0 oy
836 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından

Maksat muhabbet olsun :)) benim 1 dovmem 2 piercing vardı 17 yaş hatırası. Piercing takmıyorum şimdi :)) pişmanım ama çok özellik le dövme için. 

47 Cevaplar

+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Nayyyir yok sevmiyom

(604 puan) tarafından
Bende şimdi çok pişmanım ama pişmanlık neye yarar :))
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Hiç birşeyim yokk çok şükür 
(604 puan) tarafından
Ne güzel canim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Piercing vardı artık yok :))
(604 puan) tarafından
Nerendeydi :)) benim dudak gobek
(3,055 puan) tarafından
Köprü vardı bende canım kulakta :) dudağı çok istiyodum ama yaptiramadim ya sonrada evlendim kaldı gitti
(604 puan) tarafından
Ki köprüyü iyi cesaret etmişsin bende onu edememiştim :)
(3,055 puan) tarafından
Kulağı dolu dolu küpe seviyom ayreten 4 tane de delik var her iksiinide ama bebeden takamiyom hakkında hiç bişey kullaniyomusun sen hala
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Gunah oldugu icin degil valla normalde sevmiyorum kalici bisey yani ileride ya pisman olursa insan buyuk bir karar bu
(604 puan) tarafından
Valla kuzum şimdi yaptircaj olsam çocuklarımın ismini yazdırdim ama 17 yaşındaki dovmemi asla çok pişmanım ama cahillik iste
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Hiç tarzım değil 
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Ben cesaret edemiyorum ya ilerde pişman olursam diye her yıl hatta hergün fikrim değişiyor :woot:

(604 puan) tarafından
Ben 17 yaşındaki yaptığım dan çok pismanim çocuklarımın ismini yaptırmak isterdim ama :)
0 oy
tarafından
Dövme sevmiyorum 
(604 puan) tarafından
Ben çok heves etmiştim ya şimdi pişmanım
0 oy
(12,513 puan) tarafından
İkisi de yok olmasın da ☺️☺️
(604 puan) tarafından
Ne güzel kız ben çok heves ettiydim bı bol Muş gibi
0 oy
(515 puan) tarafından
6 dövme bı göbek piercing var 
(604 puan) tarafından
Vuuu benimde gobekle dudak ti :)
(515 puan) tarafından
Burnumda da vardı ama kızımdan dolayı çıkardım deldircem inşallah yine ben severim dovmeyide piercing de dahada yaptircam :D:D
(604 puan) tarafından
Aklın hala yaptirmsdiklarinda yanii :))
(1,630 puan) tarafından
Aha benden birisi daha. ❤️ Dövme sevenler klubü ❤️☺️☺️☺️
0 oy
(980 puan) tarafından
Yok fakat hızma istiyorum bu ara.

Birde bileğime kızımın adını yazdırmayı düşünüyorum sadece fakat emin değilim daha.
(604 puan) tarafından
Bende dövme olarak çocuklarımın ismini isterdim ama  abdest gecmiyo diyede duruyorum
(980 puan) tarafından
İşte ben de o yüzden kararsızım ya ¯\_(ツ)_/¯
(604 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bende
0 oy
(407 puan) tarafından
Bnmde hızma takiyodum ewlendm kapandım hizmayida ckardm cnm dövme sewmyom zaten
(604 puan) tarafından
Bende kapandım evlendikten sonra takmadım bnde cnm
(407 puan) tarafından
Aynen cnm gereksz geliyo bekarken insan herşeyi sewyoda ewlndnmi gerek yok ya bnce
(604 puan) tarafından
Aynen öyle  kuzum 17 yasimda bı heves dövme  okadar pişmanım ki dövme için :(
(407 puan) tarafından
Hee cnm genelde dövme yaptıranlar pişman oluyo neden kuzu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok şükür yok :) 
(604 puan) tarafından
:) ne güzel canim
0 oy
(1,013 puan) tarafından

Bir dovmem 3 piercingim var. Kaş göbek ve dil :) ozleyince takıyorum

(604 puan) tarafından
Benim eşim istemiyor :)
(1,013 puan) tarafından
Benimki de sevmiyor. Ama arada takınca bir şey demiyor
(515 puan) tarafından
Dil deldirince aciyomu bende deldircem ama düşünüyorum ilk zamanlar nasıl olur yemek yerken falan
(1,013 puan) tarafından
Yaptırırken acımıyor ama iyileşmesi bir haftayı buluyor. En zoru dildi benim için. Yemek falan yiyememistim konuşamıyordum bile
0 oy
(1,579 puan) tarafından
3 dovmem var birinde iki zar ve kalp ver  diğerinde MK yaziyo otekindede qua sera sera yazıyo 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Dovme yaptirmam ama gogus arama ve dudak bagima piercing yapmistim ve hala canimbisteyince yapiyorum
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Hizma istiyorum esim izin vermiyor burnumu deldirmeme kulaklarimi uc dort deldiriyim diyom onada izin vermiyoo bekarkende babam izin vermezdi  cok heves ediyorum yaaa 
(604 puan) tarafından
Benimde bekarken annem izin vermezdi gizli gizli bu yaptirdiklarim  evlenince benimde esim karşı ama onda da var dövme :)
(1,358 puan) tarafından
Bende bi kere is donüşu babamdan habersiz kulagimi ikinci deldirdim cok korktum gorunce doverdi ye merdivenlerde cikarmistim kupeyi kulagim kapandiii keske esim izin verse yaa oda korkuyo simdi sana kulagini deldir derim sen durmassin her yerini deldirirsin diyoo
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Yok vallah ama bi arakar bu burna takılan küpelerden taktırmak istiyodum çok ama korkum el vermedi :D

0 oy
tarafından

Dovme esimle ben yaptirmak istiyoduz ama vazgectik sonucta vucuduna zarar veriyosun ve gunah. Piercing te ayni sekilde hatta piercingi birak kulagimi ikinci kez deldircem ona bile korkuyorum..:D

(604 puan) tarafından
Bende eşimin çocuklarımın ismini yazdırmak istiyorum ama günah diye vazgeçiyorum kuzum :)
0 oy
(1,630 puan) tarafından
8 tane dövmem var, kulaklarımın kıkırdakta dahil olmak üzere 4 tane ve bir tane burunda hızma var ama doğumdan önce piercing ve hızmayı çıkardım hızma deliği kapandı, emzirme bitince tekrar delireceğim çok özledim hızmamı ve piercinglerimi. Dövmelerimin hepsini çooook hem de çoook seviyorum. Yenilerini yaptırmak istiyorum ama şimdilik param yok ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(788 puan) tarafından
Kıkırdak delirmek piercing sayılırsa o var sadece :D dövmeyi de ara ara düşünüyorum aslında minik bişey yaptırmayı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 310 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 158 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.