0 oy
548 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben çok duyuyorum bunu şimdi her kadın söylüyor hemen hemen ben onun kölesi değilim bana müdahale edemez istediğimi yaparım diye ne düşünüyorsunuz 

Ben fikrimi belirtmiycem sonra kavga çıkıyo:D sizin düşüncelerinizi merak ettim

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Müdahale edemsz ama fikrini soyler konuşruz eger mantikliysa onun dedigini yaparim. Ama bana şunu yapmayacaksin gibi konuşamaz ben bildigimi okurum. Ki diyemedide bugune kadar. Sonuna kadar kavga ederim
tarafından
Dirayetlisin ben hiç değilim
-Reklam-
0 oy
(2,286 puan) tarafından
Eşim eğer bana senin görevin yemek yapmak, temizlik yapmak, çocuğa bakmak ve benim ihtiyaçlarımı karşılamak derse derim kölen değilim kendine gel diye. Ama benim eşim her zaman her konuda yardımcı oluyor. Bu tarz düşünmediği için öyle bir konu geçmedi hiç aramızda.

Gecerse kesinlikle derim, kendini cüzdan olarak görmek istemiyor isen saygı görmek istiyorsan bu tarz düşünceyi aklından çıkar derim. Evlilik iki kişinin birbirine yardımcı olması ile sürer bu tarz düşünce ve davranışlar çiftleri uzaklaştırır. 
tarafından
Evet bu yüzden boşanmalar artti
(2,286 puan) tarafından
Herkes bence sevgi ile yaklaşsa sorun olmaz. Eşime seve seve yemek hazırlarım oda bize çay demler mesela. Bazen ıhlamur yapar oturur içeriz, birbirinize olan sevgimiz artar. Herkes birbirini köle gibi kullanmak isterse evlilik biter maalesef.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Magarada yasayan birisiyle evlenmedigim icin bu cumleyi kullanmadim simdiye kadar :D Ben benim hayatima,yaptiklarima karisan birisiyle zaten evlenmem beni kabul eden oldugum gibi kabul ettigi icin evlenmisimdir o kisiyle.Ben nerde ne yapacagimi,ne giyinecegimi bilen bir insanim
tarafından
İnsanın kendini bilmesi onemli
0 oy
tarafından
Ne ben onun n3 de o benim kolem herkesin özgür iradesi akli ve de fikri var biz serbestiz ama ikimizinde kırmızı çizgileri vardır bunu aşıp aşmamak bizim kendi irsdmeizde benim çizgimi aşarsa alırım facasini aşağı ") ki eşimde aynı şekilde biz nerede durmamız gerektiğini biliyoruz bence
tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
tarafından
Kocam bazen beni köle gibi görüp şunu yap bunu yap derse evet diyorum çünkü zaten yemeğini tatlısını çayını temizliğini elbisesini ütüsünü her şeyini yapıyorum bi de çocuk var tabi zaten gün içinde çok yoruluyorum bi de üstüne gelip bana boş boş konuşursa derim ben senin kölen değilim diye. Bi de bende üslup takıntısı var diyelim su isteyecek aşkım su verir misin dese iki elim kanda olsa kalkıp veririm ama bana ümmö kalk su getir derse vermem 
tarafından
Haha susuz kalsın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde suheylay (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 425 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu