0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,019 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar son 2 aydır çok ağrıyor yürüyemiyorum bile .. Doktor bebek baskı yapıyor dedi ama bebek ters şuan da neden bu kadar ağrır ki ? 

(36+6)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok geçmiş olsun
(1,019 puan) tarafından
Sağol canım.
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnm oluyor 28 haftalığım bazen ağrıyor.
(1,019 puan) tarafından
Nasıl geçer acaba ya berbat bi ağrı.
(3,895 puan) tarafından
Geçmese daha iyi doğumu kolaylaştırıyor çok uzun sürmüyor zaten ben ağrı girince yürüyorsam duruyorum ortam müsaitse oturuyorum.
(1,019 puan) tarafından
Benim bebeğim ters cnm normal doğum olmayacak.. bide uzanırken bile agriyor.
(3,895 puan) tarafından
Hımm o zaman dikkatli olmalısın cnm.
(1,019 puan) tarafından
Tm cnm çok sağol.
0 oy
tarafından
Doğuma kadar geçmiyor malesef gece dönerken bi yerlerden tutunup öyle dönüyordum bazen sabah uyandığımda ağlıyordum zayıf olmama rağmen o ağrı hareketlerimi kısıtladı ama doğunca hiç bir şey kalmıyor hepsi geçip gidiyor biraz daha sabredicen Allah yardımcın olsun 
(1,019 puan) tarafından
Aynen cnm bende öyleyim işte  sağa sola dönerken ağrıyor artık ağlamak üzereyim.  Bende zayıfım acaba zayifliktan mi oluyor anlamadim ki..

Amin Allah razı olsun cnm bnm.
0 oy
(2,266 puan) tarafından
36+4 kasıklarımdaki kemikler agrıyor sanırım çatı agrısı bu oluyor bide bebek kasılıyor karnım taş gibi oluyor 1 dk fln sonra geçiyor onlarda yalancı sancıymış 
(1,019 puan) tarafından
Bende hiç kasık ağrısı yok şükür ama o karnın taş gibi olması sık sık oluyor bide bu çatı ağrısı:(  

Senin  doğum normal mi olacak canım?
(2,266 puan) tarafından
Normal olacak canım en başından beri baş aşagı duruyor. o kasılmalar 5 10 dk ya düşerse tehlikeliymiş bir an önce saglıkla gelsinler inş
(1,019 puan) tarafından
Ay keşke benmki de normal olsa ilk gebeliğim, çok istedim normal olsun ama benimki de en başından beri ters. Hiç baş aşağı dönmedi..  Demekki nasibi böyleymiş..  Amin inşallah Allahım seni de bi seste kurtarsın.
(2,266 puan) tarafından
Amin canım benim ikinci doğumum kızım 2 yaşında girecek ilkimdede heğ baş aşagıydı
(1,019 puan) tarafından
Ne güzel .. Hayırlı evlatlar olsunlar insallah..
0 oy
(954 puan) tarafından
Ters geldiği için poposu baskı yapar daha çok ağrı yapabilir az kalmış bir az daha sabır sağ salim kucağına alırsın inşallah
(1,019 puan) tarafından
Doğrudur cnm amin inşallah.
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kızımda 15. haftadan doğuma kadar ağrıdı gece yatakta dönemiyordum bile çok zor bilirim 
(1,019 puan) tarafından
Ayy valla işkence ya :(
0 oy
(44 puan) tarafından

Benimde öyle canım 1. 2 aydır ama buaralar daha sık agrıyor 37 haftalıgım doguma kadarda gecmez herhalde :( agrı hissettiğimde uzanıyorum fazla yürümeyeye calısıyorum zaten ayakta cok duramıyorum agrıdan bide artık gece bile agrıdıgını hissediyorum eşime tutunarak dönüyorum ediyorum ama insallah senin gecer 

(1,019 puan) tarafından
Aynen bnmde öyle ama uzanınca da ağrıyor anlamıyorum ki...  amin cnm inşallah.
(44 puan) tarafından
Valla bende anlamadım canım benmde ilk gebeliğim :) yorma kendini çok az kaldı zaten miniklerimizin gelmesine artık agırlastıkta kendini iyi hissettikce iş yap bide iş yapınca insan daha kötü oluyor
(1,019 puan) tarafından
Yaptığım tek iş yemek yapmak:)) 9 fan beri uyanığım ayağa kalkacak halim yok kahvaltı falan yaptım şimdi kalkıp yemek yapicam  :))  o derece halsizim ya..
(44 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım az kaldı saglıcakla minigini kucağına al sonra yaparsın :))))
(1,019 puan) tarafından
Ayy amin cnm bnm insallah  :))
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Dogurunca gecer :) 38+3 cik siddetli yasiyorum o agriyi artik dogurunca baski yapamaz agrida kesilir
(1,019 puan) tarafından
Ay hadi inşallah cnm. Hayırlı saglikli doğumlarımız olsun inşallah.
(1,921 puan) tarafından
Amin  canim amin insallahh
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Evet hemde nasil sizlardi 

(1,019 puan) tarafından
Doğumdan hemen sonra geçer mi?
(2,375 puan) tarafından
Evet dogumdan sonra geçiyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 272 göst.