167 puan) tarafından
Yok yine incecik çıkıyor. Eskisi gibi çıkmıyor
0 oy
tarafından
Ben buzlu lazere gittim 3 seans çok iyi geldi 
(16 puan) tarafından
Dahami iyi buz lazer
tarafından
Acısız normale göre normale 1 seans gittim canım çok acıdı bide cildim karardı
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bosuna israf buz lazer yaotrdim param cöp 2. Cocugum dogdu tuyler ayni yogunlukta geri geldi bu sefer boylarida uzun cocuk dogurma bitince yapilabilir ancak 
(16 puan) tarafından
Ben yeni doğum yaptım uzun bir süre bebiş düşüncem yok tabi Allhtn herşey ve çok usandım aliyorm 1 haftaya çıkıyor çocuklarda artk ugramasakiyorm peki bitmismiydi çocuk doğmadan önce
(1,737 puan) tarafından
Azcik vardi komple bitmiyor ama benimki cok yogundu herkezde farkli tuy seklinde kalabilir. Benim 2 cocuk arasi 6 sene
0 oy
tarafından
Beeeeeennnn :) 2 3 yıldır hiç tüy almıyorum hamilelikten 5 6 tüy çıktı bacaklarımda felan yanlız bikini bolgemin nemli olan yeri bitmedi zaten lazer yapan abla tadikti oda öyle dedi nemli olduğu için zayiflasir azalır ama bitmez dedi öylede oldu :)
(16 puan) tarafından
Ne güzel canm bende istiyorm yaa bacaklarimda bitse bile bana yeter üst bacagimidq alıyorm ve çok zamanı alıyor hemen çıkıyor agdaya gidiyordum smdi çocuktan fırsat bulamıyorum
tarafından
Kuzum buz lazerle yaptırdım ama yapanda çok önemli makinada alexsandra değildi benimki iyi araştır yakarlar ama tavsiye ederim ben tandiki olunca 8+8 kontrolsüz 500 liraya gitmiştim fiyatlarında arastir eğer sağlam bı yer olmasa çıkar tekrar
0 oy
(893 puan) tarafından
Nişanlandıktan sonra yaptırmaya başladım 5 seansa girdim seanslarim bitmeden düğünüm oldu hemen hamile kalıncada yaptirmadim artık.5 seansta bile tüylerim baya baya azaldı mesala kollarımı bacaklarımı artık almıyorum çünkü çıkan tüyler az ve o kadar rahatsız etmiyo beni
(16 puan) tarafından
Çok iyi yaa bende düşünüyorum ama cilt kanserine sebep oluyor feln diyorlar herkeste yaptırıyor acı oluyormu peki ?
(893 puan) tarafından
Ilk seanslar çok aciyo sonraki seanslar da vücut alişiyo.aciya dayanamam derseniz ekstra krem var sürüyorlar o zaman acı hissedilmiyo
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bacak ve kol tamamen bitti ,hamilelikten sonra çıkmadı ama koltuk altında tek tük çıkmaya başladı hamilelikten sonra
(16 puan) tarafından
Tesekkurler canm
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Tamamen kurtulma die bişey yok canım hormon bu çıkar taabiki yine çok zararlı asla yaptirmam
(16 puan) tarafından
Bende bu yüzden tereddüt ediyorum leke feln olurmu cilt kanserine sebep oluyormuş ama çok kişi yaptırıyor
(2,330 puan) tarafından
İnsanlar o anlık görüntüsüne bakıyor sonrasını zararını düşünmüyor. O gozeneklerden vücut nefes alıyor sen git onları taktir Tika olacak seymi vücudun dengesi bozulur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 38 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 281 göst.
0 oy
4 cevap 86 göst.
15 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.
14 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Papatya.esila (56 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,754 cevap

34,838 kullanıcı

...