0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde (389 puan) tarafından
Benim evime uzun zamandir gelmiyorlar sadece kaynanam annem peki siz kabul ediyomusunuz

35 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben de şu mantığı anlamıyorum annemi kaynanami kabul ediyorum onun dışındakileri etmiyorum ya arkadaş bu virüs anadan kaynanadan bulaşmiyorda onunlarin dışındakilerinden mi bulaşıyor ? Hiç mi annelerimiz babalarımız markete vs gitmiyorlar çoğu kişinin babası çalışıyordur elbette ... Hem kimse gelmese eşlerimiz calisiyo benim eşim otobüsle gidio ise ve kabalık ortamda bulunuyor mecburen bulasirsa bana ondan bulaşır
-Reklam-
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Hayır etmiyoruz. Her ne olursa olsun ailemi riske atamam. Atamayız. Elimizden geldiğince tedbirliyiz takdir Allahtan. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
9 aydır 2kez misafirliğe gittim ama evlerimiz yakın ve eşlerimiz aynı yerde çalıştığı için. hepsi çok dikkat ediyo diye ama artık doğumum yaklaştı kimseyide eve sokmuyorum bende gitmiyorum
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bir tek kayinpederimi kabul ediyorum şimdilik evime :) o genelde bizde kalıyor evimizin tadilatları var onları bitirmeye calisiyor diye. Bir iki kez kaynanam gelicem dedi virüs var gelmeyin dedim şakayla karışık. Aynı şekil kendi abime falan da dedim yani. Bide herkes İstanbul'da . Biz dışarı çıkıyoruz hiç eşim çalışıyor sadcee oda dikkat ediyor. Hamileyim birde daha çok korkuyoruz. Bir süre daha kalabalığa girmemek lazim
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Tabiki hayır. Ne birine gidiyorum nede kabul ediyorum....
0 oy
tarafından
2 hafta sonra alicam misafir kızım 8 aylık görmeye gelmek istiyorlar artik nasıl olacak bende bilmiyorum ama burda virüs yok cok şükür az riskli bölgedeyiz
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Aylarca Bi yere gitmedim kimsede gelmedi artık kasmıyorum o kadar gidiyorum arada gelen de arada oluyor aynı şekilde 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Arkadaşlarım cok pimpirikli ne gelen var ne giden. Ailemiz de uzakta zaten. Edi büdü oturuyoz aksama kadar tek:)
0 oy
tarafından
1senedir disariya adimimi atmadim annemler hariç orayada esimle gittik hep arabayla bide gecen ayakkabi aldik ogluma sukur korona olmadik hic ama yazin biraz da olsa gezmek istiyorum bunaldik artık ama misafir kabul etmemde gitmemde normalde de hic sevmem 
0 oy
tarafından
Hiç kimse yok
0 oy
(10,762 puan) tarafından
Arada okuldan kızlar gelıyor. Zaten gün boyu beraber çalışıyoruz bir şekilde insan insana muhtaç. Gelen de 3 kişi bu arada :) 
0 oy
tarafından
Aileler dışında yabancı kabul etmiyorum 
0 oy
tarafından
Valla anneme kaynanama eltime gidiyorum yapacak biseu yok iyice kafayi yiyecez yoksa 
0 oy
tarafından
Zaten surecin baaindaan beri annemlerdeyim onlar disinda kimse gelmedi 
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Ailem haric kimse gelmez pandemiden dolayı 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 370 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 184 göst.