0 oy
1,002 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (813 puan) tarafından

image

Kızlar milföy iki parçalı oluyor ya onları 4e bölüp emniyet yaptım minik minik çok güzel oldu mutlaka deneyin :P

Bu arada bilerek fazla pişirdim yumuşamasın diye 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Resim atınca noluyor ki canım çekti
(813 puan) tarafından
Yazdım ya başlığa canım her gördüğünü canın istiyorsa bakmasaydın posta
(2,262 puan) tarafından
KıZz başlığa yazmış ya canı çeken girmesin diye
(813 puan) tarafından
Demek ki canının çekeceğini bile bile girdi arkadaş yani ben napabilirim
tarafından
Ya ne alaka Allah aşkına canı çeken girmesin diyince insanı tahrik ediyosunuz daha fazla giriyoruz yani aynısı sizdede olur hayret bişey neyse vebal aliyosunuz siz bilirsiniz
tarafından
Kardelen hanım avukatmisiniz acaba
(2,262 puan) tarafından
Ne avukatı kafan bir trilyon galiba yazı yazabildiğine göre görme engelli değilsindir. O zaman başlığı da okuyabiliyorsundur diye düşünüyorum.
tarafından
Kusura bakma da ne vebali madem oyle yazıyor orda girme sende hem pastam dursun hem karnım doysun istiyorsun
(25,224 puan) tarafından
Bundan sonra canı çeken girsin yazın malum ters tepiyo girmeyin diyince cazip gelip giren gir deyince girmez.
(4,152 puan) tarafından
Ne kadar  sacma ya. T.vde izleme o zamn hergorduguni cann cekiyosa.
(2,262 puan) tarafından
Bir de yazmış insanı tahrik ediyorsunuz o yüzden giriyoruz tahrik olupta girip bakıyorsa kendi sorunu post sahibi napsin
(4,152 puan) tarafından
Bnce vebal mebal kendi tahrik ediyor.
(5,764 puan) tarafından
Ee herkes yedıgini içtini paylaşıyor ne var bubda heryerde karşımıza yıyecek çıkıyro ona bakılırsa sosyal medya youtu.be bısıru tarifler yıyecek ler var heryer de karşımıza çıkıyr
(813 puan) tarafından
Ay başlıktan tahrik olup giriyomuş bide hey Allah'ım ya
Senin tahrik olup posta girmen benim sorunum değil sen kendini tut yiyecek olan posta girme bı zahmet
(14,493 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ay aman hic mi bakmiyonuz TV'ye internette hiç mi karşınıza cikmiyo?
Hayatında kaç kere milfoyden baklava yedin de canın cekti hemen?
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah merveeeee:D
(813 puan) tarafından
Ayy Merve ya :D
Tam celallenmiştim :)
(25,224 puan) tarafından
Merve sus ağzım yırtılcak :D
(813 puan) tarafından
Valla bende hamileliğim boyunca burdaydım canımın çektiğide oldu ama ben merakımdan girip bakıyodum kimseye de böyle resim paylaşınca noluyo ki falan demedim başlığa aşeren girme yazdıklarında giriyosam post sahibi napsın
Senin dediğini de yaptım bu arada Merve toz şeker değil ama canım tatlı isteyince reçel yiyordum :)
(813 puan) tarafından
Yani demek istediğim bi şekilde bastırılabilir tatlı isteği
Valla biz küçükken pek durumumuz yoktu annem bize yağ şeker dürümü yapardı çocuktuk biz bile itiraz etmiyoduk buna koca kadın olmuş canım çekti diye niye resim atıyorsun diyo tuhaf gerçekten
(25,224 puan) tarafından
Kız bunlar hiç mi dışarı çıkmıyo acaba hiç mi tv izlemiyo tv de baklava reklamı görünce reklam şirketini arayıp canım çekti neden reklam koyuyonuz diye şikayet ediyomu acaba bu tipler :D yok ama burda milföy den yapılmış şöbiyete güçleri yeter anca :D
(813 puan) tarafından
Benimde getir reklamından canım çekti kalkıp yaptım valla
Topluca şikayet edelim getiri :D
(25,224 puan) tarafından
Tazminat davası açalım :D
(813 puan) tarafından
Aynen vebalimizi alıyorlar :D
tarafından
Ay kızlar maşallah biz Türkler çok şanslıyız ülkemizde okadar gereksiz avukat var ki..
(813 puan) tarafından
Sana artı verenlere sesin çıkmıyordu insanlar beni savununca avukat mı oldular
tarafından
Sen nefsine sahip cık insanlara dalma bence o zaman avukata da gerek kalmaz
tarafından
Kim artı vermiş canım ne diyon
tarafından
Minibalin annesi sen cikiyon mi herşeyde Rabbim bize nefis vermiş yapacak bişey yok sendne izin almayacam
(25,224 puan) tarafından
Yolda gördüğün şeyleri canın çekince napıyosun çok merak ediyorum :)
tarafından
Bende hamıle oldum gırdıgım de oldu postlar ama kimseye bu skeılde davranmadım senın gıbı benim sucum bakmasaydım dedım gectım
tarafından
Herşeyi öyle canım çekmiyor zaten canım ayrıca sizin hiç cekmiyor mu ya komik olmayın
tarafından
Cekıyor ama kimseye bu sekulde davranmıyoruz hem giriyorsun hemde milleti suclu yorsun
tarafından
Ne demişim resim atınca noluyor dedim gerçekten noluyor hala yazdimin arkasındayım
(813 puan) tarafından
Senin yorumuna verilen artılardan bahsediyorum yağmur
Canımız bişey çekebilir ama bu onu yapan insana kötü yorum yapma hakkı vermiyo
tarafından
Ben kimin artı verdini nerden biliyim görmüyorum ayrıca isim verip artı verenleri destekledim mi ağzımı açmadım o konuda siz ne diyosunuz anlamış değilim kötü yorum yapmadım resim atınca noldunu merak ettim ama sağolsun avutlarımız anlattılar..
(25,224 puan) tarafından
Laf olsun diye canım çekti yazmışsın o zaman. Elbet dışarda da canın bişeyi çekiyordur o zaman napıyosun diyorum cvp veremiyorsun demekki laf olsun diye yazdın. Gidip lokantanın sahibine kafa mı tutuyorsun canın çekince.
tarafından
Ne demek her daım yaparız avukatlık sende sagolasın
(813 puan) tarafından
Kardeşim sen yorumunun arkasındaysan bende arkadındayım canının çekiceğini bile bile resimli yazan aşeren emziren girme yazan posta giriyosan bu benim sorunum değil vebal da almış olmuyorum
Canın çekiyorsa bakma bu kadar basit
tarafından
Yo gidip yiyorum canım ama dışarda her gordumu canım çekmiyor
tarafından
Ay bide marifet gibi 15 yaşındaki lafları kullaniyosun kız minibalin annesi 2 kişinin konuşmasına 3 . Katılırsa ne düşer biliyosundur çek burnunu burdan neyse kızlar teşekkürler avukatlık için..
(25,224 puan) tarafından
Eminim öyledir madem canın çekecek girmeseydin bu kadar basit kocaman aşeren girmesin yazıyo neyine tahrik oluyosunda bu yazının giriyorsun nasıl Bi mantık bu ya :)
(813 puan) tarafından
2 kişinin konuşmasına 3 kişi karışırsa ne düşer demekte 15 yaşında altı bi laf
tarafından
Ay siz sanki hiç girmiyosunuz girdim ve canım çekti ya kusura bakmayın canım size sormadı özür diliyor sizden alala laf ebeligi yapmayın tamam
tarafından
Onun dilinden konuştum işte canım..
(25,224 puan) tarafından
Ay canına yaa amaannn :D bi can sende var hadi...
tarafından
Üf valla sıkıldım kafamı agirttiniz sanane sihirli eller he bende var mıs gibi
(2,262 puan) tarafından
Ya şu ergen mahlukata laf anlatmayın anlamaz kendi bildiğini söyler durur. Ellerinize yazık :)
(25,224 puan) tarafından
Aynen kızlar dağılın ya :)
tarafından
Teşekkürler kardelen avukat çekilebilirsiniz..:D
(813 puan) tarafından
Ay bencede kardelen valla başım ağrıdı canım çekti deyip duruyor konuyu kapatalım bence
Sihirli eller sen de yorma kendini canım aynı şeyler söyleyip durcak muhtemelen
tarafından
Evet sizin gibi.Sıktınız beni haydi işinize.
(25,224 puan) tarafından
Çok sıkıldıysan milföyden şöbiyet yapta ye sıkıntın geçsin
tarafından
Olur canım canımda çekti ya yapıyım da yiyim :Dd uf hadi hadi
(25,224 puan) tarafından
Evet biyerin falan şişer maazallah. Malum hergün milföyden şöbiyet yiyon bugun yemezsen olmaz
tarafından
Yo sismez canım onda sorun yokta niye senin yedin şeyleri mi canın çekiyor sadece garip biseyin görüşüne aldanmiyonmu nasıl yasiyon merak ettim he
(813 puan) tarafından
Kız 60 cevap oldu gidin uyuyun anam
(25,224 puan) tarafından
Yok garip şeylerin görünüşüne aldanmam ben. Milföyden şöbiyet ne kadar garip görünüyorsa sana artık :D
tarafından
Ne alaka yavrucum hiç yemedin çikolatalı bı pastayı gördün de ay ne güzel görünüyor demiyon mu cahil cahil konuşma Allah aşkına neyse ya ben sana laf mı yetistiricem aslında yetiştirim de sıkıldım sıktıniz kafam götürmüyor
tarafından
Kübra tarif Verde yarın yapıyım canım çekti ya şu sihirli eller şaştı garibim ortada alala yorma hadi
(813 puan) tarafından
Allah'ım saydırdı saydırdı şimdide tarif istiyo (一_一)
