0 oy
1,072 göst.
Diğer kategorisinde (1,064 puan) tarafından
Ben ozelde dogum yaptim parasini da babamin kredi kartina cektik taksitlere boldurdu bankadan babam. Neyse bu ay son taksit 6 aya boldurmustu babam. bende suan babamgildeym cuma evime gdcm esime dedmki yarin babama olan taksiti birde bana yol parasi at dedim biz babana taksiti odedik ya ne parasi dyor yahu dedim kizimiz 6 aylk oldu 6 aya boldurdk bu da son taksit iste hâlâ itiraz edyor beni çileden cikardi. Agustosta adanaya gitcez birde babamin kartindan ucak bileti aldk ucuz olsun dye ama hata yapmisim biraksaymisim da kisi basi 400 den gitseymişiz, siz siz olun kocaniz nankorluk yapiyorsa iyiligini dusunmeyin birakin neyle oduyorsa odesin sinirjmden aglicam ya odeyecgmizu anladi ama kalbimi kirdiktan sonra, gelmiyorum eve dedim gelmezsen gelme dedi parayi da yatirma dedim yarin yatirrmi blmyorum delirdim suan babamgile caktirmayim dye direniyorum :/

14 Cevaplar

0 oy
(4,758 puan) tarafından
Yazık kıyamam sana canım benim üzülme tatlım sıkma canını üzme kendini babana karşı mahçup olman kötü olmuş 
(1,064 puan) tarafından
Aynen oyle yatirmazsa beni mahcup edck sinirimden cldrcm ya her ay borcu hatirlatmak zorunda kaliyorum cekine cekine ya babamin elinde olsa babam oder zaten de ondada yok adam hala calisyo kirada otryo evine zor bakiyo
(4,758 puan) tarafından
Yazık canım eşin niye böyle anlayışsız ki
(1,064 puan) tarafından
Iste canim artislik yapck ya ne yapcgni sasrdi
(4,758 puan) tarafından
Adam ona iyilik yapmış oda böyle yapıyor
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
babanin karti karistiema bile bi daha bazen bu erkekler bu kadar luks tanimamak laizm alsin kredi karti mecbur oderdi o zaman hic kafana bile takma boaver
(1,064 puan) tarafından
Kredi karti ama limiti yetersiz ancak bi kac ihtiyacmizi karsiliyoruz. Kac kez dedm limiti yukselt hep tamam tamam pisman oldm babamdan aldgma bileti ya
(12,777 puan) tarafından
Bi daha asla alma gitsin yukseltsin bosver
0 oy
(905 puan) tarafından
Aynen erkek rahtlık gordumu. Tamamdr
(905 puan) tarafından
Bak biliyrmsn  ewlilik.bana şunu öğreti ailenin yanında eşinin .esinin yaninda aileni  kotulemycen yoksa olan oluyo
(1,064 puan) tarafından
Yok ben kotulemiyorum zaten kotulesem hepsi birbirine tavir alir kötü gorur konusup gorusmezler aksine kotu de olsa esim hep aileme iyi gosteryorum. Ama esim yapcgnu yapyor sagolsun kotu olalim diye
(905 puan) tarafından
Bosver erkekler ınanki  öyle onları anlamak.akil.isi dgl
(1,064 puan) tarafından
Aynen yarin barssam obur gun yine ayni bktim valla allahm sabir versin bana
(905 puan) tarafından
Bence  tummmm  kadınlara cnmm
0 oy
tarafından
ne uzuosunn kendini sakinle birazz yaa . annenin babanin tadini cikarr eve gdince hesaplasirsinizz hic anlayis yok bu adamlarda ya
tarafından
hadiyaa tuhh. atar belkii canim gerginlikle soylemistr  belki oylee sakinlesince knsur halledersniz
(1,064 puan) tarafından
Insallah oyledir yoksa eve gitmicem nankor pislik ya, ben mi dedm karta cek dye dyo bide
tarafından
iyilik yaramaz istee bida aklnda olsun yapmazsn kredi kart isini canim
(1,064 puan) tarafından
Yapmicam bidaha hic bisey almam babamdan neyle aliyosa alsin
tarafından
aynenn oyle cnm
0 oy
(70 puan) tarafından
Allah sabir versin canim. Ben olsam cinnet gecirirdim sinirden. Ewimi girtlakliyordum wimdi
(1,064 puan) tarafından
Yaninda olsam bende oyle yapcktm. Gelmiyorum eve dedim gelmezsen gelme dedi atarmi parayi onuda blmyorum:/
(2,351 puan) tarafından
Abrtma kiz sende yangina korukle gidiyosun iyice.
(70 puan) tarafından
