0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından
Çok zor durumdayım kızlar eşimin annesi ve babasını Allah bildiği gibi yapsın hakkımı helal etmiyorum onlara benim düzenimi bozdular hala da bozmaya devam ediyorlar ben çabalıyorum bişeyler için ama eşimin aklı almıyor hala onların peşinden gidiyor bizim hayatımız mahvoluyor sizden dua istiyorum aklı başına gelsin eşimin onların de iki kızı bı oğlu daha var onlardan bulsunlar inşallah 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,375 puan) tarafından

Beddua edersen seninde onlardan ne farkın kalir 

(189 puan) tarafından
Öyle demeyin çok canımı yaktılar kurulu düzenimi bozdular işimi bozdular yuvamda huzur kalmadı onlar orda kaç kişi çalışıyor  keyifleri yerinde ama benim dolabım da bişey yok ev için ne emeklerle biriktirdiğim param hiç oldu gitti
(2,375 puan) tarafından
Allaha havale et o en iyisini yapar
(189 puan) tarafından
Bende  öyle diyorum zaten Allah onları bildiği gibi yapsın artık düşsünler yakamdan
-Reklam-
0 oy
(1,914 puan) tarafından
Allah eşine doğruları görmesi için göz versin aminnnn
(189 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,161 puan) tarafından
beddua etme  canim.. ne kadar suc onlarda varsa esindede var.  cocuk diyilki dogruyu yalnisi bilsin. karisinin kiymetini anlasin..    esinde gunah var.
(189 puan) tarafından
Eşime de kızıyorum ev için ne emeklerle biriktirdiğim param bile yok oldu gitti onlar yüzünden hala ne onlar ne eşim akıllanıyor konuştukça ben kötü oluyorum
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Allah aranıza giren şeytanlara fırsat vermesin.. benim bir arkadaşım 6 senedir evli kaynanası gelmiş ben sizi boşayacam oğluma layık değilsin falan demiş oğlu da boşanıp gidecem diyordu yasin okuyun şeytan karı koca arasına girmeyi severmiş
(189 puan) tarafından
Hakkımı helal etmiyorum onlara o kadar güzel düzenim vardı ki herşey mahvoldu ben Allah'a güveniyorum sadece Allah onlara doğru yolu göstersin
0 oy
(102 puan) tarafından
Beddua verme yine de Allah'ın hoşuna gitmez. Bol bol Ayetel Kürsi oku . Ya Vedud zikri çek tesbih çek ama kimseye beddua etme . Çünkü Allah sana yapılanı görüyor.
(189 puan) tarafından
Mahvettiler herşeyi mi beş sene de kurduğum düzenim alt üst oldu herşey gitti böyle bı zaman da işsiz kaldık ama hala umurlarında değil bizi bırak çocuğun sütünü bile merak edip sormadılar üç ay sonra doğum yapcam artık bıraksınlar istiyorum peşimi ama yok hala çıkmaza gidiyoruz.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Eşinin boyle olması birazda senin elinde kuzum yanina çek yani aklına yavaş yavaş gir göster doğruları yani kavgayla lafla degilde inceden inceye gir kanina 
(189 puan) tarafından
Ben konuşuyorum TM diyor beraber bı karar alıyoruz onlar bı arıyor yok tekrar değişiyor
(22,070 puan) tarafından
Çok düşkün demekki hic sevmem boyle
(189 puan) tarafından
Hiç böyle değildi son bir yılda böyle oldu ailesi tabiki sevecek sayacak ben ailesini silsin bıraksın demiyorum ben ailemsiz olabilir miyim asla oda öyle ama sadece kendi hayatımızı mahvediyor onlar için bunu görsün anlasın istiyorum yok onların keyfi yerinde niye bu hale geldik bilmiyorum
(22,070 puan) tarafından
Çok haklısın valla koca dedigin her ne kadar ailesini secdede karısını sahiplenmeli amann üzme be kndini baktin degismiyo cat cat yüzüne söyle böylesin söylesin diye
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Sadece Allah a havale et canm en güzelini o bilir <3

(189 puan) tarafından
Artık tek yaptığım o zaten Allah onları bildiği gibi yapsın
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Beddua etme bence allaha havale et 
(189 puan) tarafından
Hakkımı helal etmiyorum onlara Allah'ım eşimin gözünü açsın bunu istiyorum dua edin bana nolur Kimin ki kabul olur bilemeyiz
(3,167 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun cnm inşallah feraha kavuştursun seni

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 302 göst.
0 oy
10 cevap 184 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 138 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy