0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından
Hanimlar merhaba. Kizim 3 bucuk yaşında wc eğitimine lazimlik ile başladık klozetten korkuyordu. Cift kapaklı klozet kapağı aldim ona alıştı lazimligi kaldırdık ama bu seferde başka yerde tuvalet yapmıyor. Anneme gidiyorum hemen geri dönmek zorunda kalıyorum. Bugun yine annemde klozete oturttum Yarim saat beklettim aglaya aglaya bekledi bir gram yapmadi. Heryerde aynisini yapıyor. Çıldırmak üzereyim nasil aşacağız bunu nolur akil verin

2 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Yavaş yavas oyun haline getirerek ogreteceksin

(673 puan) tarafından
Ya evde kendi kapağını kaldırdık bizim gibi normal yapiyor ama başka yerde yapmıyor. Korkuyorum diye barim barim bağırıyor
(2,375 puan) tarafından
Yaparken ellerini tut gözlerine bakarak birseyler anlat dikkatini dağıt yaptiktan sonra da aferin sana basardin aferin de
(673 puan) tarafından
Kiz denemediğim şey kalmadı.
Dediklerinin hepsini yaptım ne vaatler verdik. Telefondan videolar açtık ama yok yok yok
(2,375 puan) tarafından
O zaman ödül koy ortaya eger 3 kez veya 5 kez o tuvalete yaparsan cok istediğim birseyi alirim de belki ise yarar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eltimin kızı 6 yaşında klozetten korkuyor benim anneme geldiklerinde kız tuvalete gidemiyor 
(673 puan) tarafından
6 yaş mi aman Allahim o kadar sürmez umarım
tarafından
Normal tuvalette sıkıntı olmuyor da klozet dedin mı ödü kopuyor kızın
(673 puan) tarafından
Bizimki daha normal tuvalet görmedi bide onu görse ebedi yapmaz
tarafından
Zor işler bunlar yaa
(673 puan) tarafından
Valla nasıl bi nesil geliyor ben anlamadım. Eskiden alaturka tuvaletlere tutarlardi bizi biraz daha büyüyünce kocaman terlikleri giyer kayma pahasına devasa tuvalette yapardık. Bunlar oturuyor ayaklarının altında tabure var yinede korkuyorlar

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 121 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Deniz33 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Deniz33 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.