İnternette var bulabilirsin bence
(25,224 puan) tarafından
Ay ne güzel görünüyor derim elbette canım çekti neden bunu buraya koymuşlar demem. O senin cahilliğin şekerim.
tarafından
Allah aşkına çıkın yorumları okuyun ne saydirmisim bu saydirmis halim mi bence ona denk gelmeyin :De yok istemem şu sihirli eller rahatlasın diye diyorum
(25,224 puan) tarafından
Ayy senin canına yaa... Bi can sende var Allah sabır versin
tarafından
Tamam sensin canım hadii.
(14,493 puan) tarafından
Hay zıkkım yeseydik de atmasaydim o yorumu.
Zırt ziet bildirim geliyo
tarafından
Cocuk olan sensin o dedıgın de sana duser bana degıl cocuk gıbı bırsey gordun diye tutturdun gıttın cocuklar boyle her gordugunu ister olmayınca da laf yapar sımdı ıyı geceler sana
tarafından
Sen niye bunu bukadar dillendirdin sa na ne gece gece yorma insanı git yazma ugrasamiycam
(813 puan) tarafından
İstersen saydırmış halinide gösterebilirsin denk gelsekte baş ederiz sen merak etme
tarafından
Evet canım çocuğum ben çocuk:D hadi ya üff
-Reklam-
0 oy
(5,736 puan) tarafından
AA çok güzel ceviz falan mı koydun cnm serbetlimi
(5,736 puan) tarafından
Şerbet ne kadar koydun bir pakete üçgen şekilde katladı dmi
(5,736 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım
(813 puan) tarafından
5 tekle yaptım canım yarım paket yeni şerbette  2 bardak seker 2 bardak su bir çay kaşığı limon suyu
(5,736 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım denemek lazim
(813 puan) tarafından
Dene canım çok güzel oldu hep yaparım artık ben
0 oy
(845 puan) tarafından
İçine ne koydun buzlukta var bende yapayım bari 
(813 puan) tarafından
Yarım bardak sütle 2 kaşık irmiği koyulaşana kadar pişirip soğuyunca içine koydum canım bide fıstık
(845 puan) tarafından
Afiyet olsun canım tsk ederim
0 oy
(805 puan) tarafından
Bende şu milfoyle şeyi seviyorum içine çikolata sürüyorum aynı böyle muska gibi yapıyorum fırına arıyorum yada sucuk kasar bazılarınada kasar domates bibeber koyuyorum harika oluyor tadı böyle şerbetli hiç denemedim
(5,736 puan) tarafından
Aynen canım kat tat mi ne yapıyorum çikolatalı bide sosis koyuyorum harika ama şerbet dokmedim denemedm
(813 puan) tarafından
Çikolatalı da yapmıştım canım güzel oluyor gerçekten ama buda çok güzel oldu dene bence
(5,736 puan) tarafından
Tamam tatlım çok sağol birgün deniycem inşallah ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Tuzlu olmuyor mu canım şekerli birşey yapınca milföy tuzlu ya hani ben bi kere yaptım sırf tuz tadı geldi bana

Eline sağlık bu arada 
(813 puan) tarafından
Yo ben hiç almadım tuz tadı BİM'in milföyü
Sağol canım
0 oy
(677 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm bende yarım kapatıp pisiriyorum.piştikten sonra içine muhallebi yapıp koyuyorum üzerine pudra şekeri serpiryorum çok lezzetli oluyor 
(813 puan) tarafından
Aa oda değişikmiş
Sağol canım
0 oy
tarafından
Çok güzel görünüyor cnm afiyet olsun 
(813 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(44,868 puan) tarafından
Güzel gorunuyo afiyet olsun☺️
(813 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Eline sağlık olsada yesek canım çekti :/ 
(813 puan) tarafından
Sağol canım hakkını helal et
Milföyün varsa evde çok kolay oluyo
(1,730 puan) tarafından
Estağfurullah canım benim afiyet olsun sana
(813 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Harika gozukuyo canim 
(813 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım
0 oy
(6,908 puan) tarafından
Eline sağlık cnm bnm
(813 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Eline saglık canım ❣️❣️❣️
(813 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 124 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 987 göst.
0 oy
2 cevap 94 göst.
20 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Nezire5816 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
23 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,887 soru

11,962,031 cevap

36,128 kullanıcı

...