0 oy
179 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (424 puan) tarafından
Kızlar 18+2 hamileyim nerdeyse sekiz haftadır sağ bacağım kalçam bu özel bölge yerinin altından başlayıp o kadar çok ağrıyo ki yürürken otururken yatarken sürekli doktorum ve ebem normal olduğunu söyledi bişey vermediler ben biraz araştırdım magnezyum eksikliğinden olabilir diyodu sabah magnezyum takviyesi aldım ama böyle yaşayan oldu mu nasıl geçirdiniz ya da hep böyle devam mı etti

5 Cevaplar

0 oy
(516 puan) tarafından
Ben yasadim canim cok zor bi dönemdi,ama geçti bir aya yakin sürdü yanlis hatırlamıyorsam ,magnezyum kullandim bende,geçti sonrada uyki da bacak kramplari başladı 
(424 puan) tarafından
Ah kuzum ya inşallah benim de geçer ben başlarda anlayamadım çokta kendimi dinlemedim sonra sonra iyice farkettim resmen babaannem gibi yürümeye başladım
(516 puan) tarafından
Aynen milim milim yürüyordum, saga sola donmek bile iskenceydi,sanki youtube dan egzersiz yapmistim yanlis hatırlamıyorsam ,bakayim,varsa atayım sana iyi gelir
(516 puan) tarafından
https://youtu.be/k0EFZTcvIQo  buna bak bi canim
(424 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun hemen bakıyorum bu egzersizlere şimdi başlasam bi sakıncası olur mu ki
(516 puan) tarafından
Bana doktorum youtube da egzersizler var bakip yapabilirsin demiti,yaoan kadinda hamile ve onda da aynu agri oluyormus diye içim rahat olarak yaptim bende,ama sen gene istersen doktoruna bi sor
-Reklam-
0 oy
(157 puan) tarafından
Benim olmuştu soda içince geçiyor du sonra geri oluyordu doktora sordum da bebek ağırlık yaptı için oluyor demişti doğum yaptım geçti şükür 
(424 puan) tarafından
Abooo dua et doğumdan önce geçsin kuzum ya yine de şükürler olsun tatlı acılar diyim bari
Sofrayı her gün mü içtin
(157 puan) tarafından
Evet her akşam bitane yatmadan içiyordum doktor tavsiyesi üzerine geçiyordu sabah geri oluyordu ama:) bebis ağırlık yaptı için oluyor demişti
0 oy
(748 puan) tarafından
Oldu cnm ikinci grbeligimde 2 ay cektimm o agriyi.rltimde 7 aylik hmileykn oldu hatta sekerek yuruyordu agrikesici kullndii doguma ykin gecti .eger agru devm etseydu sezeryn dogum olacakti
(424 puan) tarafından
Normal doğuma engel mi kuzum bu ağrı
İnşallah inşallah benim de geçer ya baya korkuyorum
(748 puan) tarafından
Eltim yuruymiodu ytip klkmiodu hani norml dogum icin guc sarfetmk lzim ıkınmk vs asirı agrin var ve dogumun cok ykinsa kntrole git.zaten gecici bir agri
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Normal canım hergün bir tane sade soda iç ben bir hafta filan düzenli içince hafiflemisti Bayaa 
(424 puan) tarafından
Eşim gelsin hemen Türk marketine gidip maden suyu alıcam kuzum hiçte içtiğim bişey değil ama inşallah faydasını görürüm
(2,039 puan) tarafından
Mutlaka sade olsun canım ilk açtığında icemezsen sorun değil gazı çıktıktan sonra da icebilirsin yine de icemezsen içine birkaç damla limon damlatabilirsin
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Ben de yaşadım. Magnezyum kullandım doktorumun tavsiyesi üzerine. Doğum yaptım hala devam ediyor korkutmak gibi olmasın ama. Tedaviye de devam ediyorum hala zaten vitamin, ilaç değil.
(424 puan) tarafından
Neden geçmiyormuş peki kuzum doktorun bişey demedi mi ona
Magnezyum rahatlattı mı peki seni

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
0 oy
5 cevap 117 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.

399,885 soru

11,961,821 cevap

36,128 kullanıcı

...