0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
36. Haftadayım okula gidip geldim çamaşırımda ıslaklık var ve pantolonuma biraz geçmiş o ıslaklık sizce suyummudur yoksa terleme olabilirmi yani hiç böyle terleme sorunumda yoktur acaba az, az sızıyor olabilir mi ? 

6 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Siziyor olabilir hastaneye gitmeden bilemezseniz bunu bi kontrole gidin 
tarafından
Böyle aşırı su gibi akmadı ama ıslaklık var çamaşırımda pantolonumdada 3-4 damla var yarın kontrolüm var acaba beklesem mi yarını
(6,203 puan) tarafından
Hayir tabiki beklemeyin.Onun kac damal olmasiyla alakasi yok su olup olmadigini anlayamazsiniz.Siza d abilir birden de gelebilir her hamilelik bir degil
-Reklam-
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Normal sızıntıdan emin değilsen hastaneye git
tarafından
Su dediğimiz şey böyle hafif hafif sizabilir mi
(4,646 puan) tarafından
Benimki hastanede yatışın oldu orda birden geldı sonra tam bataktılar ne desem yalan olur cnm
0 oy
tarafından
Ben sezeryana girecektim odamda beklerken lavaboya gittim geldim çok heyecan yaptım birde baktım ılık su gibi birşey ven engel olamadığım şekilde gelmeye başladı yarın kontrole gittiğinde muhakkak sor korkma Allah yardımcın olsun 
tarafından
Benimkisi öyle çok değil ama ıslaklık biraz vardı bakalım doktoruma yarın söylerim teşekkür ederim
0 oy
(119,073 puan) tarafından
bi kontrole git ama akintida olabilir
tarafından
Ama su kuzum yani böyle akıntı gibi değil bildiğin su nasılsa öyle gördüm ben
(119,073 puan) tarafından
acile bi git o zaman
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz asla ihmal etme bir git kontrol etsinler 
tarafından
Çok az ıslaklık vardı ama..
Şimdi takip edeyim mi bir daha ıslaklık gelir mi gelmez mi diye yarın kontrolüm var
(14,079 puan) tarafından
Evet takip et devamı olursa git geçmiş olsun
tarafından
Çok teşekkür ederim
(14,079 puan) tarafından
Inşaallah sorun yoktur sağlıkla kucağına alırsın inşaallah
Rica ederim kuzum ☺☺❤❤
0 oy
tarafından
Takip et devam ediyorsa bir acile git bencede
tarafından
Ediyorum canım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 919 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 216 göst.
21 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde mimar.anne (7,641 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu

378,029 soru

11,314,641 cevap

34,755 kullanıcı

...