0 oy
1,269 göst.
Aile kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Az önce kocam olacak adam annesiyle konuşuyordu kızım konuşmak istiyordu diye aradı o da konuştu bnde konuşmaları bitsin öyle sorayım dedim annesini derken bnden önce davrandı kaynanam ve eşim orda bana kızdı bak annem senden önce sni sordu sen konuşmadin sormadın dedi bnde konuşmanızın bitmesini bekledim dedim tartışma arasında kızımda araya girdi baba falan dedi birde kızım çay döktü yanlışlıkla bu kalktı kızıma bj tokat yapıştırdı bana da vuracaktı bnde refleks olarak hem kendimi çektim hemde vazgeçti sinra hem kadınlîğıma hemde anneliģime laf etti şuan aģlamaktan nefes alamîyorum ve bi an aklımdan kalkıp kendimi yerden yere vurayım karnımdaki de ölsün bnde böyle bir babası olduğuna şahit olmasın dedim ama yapamadım bn artık gerçekten dayanamıyorum ne yapsam nasıl yapsam artık yetemiyorum 35+5 hamileyim bize bu yapılır mı çocuğuna kızına birde

26 Cevaplar

0 oy
(845 puan) tarafından
Allah esine akil fikir versin merhamet versin sende güçlü ol eşinin bunları yapmasıyla karnındaki masumun ne sucu var bak annen de yokmuş senin daha çok dik durup evlatlarina sahip çıkman lazım çocuğu olmayan isteyen o kadar çok insan var böyle düşünüp te bebişinii üzme onunda gelmesine az kalmış toparlan kimse senden evlatlarindan değerli değil 
-Reklam-
0 oy
(48,951 puan) tarafından
karnindaki ve sana bisey olduktan sonra kizina ne olacak peki başında sen varken vuruyo yokken neler yapmaz 
0 oy
(33 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun canim sabret bu da imtihandır sanma ki herkes gulluk gulistanlik icinde herkwsin bir derdi vardi bu dunya imtihan dunyasi sabret Rabbim hayirli bi kapi acacaktir insallah  
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Allah sabır versin sana
0 oy
(228 puan) tarafından
Allah cezasını versin kadına gücü yeter boylelerinin adamlığı sıfırdır kusura bakma canım allah bildiği gibi yapsın insan karısını el üstünde tutar hamilesin

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 839 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Banu_38 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 793 göst.
8 Kasım 2019 Aile kategorisinde BEJNAMIN (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 255 göst.