Haklisin. Napiyim yaa 9aylik hamileyim son gunlerim zaten canim burnumda bunuda okuyunca iyice tepem atdi. Sen bana bakma tatlim
(2,351 puan) tarafından
Dgrudur canm  son haftalar skntili gecer bnde 35+6 yim 12 den snra gircez 36 ya ins yalns akil vermiyelm birbirimize o an ofkeyle aklimiza uyar yalns yapar Allah muhafaza hesabini vermeyiz ince dusunmek lazm canm
0 oy
(797 puan) tarafından
Üzme canını yatırır yarın anlafiysa cnm babanın iyi düşünmüş genede Allah'ım kolaylık versin canım
(1,064 puan) tarafından
AMIN canm sagolasin babam dusundu ama nankorluk yapiyo allaha havale edyorum ben bunu yeminle biktim
(797 puan) tarafından
Allah'ım sabır versin
0 oy
(6,817 puan) tarafından
Kesinlikle erkek milletine ne acican nede onlarin cebini dusuncen senden kısar gider baska yerde savurur
(1,064 puan) tarafından
Cok seviyorum ve cok merhametliym her seferinde sana iyilk yaramaz dyp yine onu dusunyorum :/ mesela nisan da o benim dogum gunumu kutlamadi unuttu bu ay onun dogum gunyydu ben kutlayip bide tsort aldm
(6,817 puan) tarafından
Amaa ozman sanki sen alistiriyosun esini bu rahatliga bu tavirlara
(1,064 puan) tarafından
Onu tanidgmdan beri sorumsuz bir insan faturasini bile yatirmayi unutur ben demesem.
(6,817 puan) tarafından
Ooo isin zor ozamn canim bir cocuga yol gosterir gbi esinle ugrasmak zorundasin ozmn surekli takip etmen gerek onun yapavagi seyleri sen sorumluluk olarak kabul etmisisn
(1,064 puan) tarafından
Aynen oyle yapmayinca napim ben yapiyorum ben dusunuyorum hicte memnun degilim bu halden ama nerde ne harcaycgni o hic blmez:/
0 oy
tarafından
Bu erkekler neden böyle yaa sanki babana öyle veriyorsun derdi odur emin ol
tarafından
İnsallah canım işi ne peki
(1,064 puan) tarafından
Askeri personel cnm
tarafından
Yaa az da almiyorlar ki canım nerde görev yapiyor
(1,064 puan) tarafından
Canim kredi borcumuz var oraya gidiyor o yuzden
tarafından
Anladım canım hayırlısi olsun hakkınızda
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Valla canm bisi diyemicem kotu olmus. Bizde aksini yaptik kaynanam odicekti koltuk takimimizi ama iste senet yapmiolar kaynanaminda kredi karti yoktu bnm kartm vardi 5300 limitli ole bnm kartmdan cektk kaynanam taksit taksit odedi kartimi bizde ole taksite boldurmustuk. Annemin bilezik borcu vardi birine 2000 tl si eksikti  bn takviye ettm 2000 vardi esime soledm tabiki esmde tabiki ver  geri vermessede cani sagolsun dedi verdm bi dahaki ay maasndan annem  verdi 2000 tl mi.

Bayramdan beri esim calismiyor gecen ay annemden borc aldik 1400 tl kira odedik 

Bu ay kaynanam verdi 1000 tl ustune 400 eklicez yarn kira odicez bizde toparlaninca vericez die konustuk  Allah razi olsn annem esimin  bayramdan beri calismadgini bildigi icn veremiosanizda kalsin kizm siz mutlu huzurlu olun yeter dedi bnde suan veremioruz zaten toparlaninca ins veririz dedm. 

Yani aldgn borcu vericeksin ki bi dahaki sefere istemeye yuzun olsun insan aldgini odemeyince bidaha istemeye ne yuzu olur ne dili varir. Hayat pahali tabiki borc alcaz vercez ama onmli olan odemek 
(2,351 puan) tarafından
Orasi ole  tabi heybeden vermicek sonucta harcadgi parayi vericek kayinpederi isini gormus sonucta onu odiek eve gidince gozune sokarsn listedeki taksidi madem not aliorsn canm . Gosternce ikna olur
(1,064 puan) tarafından
Anladi zaten taksit oldugunu ama bana artislik ypck ya bana dyorki birak ben hallederm babanla dyor sanki bu zamana kadar kendi yatirmis gecen ayda ben demistim obur ay borcumuz son dye yoksa onu da blmezdi. Isi gucu artislik canim ya nerden ne çıkarsam derdinde
(2,351 puan) tarafından
Sende erkklik gururunu oksa bosver oksanmak istior o belli.

