0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (545 puan) tarafından
36 haftaligim bu aralar aşırı şekilde çatı ağrım var bacağımı dahi oynatinca ağrıyor ya ilkinde hiç yasamamistim çatı ağrısı. Bu ağrı nasıl geçer ya yatakta dönerken bile canım acıyor artik

5 Cevaplar

0 oy
(15,527 puan) tarafından
Doktoruna sor o kadar ağrı normal mi bilemedim 
(545 puan) tarafından
Doktora dedim canım bebeğin pozisyonundan kaynaklı normal dedi
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Doktora gitmelisin canım açılma olabilir 
tarafından
Hadi canım bak buna sevinirim ha :)
(545 puan) tarafından
Pazartesi kontrolüm var zaten.
Sen niye seviniyon kız benim açılmama :)
0 oy
(762 puan) tarafından
Aynen canım benimde oyle mahvoluyorum benım de ilk gebelıgım doktora sordum bir sıkıntı yok dedi oradaki damarlar gevseyıp daralıyor ondan oyle agırı yapıyor diyor İnan ayagım kaldırıp terlik gıyemıuorum o derece doguma kadar sabır edecez artık haftam da 35_5
(545 puan) tarafından
Ya bazen diyorum doğsun artık bu ağrılar cidden mahvediyor insanı yürümek bile eziyet haline geliyor
(762 puan) tarafından
Kesinlikle oyle ama kucagımızda aldıgımızda hepsi gece ek ınsallah
0 oy
tarafından
Bende öyleyim 36+1 . 
(545 puan) tarafından
Off çok fena bişey bu ya doğsa da şu ağrılar peşimi bıraksa diyorum :)
0 oy
(197 puan) tarafından
Ayy bende öyleydim Allah yardımcın olsun doğumdan bir süre sonra geçti benimki ya sanki bacaklarımın arası ayrılıyor gibiydi oturduğum yerden kalkmak falan okadar zor oluyordu ki yürürken canım yaniyordu. Acilmamda varmış 2cm. 34 de başladım o sıkıntıları yaşamaya. 
(545 puan) tarafından
Ben yaklaşık 2-3 haftadır yaşıyorum böyle ağrıyı doktora dedim normal dedi açılma için de bakmadı hiç doğurup bende geçsin istiyorum valla zor ya böyle
(197 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah sağlıkla kavuşursun yavruna. Son zamanlarda insan iyice daralıyor kıramplar kasılmalar üstüne bide çatı ağrısı...
(545 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah evet kesinlikle oyle herşey eziyet gibi geliyor egilemiyosun yatamiyosun ağrılar da üstüne tuz biber oluyor :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 271 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 197 göst.
22 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.

377,227 soru

11,289,172 cevap

34,698 kullanıcı

...