Sen bilirsin tabikide hatrlatim dedm belki aklindan cikmistr felan die de

Erkklerin gururunu oksa yaptiramiyacagn sey yok zeki kadinlar hep ole yapar bnde ole  yapmaya calisiorm bazen oluo bazen olmuo ama tartsmaktan iyidr :))
(1,064 puan) tarafından
Ben kesin bazen olmuyo kisminda kalirim denesem:) sansim yok surekli kavga :) biktim.valla
(2,351 puan) tarafından
Yok yok kalmazsin iyisini dene kotusunu deneme . Hem kendi huzurn icn yap bunu tartstikca sen bunaliosun sen daraliosn cnm bosver ;)
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Densiz herif.Bı dr gelme eve cekmıs utanmadan bı daha on ayak olma canım borcuna sadık olmayan adam her yerde senı derde koyar
(1,064 puan) tarafından
Borcuna cok sadik aslinda ama evde olup hep ben hesabindan odedgm icin aklina bile gelmiyordu simdi kendisi atck ya artislik yapiyo bana pslik
(8,303 puan) tarafından
Oyle bıle olsa hos degıl canım senı strese sokması
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ne kadar baban da olsa iki evin hesabını birbirine katmamaya çalış kuzum. Sizin kartınız da hesabınız da ayrı. Anlaşılan eşin borcunu takip edemiyor sen arada kalmışsın. Bundan sonra bırak para konusunda ne yapıyorsa yapsın. Ama sen kendini de ailenden birini de hesaplara dahil etme.
(1,064 puan) tarafından
Valla birakcm artk ne yaparsa yapsin cunku iyilik yaramiyor kötü olmak lazim
0 oy
(75 puan) tarafından
Sen sen ol birdaha babanlari karıştırma kendi hesabına canım paran yoksada belli etme baba yüreği dayanamaz kendileri zorda kalır yinede yardım eder .nasıl oduyorsa odesin eşin en nefret ettiğim şeydir sen bence sinir yapma otur sakince babanla konuş emin ol seni rahatlatır en azından seni skistrimaz odemeyle alakalı.
(1,064 puan) tarafından
Babaminda odemesi var durumu yokki onunda canim. Babamla konstm zaten zamaninda esim cok hatalar yapti babam suratimdan anladi nldu dye dedm boyle boyle birak odemezse odemesn onla batck degilm bidahada kartimi vermem dedi sende hata acima birwk herseyi o hesap etsin dedi haklida yani ne dymki ben adama
(75 puan) tarafından
Soylemen iyi olmuş boşver cnm sadece babana üzüldüm adam sanada kiyamiyor eve gidince sakince bı konuş esinle anlamaya çalışır belki seni diğer türlü zaten kavga gürültüden başka birşey çıkmaz
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Canim yaa ne kotu bi durum terbiyesiz adam boyle olur mu sana guvenmisler dimi :( valla canim aile ile esin arasinda kalmak cook zor bilirim 

(1,064 puan) tarafından
Ezilen hep kadınlar hep arada kalan bizler
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Aileyle eş arasinda kalmak ne kadar zor ya 
(1,064 puan) tarafından
Cok zor hep ezilen kadinlar oluyor bktm valla
(1,302 puan) tarafından
Canim para konusunda yada ara bozucagini hissettigin seylerde cok fazla esinle aileni karşı karsiya getirme bence bi sekilde halletseydi dogum parasini ailenden istemeseydin keşke ha istenmezmi istenir tabiki ama boyle yapacagini hissediyosan yapma cnm
(1,064 puan) tarafından
Bilemezdmki cnm ilk kez babamdan bisey cektik, cekmez olaydim da bulsaydi bulamazdi ama hic bisekilde annesi babasi calyo zaten bi cop bile alan olmadi arkadasida yok sağlam bulamazdi yani nankorluk yapiyor hâlâ
(1,302 puan) tarafından
Yani babasinin yapmadigi kayinpederi yapiyo oda bunumu yapiyo yani cidden nankörlük ya ama guzel bi dille soyle halletsin cnm tartışma gerginlik olursa inada bindirir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 188 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Berivankarakus (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 544 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Aytug (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 651 göst.